آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید
امتیاز کاربران برای تور قبرس جنوبی | امتیاز 5 از 5 (از 2401 رای)

درباره قبرس جنوبی 

جمهوری قبرس، کشوری جزیره ایست که در شرق دریای مدیترانه قرار دارد و همچنین پایتخت آن شهر نیکوزیا می باشد. این جزیره بسیار زیبا و دیدنی از شمال با ترکیه، از جنوب با مصر، از شرق با سوریه و از غرب با یونان همسایه است. از نظر طبیعت و زیبایی های طبیعی این کشور حرف های بسیاری دارد. زیبایی های طبیعی در قبرس جنوبی چشم نواز و بسیار آرام بخش است به طوری که از بسیاری از نقاط دنیا برای لذت بردن از آرامش و طبیعت به قبرس جنوبی سفر می کنند و از این نظر گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. قبرس جنوبی به صورت تقریبی سالانه 5 میلیون گردشگر را به خود جذب می کند.
قبرس جنوبی عضو اتحادیه اروپا و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع نیز می باشد و در نیمه دوم سال 2012 ریاست اتحادیه اروپا بر عهده قبرس بوده است. قبرس جوبی دارای ناحیه هایی می باشد که چند مورد آن عبارت است از: لارناکا، نیکوزیا، لیماسول و پافوس. تور قبرس جنوبی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر شما باشد و لحظاتی به یادماندنی را تجربه خواهید کرد.

ویزای قبرس جنوبی

ویزا برگه ایست که در پاسپورت متقاضی چسبانده می شود، و معمولاً به دست سفارت قبرس برای مقاصد توریستی صادر می شود. البته ویزا برای کشورها و شهرهایی مثل ایران است که برای ورود به این کشور باید ویزا داشته باشند، حداکثر مدت زمان ویزای توریستی که به ایرانی ها داده می شود، 1 ماه می باشد.
هنگامی که شما یک ملک در قبرس جنوبی خریداری نمایید، صرف نظر از قیمت آن، حق طلب ویزای مالتیپل را دارید. این ویزا به شما مجوز ورود مکرر به قبرس جنوبی را در هر زمانی را می دهد.

اقامت در قبرس جنوبی

اقامت در قبرس جنوبی به دو صورت دائم و موقت صادر می شود. کسانی که اقامت قبرس جنوبی را دارند، می توانند در قبرس جنوبی زندگی نمایندو نیز هرچندبار که می خواهند به این کشور رفت و آمد داشته باشند. افرادی که اقامت دائم می گیرند، به شکل مادام العمر و تا آخر عمرشان از این حق بهره مند می شوند، و همچنین برای زمان موقت اقامت دارند، تا زمانی که اقامتشان به اتمام برسد بهره مند هستند و اگر علاقه داشتند، می توانند اقامت خود را تمدید نمایند.

راه های کسب اقامت دائم در قبرس جنوبی

ازدواج: اقامت دائم قبرس به افرادی که با اتباع قبرسی ازدواج نمایند، داده خواهد شد.
خرید ملک: اقامت دائم قبرس به کسانی که حداقل 300.000 یورو در بخش املاک قبرس سرمایه گذاری کنند، داده می شود که حتماً 200.000 یورو از آن باید به صورت نقد باشد و ما بقی آن می تواند به صورت تسهیلات و وام بانکی باشد. لزومی ندارد که این مبلغ فقط در یک واحد سرمایه گذاری شود، بلکه می توان برای مثال یک ویلا و یک مغازه خرید. برای برخی از ملک ها می توان تسهیلات و یا وام گرفت، اما نکته قابل توجه این است که شما باید 200.000 یورو را به صورت نقد و ابتدای کار پرداخت نمایید.

 

سوالات متداول تور قبرس جنوبی

نظرات کاربران

ثبت امتیاز برای پکیج های این مسیر :
با سپاس!امتیاز شما برای این مسیر