آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

درهم و برهم ترین فستیوال های جهان که موجب یک عالمه خنده و تفریح می شوند!(قسمت اول)

درهم و برهم ترین فستیوال های جهان که موجب یک عالمه خنده و تفریح می شوند!(قسمت اول)
سلام دوستان مهرپروازی عزیز و گرامی، حالتون چطوره؟ امیدواریم خوب و خوش سر حال و سلامت باشید و مهر پرواز رو مثل همیشه با یک مقاله جذاب دیگه همراهی کنید.
تا به حال درباره فستیوال های جذابی که هر ساله در سراسر جهان  برگزار می شوند و البته کمی هم به دور از نظافت هستند چیزی شنیده اید؟!!
آیا برای مبارزه با مواد غذایی یا گل آماده اید؟؟؟!!
همه ما نیاز داریم که گاهی اوقات تمیز بودن را کنار بگذاریم و کمی تفریحات کثیف داشته باشیم! یک فستیوال سنتی بهترین دلیل و بهترین مکان برای آن است!
شما می توانید با شرکت در این فستیوال های سنتی به کودک درونتان رجوع کنید و کلی خوش بگذرانید و شاد شوید.
در این مقاله می خواهیم راجع به درهم و برهم ترین فستیوال های جهان که موجب یک عالمه خنده و تفریح می شوند با شما صحبت کنیم!
این مقاله جذاب و خواندنی به چند بخش تقسیم میشود که در روزهای آتی بقیه بخش های آن به نظر شما عزیزان خواهند رسید.
با ما همراه باشید:
1. فستیوال پرتاب گوجه در اسپانیا _ La Tomatina,Spain

شهر والنسیا میزبان مشهورترین مبارزه با مواد غذایی است!در آخرین چهارشنبه ماه آگست (حدود بیست هزار) محلی و توریست در میدان مرکزی جمع می شوند تا (دویست هزار) گوجه پخته شده قرمز رنگ را به همدیگر پرتاب کنند!

تا زمانی که شهر کاملا به رنگ قرمز درآید. شما از سر تا نوک انگشت پایتان با پوره گوجه پوشانده میشود و پایتان تا قوزک پا درون این غذاهای آبکی فرو می رود. بعد از یک ساعت ماشین های آتش نشانی محلی با شلنگ آب همه شهر را شروع به تمیز کردن می کنند.

تعدادی فستیوال تقلیدی نیز در سراسر جهان وجود دارند ( در رنو، نوادا و سوتامارچان و کلمبیا) اما این فستیوال اصل و اورجینال آن هاست.

2. فستیوال پرتاب گل در کره جنوبی _ Boryeong Mud Festival,South Korea


در این فستیوال در کره گل در چشمانتان می رود! این جشن دو هفته ای  که مکان برگزاری آن 120 مایل تا سئول فاصله دارد به وسیله یک کمپانی آرایشی کره ای شروع شد تا فایده های زیبایی گل های معدنی محلی را تبلیغ کند!به هر حال، از آن به بعد این فستیوال به یک تفریح تبدیل شد که بیشتر از یک فستیوال مربوط به مراقبت از صورت است.

بیشتر از 2 میلیون نفر از مردم در حمام گل شرکت می کنند تا در اطراف در استخرهای گلی و سرسره های گل آلود به تفریح بپردازند. این فستیوال بامزه نزدیک دریا برگزار می شود، بنابراین برای تمیز شدنتان به جای دوری نباید بروید. 

امیدواریم که از خواندن این مقاله جذاب و بامزه راضی بوده باشید.
منتظر مابقی مقاله ها در مورد فستیوال های با مزه و هیجان انگیز در سراسر دنیا باشید!
خدا نگهدارتان.