آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید

استرالیا نیز سفر ایرانیان را محدود کرد

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1201 رای)
10 اسفند ، 1398
ش. علیزاده
اخبار
0 کامنت

اعمال محدودیت سفر به استرالیا برای ایرانیان، به دلیل شیوع ویروس کرونا 

در پی اعلامیه ای توسط وزارت بهداشت کشور استرالیا، از تاریخ اول مارس 2020 قرار است تا مواضع جدیدی برای ایرانیان و افرادی که قصد سفر به خاک این کشور از ایران را داشته باشند اجرا گردد. در پی این اطلاعیه شهروندان استرالیایی و افراد مقیم در این کشور نیز که از ایران سفر داشته اند پس از ورود به استرالیا می بایست به مدت دو هفته در قرنطینه بمانند. همچنین در دیگر قانون اعلام شده توسط وزیر بهداشت استرالیا قرار است تا اتباع خارجی که از ایران به مقصد استرالیا سفر می‌کنند، باید به مدت دو هفته از خروج آنها از خاک ایران برای ورود به استرالیا گذشته باشد.

این اطلاعیه درحالی است که سازمان جهانی بهداشت خطر شیوع ویروس کرونا در جهان را با سرعت خیلی زیادی توصیف کرده و هشدار خود را در این مورد به "بالاترین سطح ممکن" رسانده است. از طرفی با شیوع ویروس کرونا در ایران، کشورهایی نظیر پاکستان، عراق، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، ترکمنستان، گرجستان، تاجیکستان، امارات و ترکیه مرزهای زمینی و هوایی خود را با ایران یا بر روی ایرانیان در روزهای گذشته بسته‌ اند و حال استرالیا نیز در کنار کشورهایی چون روسیه، قوانین جدیدی مبنی بر محدودیت سفر ایرانیان به این کشور وضع نموده است. 

کرونا ویروس

آژانس هواپیمایی مهرپرواز با ارائه بهترین خدمات گردشگری، رزرو تورهای نوروزی، تور خارجی و کلیه خدمات گردشگری در خدمت شما مسافران گرامی می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران برای این پست

ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت