آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

شهر سامویی یکی از زیباترین نقاط تایلند دارای ناحیه ای بکر و گرمسیری به همراه ساحلی شنی سفید رنگ و آب های درخشان خلیج تایلند است . نام کامل جزیره سامویی جزیره کو سامویی می باشد که در زبان تایلندی کوKoh  به معنی جزیره میباشد و اما نام سامویی از کلمه ای چینی به نام بهشت امن گرفته شده است .از سمت شرق به غرب این جزیره رشته کوهی کشیده شده است و بیشتر این جزیره را جنگل فرا گرفته است . جزیره سامویی در فاصله 700 کیلومتری و در جنوب بانکوک قراردارد. 

سفر با تور

سفر با تور بسیار مقرون به صرفه و بهتر است چرا که سفر با تور شامل خدماتی چون گشت شهری ، بیمه مسافرتی ، تور لیدر فارسی زبان و ... می باشد و البته سفر با تور لاکچری سامویی و آفرهای ویژه با قیمت مناسب و ارزان بهترین انتخاب است تا شما با اطمینان بیشتری از سفر خود لذت ببرید و نیز می توانید با خرید آنلاین بلیط در وقت خود صرفه جویی نمایید.

آب و هوای سامویی

جزیره زیبای سامویی دارای آب و هوای موسمی استوایی با فصل گرم و کم بارش کوتاه ، دما و رطوبت و بارش بالا در سایر فصول است . آب و هوای سامویی دارای سه فصل کم بارش ، گرم و موسمی بارانی است و بسیار مناسب مسافران تور سامویی پاییز 96 می باشد که میانه ای با ازدحام و شلوغی ندارند .

فصل بارندگی از ماه می تا دسامبر می باشد و پربارش ترین ماه سال را میتوان ماه نوامبر نامید . از ماه ژانویه تا آوریل میزان بارش به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و ماه مارس را میتوان خشک ترین فصل سال دانست.

فصل کم بارش بین دسامبر و فوریه است که هوا کمی خنک تر میشود که هوا بسیار مطلوب می باشد و مناسب گردشگران تور لحظه آخری سامویی می باشد.

جاذبه های گردشگری سامویی

جاذبه های توریستی و گردشگری سامویی را مجسمه ی بودای بزرگ ، صخره های پدر بزرگ و مادر بزرگ ، گشت و گذار در سامویی ، پارک ملی دریایی آنگ تونگ سامویی را شامل میشود و بسیار مورد بازدید از سمت مسافران تور سامویی زمستان 96 می باشد.

هتل های سامویی

از هتل های سامویی میتوان هتل نورا بوری سامویی ، هتل لمردین سامویی، هتل مایی سامویی ، هتل بوند آری سامویی ، هتل شاسا سامویی ، هتل سنترا کوکونات بیچ سامویی ، هتل فرست بانگالو بیچ ریزورت سامویی ، هتل دارا سامویی بیچ ریزورت ، هتل فونیکس بیچ ریزورت ، هتل هانسار سامویی ، هتل ساران سامویی ، هتل بی واتر ریزورت سامویی ، هتل سامویی ارکید اوشن ریزورت سامویی ، هتل چاونگ کو بیچ ریزورت سامویی ، هتل سامویی بری بیچ ریزورت ، هتل ساری ریزورت ، هتل سنت ریزورت ، هتل زازین بوتیک ریزورت سامویی ، هتل فیر هاوس ویلا اند اسپا سامویی ، هتل نووتل سامویی ریزورت چاونگ نام برد. در فصل بهار مسافرین محترم تور سامویی نوروز و فروردین 97 از هتل های خوب سامویی می توان استفاده نمود .

خرید در سامویی

مسافران پکیج تور سامویی تعطیلات سال نو میلادی و کریسمس و همچنین ژانویه که می خواهند در سامویی خرید کنند می توانند درمراکزی چون مرکز خرید بوتس سامویی ، مرکز خرید شبانه پلازا سامویی ، مرکز خرید روستای ماهیگیری سامویی ، مرکز خرید سون ایلون سامویی ، مرکز خرید ماکرو سامویی ، مرکز خرید بادی اورینتال پلازا سامویی ، مرکز خرید چاونگ سامویی ، فروشگاه جواهرات کلاسیک سامویی ، مائنام واکینگ استریت سامویی خرید کنند.