021-88507190

بلیط هواپیما مسکو

پروازهای مسکو

پروازهای مسکو
تاریخ رفت : 1401/05/23
تاریخ برگشت : 1401/05/26
تاریخ رفت : 1401/05/26
تاریخ برگشت : 1401/05/29
تاریخ رفت : 1401/05/29
تاریخ برگشت : 1401/06/01
تاریخ رفت : 1401/06/01
تاریخ برگشت : 1401/06/04
تاریخ رفت : 1401/06/04
تاریخ برگشت : 1401/06/07
تاریخ رفت : 1401/06/07
تاریخ برگشت : 1401/06/10
سفر به مسکو
مسکو بزرگ ترین شهر ، پایتخت و مرکز اقتصاد کشور روسیه است. این شهر ششمین شهر پرجمعیت اروپا به شمار می رود. از سال ۱۱۵۶ میلادی تا به امروز مسکو در حال ساخت و ساز بوده است تاریخ پر فرار و نشیب مسکو باعث شده است که بناهای بسیار زیبا در این شهر تقریبا کهن ساخته شود از جمله کلیسای جامع سنت باسیل ، میدان سرخ ، نگارخانه ترتیاکوف ، آسمان‌ نمای مسکو ، تاتر بولشوی و تئاتر مالی که هر کدام از این بنا به خودی خود جزو جاذبه های گردشگری مسکو به شمار می روند. گردشکران بسیاری برای بازدید از این بنا ها به مسکو سفر می کنند. مسکو علاوه جذابیت گردشگری  دارای مراکز اقتصادی بزرگی است و بازرگانان از سراسر جهان با خرید بلیط مسکو برای تجارت به مسکو سفر می کنند. مسکو  هتل های بسیار زیبا و بزرگ دارد که بیشتر بازرگانان در این هتل ها اقامت می کنند از هتل های معروف مسکو می توان به هتل رنسانس (Renaissance Moscow hotel)، هتل رادیسون رویال (Radisson Royal) و هتل گلدن رینگ (Golden Ring Hotel) اشاره کرد.
بهترین زمان سفر به مسکو
مسکو در تمامی فصل های سال دارای زیبایی و جدایت خاص خودش را دارد از زمستان های سرد و سفید پوش شده از برف گرفته تا تابستان های سبز و زیبا و شبهایی که مسکو را در دنیا بر سر زبان ها انداخته است یعنی شب های سفید مسکو ولی بی شک بهترین زمان سفر به مسکو در فصل تابستان است چون تمامی برف ها آب شده و مسکو در سرسبز ترین زمان خود قرار دارد رود خانه مسکو هم در این فصل پر آب است . دمای هوا در فصل تابستان گرم نیست و نسیم خنک می ورزد.
آب و هوای مسکو در بهار و تابستان:
دمای آب و هوای مسکو در ماه های خرداد (June) تا مرداد ( August ) بهاری است برف ها آب شده و رود خانه ها پر از آب است. تابستان های مسکو روزهای بلند و روشن دارد ، حتی زمان غروب آفتاب به ساعت 23 هم می رسد.
آب و هوای مسکو در پاییز و زمستان :
دمای آب و هوای مسکو در زمستان به صورت شدید افت می کند میزان درجه هوا مسکو در زمستان به  10- تا 30- هم می رسد در ماه های  دی (December) و بهمن ( January)روز ها کوتاه می شود. غروب آفتاب در این دو ماه به 18 می رسد. مسکو در فصل پاییز و زمستان سفید پوش است و برف و سرما در سراسر روسیه به چشم می خورد.
راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما
مسافران گرامی اولین گام برای خرید بلیط سیستمی و چارتری باید یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما را مشخص کنید، نام های فرودگاه های مبدا و مقصد را وارد کنید یا اینکه می توانید محل فرودگاه را بر روی نقشه پیدا کنید.بعد از مشخص کردن فرودگاه نوبت تعیین تاریخ رفت و آمد است همچنین شما می توانید کلاس پرواز خود را هم مشخص کنید و در آخر تعداد مسافران را انتخاب می کنید
مزایای خرید آنلاین بلیط مسکو آژانس مسافرتی مهرپرواز
هنگام خرید بلیط هواپیما (چارتری،بیزینس، سیستمی) مسکو می توانید خدمات (ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی) را نیز خریداری کنید. با توجه به متغییر بودن قیمت بلیط مسکو وب سایت  مهرپرواز لیستی از پروازها را به ترتیب قیمت نمایش میدهد. آژانس مسافرتی مهرپرواز به دلیل دسترسی به بهترین ایرلاین ها، خرید و یا رزرو بلیط هواپیما را برای مسافران آسان تر نموده است.
مطالب مرتبط با مسکو