آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید
امتیاز کاربران برای تور آنکارا نوروز 99 | امتیاز 5 از 5 (از 2402 رای)

سفر به شهر زیبا آنکارا در تعطیلات عید نوروز 99

تعطیلات نوروز یکی ایده آل ترین زمان ها برای سفر مخصوصا سفر های خارجی می باشد. کشور ترکیه یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان در ایام نوروز می باشد. پیشنهاد ویژه ی ما برای سفر های نوروز، شهر زیبای آنکارا می باشد.
قلب جمهوری ترکیه، آنکارا، دومین شهر بزرگ ترکیه پس از استانبول است. این شهر شاد مظهر استقلال ترکیه است و تحت رهبری مصطفی کمال آتاتورک، هنگامی که ترکیه در مبارزات خود برای تبدیل شدن به یک کشور جمهوری پیروز شد، به جای استانبول تحت اشغال عثمانی، به عنوان پایتخت ترکیه معرفی شد. در حالی که استانبول تا امروز یکی از محبوب ترین شهرهای ترکیه است، آنکارا نیز با میراث تجاری، فرهنگی و غنی خود شکوفا می شود و قلب گردشگران را در سراسر جهان به خود جلب می کند. یکی از ایده آل ترین زمان ها برای سفر به آنکارا فصل بهار می باشد. شما می توانید سفر به خود به این شهر زیبا را در تعطیلات نوروز 99 آغاز نمایید و یک تجربه عالی را در هوای بی نظیر تجربه نمایید.

تورهای آنکارا در نوروز 99

سال نو یکی از مهمترین و بزرگ ترین رویداد ایرانیان از زمان های قدیم تا امروز به شمار می رود، این میراث باستانی برای تمام ایرانیان با هر اعتقاد و عقیده و هر قومیتی یکی از زیباترین و خاص ترین رخدادها محسوب می شود. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفرهای داخلی و خارجی می باشد. برخی مقاصد گردشگری دنیا برای تمام فصول مناسب هستند ولیکن برخی از مقاصد محبوب توریستی جهان در فصل هایی مناسب هستند. نوروز و شروع فصل بهار می تواند بهترین زمان سفر باشد، چرا که آب و هوای تمام دنیا بهاری و زیبا می شود و به همین دلیل مقاصد بسیاری را برای انتخاب خواهید داشت.
در تعطیلات نوروز 99 بازار سفرهای داخلی و خارجی بسیار داغ می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید سال 99 را با خاطره هایی خاص آغاز نمایید. سفر خود را با تورهای نوروز آنکارا 99 مهرپرواز تجربه نمایید تا خاطره ای بی نظیر و فوق العاده را برای خود و خانواده خود بر جای بگذارید.

قیمت تورهای آنکارا نوروز 99

قیمت تورهای آنکارا با توجه به سلیقه افراد متفاوت خواهد بود و هزینه ها برای هر فردی بسته به سلیقه و هزینه، متفاوت می باشد. سفر نوروز با توجه به هجوم گردشگران، هزینه ها بالا می باشد ولی خدمات ویژه ای در تورهای آنکارا نوروز 99 به مسافران ارائه می شود. شما می توانید با تور های ارزان مهرپرواز ویژه نوروز 99 یک سفر بی نظیر را برای خود رقم بزنید و یک تعطیلات عالی را در سال 99 در کشور ترکیه و شهر زیبا آنکارا تجربه کنید.

آب و هوای شهر زیبا آنکارا در عید نوروز 99

آنکارا به دلیل موقعیت درون شهری دارای آب و هوای قاره ای است. زمستان های این شهر بسیار سرد است و همچنین شاهد بارش برف است. دما در ماه های سرد ماه دسامبر و ژانویه می تواند به -15 درجه برسد. تابستان ها با افزایش دما تا 35 درجه یا بیشتر، خشک و گرم هستند اما شب ها نسبتاً سردتر هستند. 
بهار و تعطیلات نوروز می تواند بهترین زمان سفر به این شهر باشد و با توجه به شلوغ ترین فصل توریستی در آنکارا، بهار زمان بسیار خوبی برای بازدید از این شهر زیبا می باشد. آب و هوا بسیار دلپذیر است. میانگین دمای روز 18 درجه سانتی گراد است در حالی که شب ها می توانند در حدود 12 درجه سانتی گراد سرد شوند. در این فصل به احتمال زیاد هیچ بارندگی وجود ندارد و همین امر باعث می شود تا گشت و گذار و تفریح در این شهر راحت انجام شود.
همچنین جشنواره های زیادی در این فصل برگزار می شود از مهم ترین این جشنواره ها می توان به جشنواره بین المللی فیلم آنکارا، جشنواره موسیقی آنکارا، جشنواره بین المللی کارتون آنکارا و جشنواره بین المللی فیلم های زنانه Flying Boom برگزار می شود.

نظرات کاربران

ثبت امتیاز برای پکیج های این مسیر :
با سپاس!امتیاز شما برای این مسیر