آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید

کیش عضو رسمی سازمان جهانی گردشگری شد

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1201 رای)
12 آبان ، 1397
آژانس مسافرتی مهرپرواز
اخبار
0 کامنت

سازمان منطه آزاد کیش به عضویت سازمان جهانی گردشگری ملل متحد درآمد. به گزارش خبرگزاری ها و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش، معاون گردشگری کیش، "علیرضا قائدیان"، با بیان این خبر، گفت: با پذیرش عضویت سازمان منطقه آزاد کیش از سوی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، برای اولین بار یک منطقه آزاد تجاری-صنعتی از ایران، به عضویت این سازمان در آمد. 
وی در ادامه افزود: این اتفاق در روز چهارشنبه 9 آبان ماه و در صد و نهمین جلسه شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری در بحرین و با رأی قاطع شورای اجرایی به تصویب رسید و به این ترتیب کیش اولین منطقه آزاد تجاری و اقتصادی کشور است که به عنوان عضو وابسته به عضویت سازمان جهانی گردشگری پذیرفته شده است. جزیره کیش یکی از اصلی ترین نقاط گردشگری خلیج فارس می باشد که پیش قدم تر از دیگر مناطق آزاد در کشور به موضوع گردشگری وارد شد و آن را در سرفصل های اصلی برنامه ریزی و سرمایه گذاری قرار داد. 
برای رزرو بلیط هواپیما و یا رزرو هتل در اقصی نقاط دنیا می توانید به وبسایت رسمی آژانس مهرپرواز مراجعه نمایید و همچنین می توانید رزرو خود را به همکاران ما در آژانس مسافرتی مهرپرواز بسپارید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران برای این پست

ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت