آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید

از فاصله هوایی ایران تا برخی نقاط دنیا مطلع شوید

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 4.6 از 5 (از 1255 رای)
23 بهمن ، 1397
پ.هنرکار
راهنمای سفر
0 کامنت

قبل از شروع سفر تعدادی از گردشگران برای برنامه ریزی قبل از مسافرت خود نیاز دارند که از فاصله بین شهرها با هواپیما مطلع شوند. آژانس گردشگری مهرپرواز در این زمینه به شما کمک می کند.

فاصله ایران تا قطر با هواپیما

اگر مقصد سفر شما قطر است برای دانستن فاصله هوایی بین ایران و قطر خوب است بدانید که مسافت بین این دو کشور با هواپیما حدود 1154 کیلومتر است. پیمودن این مسافت با هواپیما نیز دو ساعت به طول می انجامد.

فاصله ایران تا چین با هواپیما

افراد زیادی به چین برای تجارت سفر می کنند. برای سفر به کشور چین قبل از شروع سفر بهتر است که مطلع باشید فاصله ایران تا پکن پایتخت چین با هواپیما تقریبا 5612 کیلومتر است. طی شدن مسیر بین این دو مقصد مذکور نزدیک به 7 ساعت و نیم طول می کشد.

اما برای سفر شانگهای شهر پرطرفدار چین نیز بدانید فاصله هوایی تهران تا شانگهای 6396 کیلومتر بوده و طول مدت سفر با هواپیما 8 ساعت و نیم زمان می برد. تعدادی از گردشگران نیز تور چین را به صورت ترکیبی انتخاب می کنند که شامل سفر به هردو شهر شانگهای و پکن می باشد.

برای سفر به گوانجو در تور گوانجو، شهر محبوب چین با هواپیما نیاز است که بدانید مسافت هوایی بین این دو مقصد 6062 کیلومتر است و طی شدن این مسیر با هواپیما به 8 ساعت زمان نیاز دارد.

فاصله هوایی ایران تا برخی نقاط دنیا-مهرپرواز

فاصله ایران تا برزیل با هواپیما

اگر برای سفر خود شهر برزیل را انتخاب کرده و بلیط هواپیما خود را نیز رزرو کرده اید بهتر است قبل از شروع سفر خود بدانید که فاصله هوایی ایران تا سائوپائولو پایتخت برزیل حدود 12194 کیلومتر می باشد و به دلیل طولانی بودن این مسافت، سفر شما بیش از 15 ساعت و نیم زمان می برد.

فاصله ایران تا آمستردام با هواپیما

سفر به شهر زیبا و پرگل آمستردام پایتخت هلند با هواپیما در تور هلند، نزدیک به 5 ساعت و نیم زمان می برد. مسافت هوایی بین ایران تا آمستردام نیز 4071 کیلومتر می باد.

فاصله ایران تا هند با هواپیما

برای سفر به شهر تاریخی هند با هواپیما لازم است بدانید که مسافت هوایی بین ایران تا دهلی پایتخت هند حدود 2546 کیلومتر است.فاصله هوایی بین این دو کشور با هواپیما نیز نزدیک به 3 ساعت و 40 دقیقه زمان می برد. معمولا برای سفر با تور هند پکیج های ارائه شده به صورت ترکیبی بوده و شامل سفر به شهرهای مختلف هند از جمله دهلی، اگرا، جیپور و یا گوا نیز می باشد.

فاصله ایران تا اندونزی با هواپیما

برای سفر به اندونزی و شهر توریستی آن جاکارتا بهتر است بدانید فاصله هوایی ایران تا جاکارتا حدود 7409 کیلومتر است و طی شدن این مسیر با هواپیما نزدیک به 9 ساعت و 42 دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله ایران تا نجف با هواپیما

برای سفر زیارتی به نجف بهتر است بدانید که فاصله هوایی ایران تا نجف 774 کیلومتر است و طی شدن این مسیر با هواپیما حدود 1 ساعت و نیم زمان می برد.

فاصله ایران تا سنگاپور با هواپیما

اگر به دنبال سفری لوکس به شهر بی نظیر سنگاپور هستید بهتر است که قبل از شروع مسافرت خود بدانید که مسافت بین ایران تا سنگاپور با هواپیما حدود 6598 کیلومتر بوده و این فاصله هوایی بین دو مقصد حدود 8 ساعت و 42 دقیقه زمان خواهد برد. برای شروع سفر به این کشور، تور سنگاپور را از قبل رزرو کنید. ( مجله گردشگری مهرپرواز را دنبال کنید)

فاصله ایران تا شهر های ترکیه با هواپیما 

کشور ترکیه یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری میان ایرانیان می باشد و شهرهای این کشور زیبا، انتخاب خیلی از مسافران می باشند. یکی از مهم ترین سوال مسافران، فاصله ایران با شهرهای ترکیه می باشد که دوست دارند از مدت زمان سفر خود در تور ترکیه، مطلع شوند.

  • فاصله هوایی تهران تا استانبول 2038 کیلومتر می باشد و 2:35 تا 3:05 ساعت طول می کشد.
  • فاصله هوایی تهران تا آنکارا 1697 کیلومتر می باشد و 2:15 تا 2:35 ساعت طول می کشد.
  • فاصله هوایی تهران تا ازمیر 2174 کیلومتر می باشد و 2:40 تا 3:00 ساعت طول می کشد.
  • فاصله هوایی تهران تا آنتالیا 1859 کیلومتر می باشد 2:35 تا 2:55 ساعت طول می کشد.

فاصله ایران تا روسیه با هواپیما

روسیه یکی از بزرگ ترین و شگفت انگیز ترین کشور جهان می باشد. گردشگران ایرانی زیادی هر ساله به روسیه سفر می کنند. اغلب گردشگران دوست دارند در مورد مدت زمانی که در مسیر هستند، مطلع شوند. فاصله ایران تا مسکو، در تورهای روسیه، 2465 کیلومتر می باشد و شما حدود 3 ساعت 15 دقیقه در مسیر می باشید.

فاصله ایران تا شهرهای تایلند با هواپیما

یکی از شلوغ ترین و پر طرفدار ترین مقصد های گردشگری، کشور تایلند می باشد. سالانه گردشگران ایرانی زیادی به کشور زیبا تایلند، با تورهای تایلند سفر می کنند. شهرهای محبوب تایلند که مقصد اصلی گردشگری می باشد بانکوک و پوکت می باشد. 

  • فاصله تهران تا بانکوک 5466 کیلومتر می باشد، شما حدود 6 ساعت در مسیر هستید.
  • فاصله تهران تا پوکت 5616 کیلومتر می باشد، شما 6 ساعت 15 دقیقه در مسیر هستید.

فاصله هوایی ایران تا برخی نقاط دنیا-مهرپرواز

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران برای این پست

ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت