آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

‎بهترین هتل ها و تفریحگاه های ساحلی ترکیه را بشناسید (قسمت چهارم)

‎بهترین هتل ها و تفریحگاه های ساحلی ترکیه را بشناسید (قسمت چهارم)

با سلامی  دوباره خدمت شما همراهان همیشگی مهر پرواز،امروز هم در خدمت شما سروران هستیم با مقاله ای در مورد هتل های لوکس و لاکچری شهرهای ساحلی ترکیه (قسمت چهارم).
قسمت اول ، قسمت دوم و قسمت سوم این مقاله را مطالعه کردید؟!
خوب بریم به سراغ مقاله و هتل ها،همراهیمون کنید:
4.Calista Luxury Resort (هتل کالیستا لوکسری ریزورت آنتالیا)
این استراحتگاه بسیار لوکس تقریبا یک ساعت با فرودگاه آنتالیا فاصله دارد. تفرجگاه ساحلی با تسهیلات کامل و 5 زمین تنیس  که برای بازی در شب هم نور پردازی شده اند، زمین بازی فوتبال ساکر و مرکز ماساژ که ماساژ های متفاوت ریلکسی را فراهم میکند، امکاناتی هستند که ارزش این هتل را دوچندان می کنند.

بازیکنان گلف از 10 زمین بازی گلف که در شعاع 4 مایلی گسترده شده اند بسیار لذت می برند. شام خوردن در اینجا برای شما به یک چالش تبدیل می شود، چراکه این تفرجگاه 10 رستوران با وعده های غذایی گوناگون بین المللی دارد.

3. Royal Dragon Hotel (هتل رویال دراگون آنتالیا)
این استراحتگاه با تم چینی محلی است که کمتر کسی انتظار دیدن آن را در ترکیه درد. با یک اژدها که سقف ورودی را مزین می کند، این استراحتگاه دارای معماری سنتی چینی و امکانات مدرن مثل سرسره های آبی، بولینگ و باشگاه پرورش اندام است.

همه اتاق ها یک بالکن شخصی دارند و برای کسانی که محل شخصی را برای استراحت به جای کنار استخر ترجیح می دهند بسیار مناسب است.
مهرپرواز مرجع تور آنتالیا و تور استانبول.
پایدار و موفق باشید.