آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

10 چیز دیوانه کننده و بامزه که فقط در روسیه ممکن است!(قسمت دوم)

10 چیز دیوانه کننده و بامزه که فقط در روسیه ممکن است!(قسمت دوم)


با سلامی مجدد به شما مهرپروازی های با محبت،امروز با قسمت دوم مقاله (10 چیز دیوانه کننده و بامزه که فقط در روسیه ممکن است!) در خدمت شما هستیم،روز به روز به جام جهانی 2018 روسیه نزدیک میشیم، امیدواریم که تیم ملی کشورمون در این رقابت های نفس گیر بدرخشه و موفق باشه! خوب در جریان هستید که مهرپرواز برگزار کننده مستقیم تور جام جهانی 2018 روسیه با بالاترین کیفیت و بهترین خدماته، میتونید تلفن رو بردارید و با آژانس تماس بگیرید ،همکارانمون با لبخند و حوصله پاسخگوی شما سروران هستند.

خوب بریم سراغ مقاله،همراهمون باشید:
روسیه بزرگترین کشور جهان است. این کشور 147 میلیون جمعیت دارد و اولین انسان را به فضا فرستاد. از طرفی روسیه مقدار بسیار زیادی نفت خام دارد. این ها مطالبی است که وقتی اسم روسیه می آید، بیشتر مردم دنیا به آن فکر می کنند. اما درواقع خیلی چیزهای غیر قابل باور در مورد روسیه وجود دارد که وقتی به روسیه بیایید آن ها را کشف می کنید.

6-روس ها معتقدند اندازه اجسام مهم است!
روسیه ای ها می گویند بزرگ تر بهتر است. مردم روسیه دوست دارند که همه چیز غول پیکر باشد. این کشور بلندترین ساختمان های اروپا، بزرگترین مراکز خرید اروپا، بزرگترین زیردریایی دنیا، طولانی ترین ریل قطار و همچنین بزرگترین فروشگاه مخصوص کودکان را دارد و جالب است که بدانید تا همین چند وقت پیش رکورد بلندترین و طولانی ترین پل کابلی را در جهان داشت.آن ها حتی بزرگترین اسپینر دنیا را نیز ساختند. وقتی دوستان روسی را ملاقات می کنید، برای یک میز پر از غذا و نوشیدنی آماده باشید. اگر هم قرارتان یک باربیکیو است آماده باشید که برای یک مدت خیلی طولانی و پایان ناپذیر در فضای آزاد بنشیند و با سیخ های بسیار بزرگ شیشلیک (کباب) بخورید والبته آماده باشید که در فضای باز مورد هجوم پشه های بزرگ نیز قرار بگیرید!
7- آن ها خانه هایشان را با خرس ها شریک می شوند!
تعدادی از مردم روسیه خرس را در آپارتمان هایشان نگه می دارند! مقامات کشور خیلی سعی کردند که نگهداری از خرس به عنوان حیوان خانگی را ممنوع کنند اما این عمل قانونی باقی ماند. صاحبان آن ها به شما این اطمینان را می دهند که خرس هایشان مهربان و صمیمی هستند و به هیچ عنوان به شما آسیبی وارد نمی کنند.اما آیا شما حرفشان را باور می کنید؟ اگر شما دیدید که یک نفر دارد با یک خرس قدم می زند، توصیه می کنیم که به آن ها خیلی نزدیک نشوید.
8- آن ها هنوز هم با اتوبوس های برقی (trolleybus) سفر می کنند
این وسیله حمل و نقل که بین اتوبوس و تراموای برقی است هنوز هم در روسیه خیلی مشهور است.  خیلی از اروپایی ها و کشور های پسا سوسیالیستی این تکنولوژی را رها کردند ولی روسیه به دلیل برق ارزان هنوز هم از این سیستم استفاده می کند. امروزه در این وسیله های حمل و نقل عمومی، اینترنت هم قابل دسترسی است.
9- آن ها هر روز سوپ می خورند
میانگین مردم روسیه بدون سوپ نمی توانند به زندگی خود ادامه دهند. پس اصلا سورپرایز نشوید اگر به خانه کسی در روسیه دعوت شدید و دیدید که با یک دیگ بزرگ سوپ منتظرتان هستند. به احتمال زیاد این دیگ با borsch (نوعی سوپ قرمز رنگ روسی) پر شده است. روسیه ای ها به طور معمول سوپ را در زمان ناهار سرو می کنند. گاهی اوقات سوپ را به عنوان پیش غذا و گاهی اوقات هم به عنوان غذای اصلی سرو می کنند. معمولا در کنار سوپ نان یا چربی خوک سرو می شود.
10- مردمی در روسیه وجود دارند که شاخ گوزن می خورند و با منقار پرنده ها بازی می کنند!
روسیه با بیشتر از 200 گروه قومی متفاوت، چند نژادی ترین کشور جهان است. امروزه حدود 42000 نفر از شهروندان کشور بومی هستند. به عنوان مثال، ننات ها، که حدود 30000 نفر هستند، در تندرا ( دشت های مرتفع قطبی) زندگی می کنند. آن ها از پوست گوزن، چادر درست می کنند، شاخ گوزن های شمالی جوان را می خورند و کودکانشان با منقار پرنده ها بازی می کنند و به صورت عشایری زندگی می کنند. همچنین کودکان این گروه با هلیکوپتر به مدرسه می روند!
برقرار باشید.خدا نگهدارتان.
مهرپرواز مرجع تور جام جهانی 2018 روسیه و تور لحظه آخری.