آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

همه چیز درباره لنکاوی

لنکاوی مجموعه ای از 104 جزیره است که در شمال غربی مالزی واقع شده است . لنکاوی متشکل از دو کلمه لانگ به معنی عقاب و کاوی به معنی قرمز متمایل به قهوه ای می باشد . به همین دلیل است که مجسمه عقابی در اسکله شهر قرار دارد و به بازدید کنندگان خوش آمد می گوید . در لنکاوی 13 مسجد وجود دارد . لنکاوی پناهگاه بسیاری از آبزیان است . و بسیاری از گونه های فوق العاده از صدها گونه از پرندگان زیبا و کمیاب در اینجا قرار دارند.

چرا سفر با تور

اگر از آندسته از مسافرینی هستید که قصد سفر با تور لنکاوی با قیمت مناسب و ارزان را دارید از پکیج های آفر ویژه لنکاوی استفاده کنید . همچنین آژانس مسافرتی مهر پرواز با ارائه رزرو آنلاین بلیط و پکیج های لاکچری و لوکس تور لنکاوی را نیز برقرار می کند .

آب و هوای لنکاوی

لنکاوی دارای آب و هوای گرم و مرطوب است . در واقع رطوبت هوا اغلب بالاست . اکثرا لنکاوی را باران های پراکنده تشکیل میدهد که البته این برای مسافران و گردشگران تور لحظه آخری لنکاوی آزار دهنده نیست . لنکاوی در نزدیکی خط استوا واقع شده است و در مقایسه با بسیاری از شهرها و کشورهای واقع شده در مناطق استوایی دارای طبیعت گرمسیری می باشد.

مراکز خرید در لنکاوی

خرید در لنکاوی از نقاط عطف سفر می باشد . پیشنهاد ما به شما مسافرین عزیز تور لنکاوی تابستان 97 این است که به مراکز خرید در لنکاوی بروید و از اجناس خوب آنجا خریداری نمایید. بهترین مراکز خرید در لنکاوی را مراکز خرید زیر تشکیل می دهند.

مرکز خرید فیر شاپینگ لنکاوی Langkawi fair shopping

مرکز خرید ساگا Langkawi saga shopping لنکاوی

مرکز خرید جتی پوینت Langkawi jeti point shopping لنکاوی

جاذبه های گردشگری لنکاوی

اگر به لنکاوی سفر کردید جاذبه های گردشگری آنجا را از دست ندهید . پر بازدیدترین جاذبه های گردشگری  لنکاوی را آیتم های زیر تشکیل می دهد.

تورهای آیلند هاپینگ لنکاوی

پارک دریایی پولائو پایار لنکاوی

دنیای زیر آب لنکاوی

آبشار دوریان پرانگین لنکاوی

گونونگ رایا لنکاوی

پل هوایی لنکاوی

سواحل لنکاوی

پارک حیات وحش لنکاوی

تله کابین لنکاوی

دهکده شرقی لنکاوی

رستوران های لنکاوی

پیشنهاد ما به مسافرین تور لوکس لنکاوی تابستان 97 این است که حتما به رستوران های خوب لنکاوی بروید و غذاهای لذیذ لنکاوی را میل نمایید . بهترین رستوران های لنکاوی شامل موارد زیر است .

رستوران فیش فارم لنکاوی Langkawi Fish Farm Restaurant

رستوران کاپال لایار Kapal Layar Restaurant

رستوران ارکید ریا Orkid Ria Restaurant

دهکده غذای دریایی شین می Shin Me Sea food Village

رستوران غذای دریایی هپی هپی سنانگ Happy-Happy Cenang Sea food Restaurant