آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید

از فاصله هوایی تهران تا شهرهای مختلف ایران مطلع شوید

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 4.6 از 5 (از 1226 رای)
16 بهمن ، 1397
پ.هنرکار
راهنمای سفر
0 کامنت
احتمالا برای همه سوال پیش می آید که در موقع سفر، فاصله تهران تا شهرهای مختلف مانند کیش با هواپیما چه قدر بوده و چند ساعت طول می کشد. برای رسیدن به جواب این سوالات، آژانس مسافرتی مهرپرواز را دنبال کنید.

فاصله تهران تا بندر عباس با هواپیما

سفر به بندر عباس این شهر دیدنی جنوب ایران با هواپیما، یک ساعت و ۵۰ دقیقه زمان می برد. فاصله هوایی تهران تا بندرعباس نیز  1050 کیلومتر می باشد. علاوه بر این، از راه زمینی مانند ماشین شخصی و قطار نیز می توانید این مسیر را طی کنید.

فاصله تهران تا قشم با هواپیما

برای سفر به شهر پرطرفدار قشم با هواپیما حدود یک ساعت و 50 دقیقه در راه هستید. فاصله هوایی تهران تا قشم نیز 1072 کیلومتر می باشد. برای سفر به قشم همچنین می توانید به صورت زمینی از تهران به یزد و سپس بافق و بعد به بندر عباس حرکت کنید. ( برای اطلاع از قیمت تور مسیرهای مختلف با آژانس گردشگری مهرپرواز همراه باشید)

فاصله تهران تا کیش با هواپیما

فاصله هوایی کیش تا تهران با هواپیما 1043 کیلومتر می باشد و 1 ساعت و 48 دقیقه نیز در راه هستید. برای سفر به کیش می توانید بلیط هواپیمای خود را رزرو کرده و از سفر تور کیش خود لذت ببرید.

فاصله تهران تا شیراز با هواپیما

برای سفر به شهر پر آوازه شیراز، حدود یک ساعت و 20 دقیقه با هواپیما سفر شما زمان می برد، همچنین فاصله هوایی تهران تا شیراز نیز 682 کیلومتر می باشد. شما از راه زمینی و قطار نیز می توانید به شیراز سفر کنید.

فاصله هوایی تهران تا شهرهای مختلف ایران،مهرپرواز

فاصله تهران تا اصفهان با هواپیما

برای سفر به اصفهان با هواپیما نزدیک به 1 ساعت در راه هستید و مسافت هوایی بین این دو شهر 338 کیلومتر می باشد. استفاده از قطار و یا خودری شخصی نیز از دیگر روشهای سفر به اصفهان است.

 فاصله تهران تا مشهد با هواپیما

اگر مقصد سفر شما مشهد مقدس است، بهتر است بدانید که مسافت هوایی بین تهران تا مشهد 741 کیلومتر است و سفر هوایی شما به این شهر حدود یک ساعت و نیم طول می کشد. تعدادی از مسافران نیز سفرهای زمینی با قطار و یا خودروی شخصی را به هواپیما ترجیح می دهند.

فاصله تهران تا یزد با هواپیما

برای سفر به شهر تاریخی یزد به صورت هوایی حدود 1 ساعت در راه خواهید بود و مسافت این دو شهر با هواپیما 502 کیلومتر می باشد که این سفر از راه زمینی به صورت خودرو شخصی و یا قطار و اتوبوس نیز امکان پذیر است.

فاصله تهران تا بوشهر با هواپیما

برای سفر به شهر جنوبی بوشهر حدود یک ساعت و نیم پرواز شما با هواپیما زمان می برد و مسافت هوایی بین تهران تا بوشهر 747 کیلومتر می باشد.( مجله گردشگری مهرپرواز را دنبال کنید).

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران برای این پست

ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت