آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

‏10 قصر زیبای جهان (قسمت اول)

‏10 قصر زیبای جهان (قسمت اول)
با سلام و عرض  ادب خدمت شما مهر پروازی های گل و دوست داشتنی،امیدواریم حال دلاتون خوب باشه و جیب تون پر پول و همش به سفر و گردش باشید،آرزوی مهر پرواز خوش حالی و بهروزی شماست.
با یک مقاله دیگه مهمان شما سروران هستیم با یک موضوع جذاب!میخوایم توی این مقاله در مورد قصرهای زیبای جهان با شما صحبت کنیم(این مقاله دارای 3 بخش میباشد که در روزهای آتی همه آنها را به نظر شما عزیزان خواهیم رساند) 
خوب!توی این مقاله درباره 3 تا از زیبا ترین قصر های جهان در کشورهای پرتغال ،هند و اتریش صحبت میکنیم،مهر پرواز را مثل همیشه همراهی کنید.
‏قصر ملی پنا در پرتغال

‏قصر ملی پنا که در سال 1842 توسط کینگ فردیناند دوم در پرتغال ساخته شده است قدیمی ترین قلعه اروپایی به سبک ‏رومانتیسیزم است.

این قصر بر روی خرابه های صومعه که به شدت در زمین لرزه سال 1755 تخریب شده بود، ساخته شد.

‏امروزه این قصر با رنگ های اصیل قرمز و زرد که از آن باقی مانده است، یکی از پر بازدید ترین آثار باستانی پرتغال می ‏باشد.‏

قصر میسور در هند


میسور در هند، همان طور که به شهر کاخ ها مشهور است، تعداد زیادی از کاخ های تاریخی را در خود جای داده که ‏مشهور ترین آنها کاخ میسور است. این کاخ در سال 1897 بعد از اینکه کاخ قدیمی در آتش سوزی در یک مراسم عروسی ‏تخریب شد، ساخته شد. این ساختمان در سال 1912 تکمیل شد.

در مدت فستیوال داسارا در ماه های سپتامبر و اکتبر این کاخ ‏با بیش از 10000 لامپ تزئین می شود و یک منظره شگفت انگیز را خلق می کند.‏

قصر شون برون در اتریش


‏ کاخ شون برون در اتریش و شهر وین که دارای 1441 اتاق می باشد، از نظر شکوه و عظمت قابل مقایسه با کاخ ورسای می باشد. این کاخ ‏یکی از جاذبه های گردشگری اصلی در وین می باشد. این کاخ در بین سال های 1696 و 1712 به درخواست امپراطوری ‏لپولد اول ساخته شده و به کاخ تابستانی امپراطوری به وسیله ماریا ترسا تبدیل شده است.

این کاخ جذابیت های بصری زیادی ‏از جمله باغ خصوصی، قدیمی ترین باغ وحش جهان و خانه تابستانی مرمری می باشد که در بالای تپه ای با ارتفاع 60 متر ‏واقع شده اند.‏

مهر پرواز کمال تشکر و قدردانی را از شما عزیزان به خاطر مطالعه این مقاله دارد.
پیشنهاد امروز مهر پرواز به شما عزیزان تور هند است.
موفق و پیروز باشید،خدا نگهدارتون.