آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید
امتیاز کاربران برای تور اروپا نوروز 99 | امتیاز 4.6 از 5 (از 2413 رای)

سفر به اروپا در تعطیلات نوروز 99

چیزی تا ایام تعطیلات نوروز نمانده است و اکثر مسافران برای این ایام برنامه های عالی در نظر می گیرند تا بتوانند یک تعطیلات خوب را برای خود و خانواده رقم بزنند. عید باستانی نوروز بزرگترین رویداد برای ما ایرانیان می باشد و این ایام جز مهم ترین جشن های سال برایمان تلقی می شود. با یک برنامه سفر خوب می توانید این ایام را به بهترین شکل ممکن سپری کنیم. پیشنهاد ما برای شما تورهای اروپا می باشد. مهرپرواز مقصد های شگفت انگیزی برای شما در نظر دارد. شما گزینه های زیادی برای انتخاب تور های اروپا دارید. کشور های زیادی است که می توانید انتخاب کنید از فرانسه و اسپانیا بهشت های اروپا بگیر تا انگلیس، اتریش، آلمان، مجارستان، هلند و... حتی می توانید تورهای ترکیبی اروپا را برای نوروز رزرو نمایید از چند کشور دیدن نمایید. سفر به اروپا در تعطیلات نوروز99 می تواند یک سفر هیجان انگیز را برایتان تورهای نوروز 99 رقم بزنند.

تورهای اروپا عید نوروز 99

سال نو یکی از مهمترین و بزرگ ترین رویداد ایرانیان از زمان های قدیم تا امروز به شمار می رود، این میراث باستانی برای تمام ایرانیان با هر اعتقاد و عقیده و هر قومیتی یکی از زیباترین و خاص ترین رخدادها محسوب می شود. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفرهای داخلی و خارجی می باشد. برخی مقاصد گردشگری دنیا برای تمام فصول مناسب هستند ولیکن برخی از مقاصد محبوب توریستی جهان در فصل هایی مناسب هستند. نوروز و شروع فصل بهار می تواند بهترین زمان سفر باشد، چرا که آب و هوای تمام دنیا بهاری و زیبا می شود و به همین دلیل مقاصد بسیاری را برای انتخاب خواهید داشت.
در تعطیلات نوروز 99 بازار سفرهای داخلی و خارجی بسیار داغ می شودو شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید سال 99 را با خاطره هایی خاص آغاز نمایید. سفر خود را با تور اروپا نوروز 99 مهرپرواز تجربه نمایید تا خاطره ای بی نظیر و فوق العاده را برای خود و خانواده خود در کشور زیبا ترکیه رقم بزنید.

قیمت تورهای اروپا در تعطیلات نوروز 99

عید باستانی نوروز یکی از مهم ترین رویداد ها برای ما ایرانیان می باشد که از گذشته های دور تا به امروز این ایام را گرامی می داریم و جشن می گیریم. تعطیلات نوروز فرصت خوبی برای سفر مخصوصا سفر های خارجی می باشد. هوای بهاری عالی، تعطیلات طولانی، دور از مشغله کار و درس می تواند یک استراحت عالی برایمان باشد. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفر به اروپا می باشد. بهار یکی از زیباترین و بهترین فصل ها برای سفر به اروپا می باشد. اکثر کشور های اروپایی در فصل بهار از آب وهوای عالی برخوردار می باشند و شما می توانید سفری عالی و متفاوت را تجربه کنید. البته هزینه ی تورهای اروپا نسبت به تور های آسیایی متفاوت می باشد. در تعطیلات نوروز 99 بازار سفر های خارجی داغ می باشد و اکثر افراد برای این ایام سفر های خارجی را ترجیح می دهند.شما انتخاب های زیادی برای مقصد تور اروپا دارید و بسته به بودجه و سلیقه خود می توانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید.  

آب و هوای اروپا در تعطیلات بهار 99

سپری کردن بهار در اروپا ایده ای عالی است. با گرم شدن دما و طولانی شدن روزها، افراد محلی از خواب زمستانی خارج می شوند. زندگی در پارک ها و باغ ها آغاز شده است. گردشگری در اکثر اروپا آغاز می شود. هوای معتدل در اکثر کشور ها حاکم می شود. شما می توانید یک سفر هیجان انگیز را در یک آب وهوای عالی در اقصا و نقاط اروپا تجربه کنید. 

نظرات کاربران

ثبت امتیاز برای پکیج های این مسیر :
با سپاس!امتیاز شما برای این مسیر