آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید
امتیاز کاربران برای تور روسیه نوروز 99 | امتیاز 5 از 5 (از 2402 رای)

سال نو ایرانیان از قدیم تا امروز 

نوروز جشن رسمی، سال نو ایرانیان است که بر اساس دقیق ترین تقویم در جهان، تقویم خورشیدی در تاریخ 21 مارس است. هر فصل دارای تأثیر و نقش ویژه ای در زندگی اجتماعی مردم است. برای ایرانیان، آغاز بهار به عنوان سال نو جشن گرفته می شود که همراه با مرگ زمستان است و انسان ها را به تولد دوباره طبیعت وابسته می کند. این مهمترین جشن فرهنگ فارسی است. این سنت به زرتشتیان برمی گردد که نوروز برای آن ها بسیار فراتر از یک عید است و در حقیقت به خدای "اهورا مزدا" و روز خلقت جهان تعلق دارد.
ایرانیان بر این باورند که سرنوشت هر شخص در سال نو در ایام عید نوروز مشخص می شود. به همین دلیل بسیار مهم است که با عزیزان گرد هم می آیند، لحظه هایی شادی را با هم به اشتراک می گذارند و آغاز سال را در کنار هم جشن می گیرند. تعطلات نوروز دو هفته می باشد در این دو هفته ایرانیان سفر ها داخلی و خارجی خود را آغاز می کنند و تعطلات نوروز خود را به بهترین شکل می گذارنند.

تورهای روسیه در نوروز 99

آماده سفرهای نوروزی هستید؟! تا سال نو وقتی باقی نمانده است، همین حالا باید برای سفر خود در تعطیلات نوروز برنامه ریزی کنید تا بتوانید یک خاطره خوب در تعطیلات عید برای خود رقم بزنید. پیشنهاد ویژه ی ما برای شما، سفر به کشور پهناور روسیه می باشد. روسیه یک کشور عجیب غریب برای سفر است شما در این کشور می توانید همه چیز پیدا کنید. روسیه رویداد های زیادی را از سر گذرانده است و در حال حاضر یکی از کشورهای قدرتمند منطقه و جهان می باشد. شما تعطیلات شگفت انگیزی را می توانید در این کشور تجربه نمایید. کشور روسیه با طبیعت و اقلیم متفاوت، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. سالانه گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند شما نیز می توانید یکی از این گردشگران در تعطیلات نوروز باشید و یک تجربه متفاوت را برای خود در تور روسیه نوروز 99 رقم بزنید.

چرا در نوروز 99 به روسیه سفر کنیم

یکی از سوال هایی که برای مسافران ایجاد می شود این است که چرا باید به روسیه سفر کنیم؟! روسیه یکی از بزرگ ترین کشورهای جهان می باشد و به همین علت دارای جاذبه های دیدنی فراوانی می باشد. مهم نیست کدام شهر روسیه را برای سفر انتخاب می کنید، به هر جای این کشور پهناور بروید می توانید مناظر طبیعی، بناهای تاریخی، مراکز تفریحی، و... را در این شهر مشاهده کنید و یک سفر عالی را در تعطیلات عید نوروز برای خود رقم بزنید.

قیمت تور روسیه در تعطیلات نوروز 99 

در ایام تعطیلات نوروز 99 گردشگران زیادی تصمیم به گشت و گذار در شهرهای مسکو و سن پترزبورگ روسیه می گیرند و دوست دارند یک تعطیلات عالی را در تورهای نوروزی سپری کنند. قیمت تور روسیه در ایام نوروز متفاوت می باشد. اینکه شما بخواهید با پرواز ایرانی سفر کنید یا خارجی، تاثیر مستقیم بر قیمت تور شما دارد همچنین هتل و خدماتی که انتخاب می کنید هم بی تاثیر بر هزنیه ها نیست. علاوه بر موارد گفته شده، تعداد روز ها، هم در قیمت تاثیر گذار می باشد. البته زمانی هم که به روسیه سفر می کنید در نرخ تور تاثیر می گذارد. قیمت تورها در ایام نوروز متفاوت می باشد. مهرپرواز خدمات ویژه ای را در تورهای نوروزی روسیه ارائه می دهند و در خدمت شما مسافران گرامی می باشند.

آب و هوا روسیه در نوروز 99 به چه صورت می باشد

توصیف دوره ای آب وهوای روسیه، غیرممکن است. از نظر جغرافیایی، این کشور تقریباً در تمام مناطق آب و هوایی، از قطب شمال تا نیمه گرمسیری واقع شده است. بنابراین، دمای هوا در یک قسمت از کشور می تواند به +20 درجه سانتیگراد برسد و در بخش دیگر می تواند از 30 درجه سانتیگراد فراتر رود. در فصل بهار ممکن است با بارش برف همراه باشد. در حومه شهرها، به دلیل ذوب برف ها، اغلب رودخانه ها جاری می شوند. فقط با فرا رسیدن ماه مه هوا تا + 20 درجه سانتی گراد گرم می شود.

نظرات کاربران

ثبت امتیاز برای پکیج های این مسیر :
با سپاس!امتیاز شما برای این مسیر