آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

بهترین هتل ها و تفریحگاه های ساحلی ترکیه را بشناسید (قسمت اول)

با سلامی  دوباره خدمت شما همراهان همیشگی مهر پرواز،امروز هم در خدمت شما سروران هستیم با مقاله ای در مورد هتل های لوکس و لاکچری شهرهای ساحلی ترکیه!

این مقاله دارای چند بخش است که در روزهای آتی تمامی آنها به نظر شما عزیزان خواهد رسید، مانند همیشه مهر پرواز رو در این مقاله همراهی کنید.

بهترین هتل ها و تفریحگاه های ساحلی ترکیه را بشناسید (قسمت اول)

 Hotel Kempinski Hotel Barbaros Bay 


این استراحتگاه در نزدیکی شهر زیبای بدروم قرار دارد. یک استراحتگاه لوکس و بی نظیر است که یک ساحل اختصاصی و بسیار تمیز در دریای اژه دارد.

همچنین برای شما تفریحاتی را در نظر گرفته است که شما در هیچ کدام از استراحتگاه های  ترکیه نمی توانید نمونه آن ها را پیدا کنید مثل مدرسه قایقرانی و کلاس های غواصی.

مهمان ها می توانند در این هتل مجلل از گردش با قایق لذت ببرند یا از اسکی روی آب و یا پیاده روی و دوچرخه سواری در تپه ها هیجان را تجربه کنند. استراحتگاه کمپینسکی برای کودکان یک کلاب در نظر گرفته است تا والدین و کودکان هردو به تفریح بپردازند.

این هتل همچنین از حیوانات خانگی شما نیز با خدمات ویژه ای مراقبت می کند.در واقع این هتل به همه موارد راحتی و تفریح شما فکر کرده است.

 Hotel Gypsophila Holiday Village


این استراحتگاه که در نزدیکی شهر ساحلی و زیبای آلانیا واقع شده است، یک ملک قدیمی است که 404 اتاق دارد!

این استراحتگاه ساحلی تفریحات محدود تری را در نظر گرفته است، ولی یک استخر برای شنا، مرکز ورزشی و قابلیت اتصال به اینترنت را در مجموعه خود مهیا کرده است.

این استراحتگاه یک رستوران دارد که یکی از متنوع ترین وعده ها را در این محدوده دارد. اتاق ها بالکن هایی دارند که دید به سمت استخر یا باغچه ها دارند.این هتل بسیار شیک و تمیز است و مطمئن باشید که از اقامت در آن راضی و خشنود خواهید بود.

پیشنهاد امروز مهر پرواز به شما عزیزان تور آنتالیا است.
ما امیدواریم از مطالعه این مقاله راضی بوده باشید
خوشحال میشویم اگر نظرات خودتون رو در مورد مقاله ها برای بهبود محتوا ها با مهر پرواز در میان بگذارید.
شاد باشید ،خدا نگهدار.