آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید

اطلاعات پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی

پیگیری پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی

در این بخش از وبسایت مهرپرواز امکان پیگیری پروازهای خروجی فرودگاه امام برای افرادی که قصد سفر دارند و یا آن دسته از افرادی که می خواهند ساعت خروج دوستان و نزدیکانشان از کشور را مشاهده نمایند از طریق شماره پرواز، ساعت و تاریخ پروازها و برنامه پرواز وجود دارد. 

پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی

تا قبل از سال 1383 تمامی پروازهای خروجی بین المللی در فرودگاه مهرآباد انجام می شد سپس با افتتاح فاز نخست فرودگاه امام تمامی پروازهای خروجی کشور به فرودگاه امام خمینی واگذار شد و اکنون افرادی که قصد دارند تا از مرز ایران خارج شوند می بایست به فرودگاه امام خمینی مراجعه نمایند.

برنامه اطلاعات پرواز فرودگاه امام

آن دسته از عزیزانی که در انتظار دوستان و سایر نزدیکان خود هستند و قصد دارند به صورت مستمر پروازهای ورودی را دنبال نمایند، می توانند با ورود به صفحه اطلاعات پروازهای ورودی فرودگاه امام خمینی اطلاعات لازم را کسب نمایند. 

پروازهای خروجی فرودگاه امام فردا

در این بخش از وبسایت مهرپرواز علاوه بر تماشای برنامه پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی امروز، با توجه به بروز رسانی های مستمر می توانید شاهد برنامه پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی فردای روز نیز باشید. اینگونه به راحتی می توانید می توانید از زمان فرود و پرواز هواپیمای مورد نظر خود به صورت لحظه ای خبردار باشید.