021-88507190

باغ وحش (دوغال یاشام) ازمیر

باغ وحش (دوغال یاشام) ازمیر

پارک حیات وحش (دوغال یاشام) ازمیر 

تفریح و گردش در ازمیر از ماه اکتبر آغاز می شود و تا دسامبر ادامه دارد. آب و هوای خنک مردم محلی و گردشگران را به این شهر زیبا دعوت می کند. باغ وحش ازمیر یکی از بزرگترین و بهترین باغ وحش ها در ترکیه می باشد. این باغ وحش در 18 هکتار زمین برای نمایشگاه بین المللی و فرهنگی در سال 1937 افتتاح شد. در سال 2008، این منطقه 425 هکتار را به دست آورد که هم اکنون اولین باغ وحش و حیوانات وحشی ترکیه است که میزبان بیش از 1500 گونه حیوانات و 250 گونه از گیاهان است. حیوانات شامل کرگدن و شتر است، اما مارا پاتاگونیایی می تواند به راحتی در این باغ وحش یافت. حیوانات دیگر که در آمریکا بسیار رایج هستند اما در ترکیه نیستند، مانند گوزن ها و سنجاب ها و.. می توانید در باغ وحش ازمیر پیدا کنید. 

بهترین زمان بازدید از باغ وحش ازمیر 

در صورت امکان، در اوایل بهار یا اواخر پاییز از باغ وحش بازدید کنید تا از فعالیت های آن در شرایط خنک تر لذت ببرید. روزهای شنبه و یکشنبه این باغ وحش خیلی شلوغ می باشد چون مردم محلی از آن بازدید می کنند اما صبح ها جمعیت کمتری از آن بازدید می کنند و خلوت تر می باشد. گروه های مدرسه چهارشنبه ها و جمعه می آیند. دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه کمترین جمعیت و فضای کمتری رقابتی را ارائه می دهند. چنانچه مسافر تور ازمیر بودید از این باغ وحش دیدنی بازدید نمایید.

باغ وحش ازمیر
در هنگام رفتن به پارک حیات وحش چه چیزی همراه خود داشته باشیم 

میان وعده ها و آب و غذا همراه خود داشته باشید زیرا این پارک بسیار بزرگ است و غرفه های زیادی برای فروش غذا یا آب وجود ندارند. نقشه ای را در ورودی بگیرید تا گم نشوید! دوربین و ضد آفتاب را نیز فراموش نکنید.

باغ وحش ازمیر در کجا قرار دارد 

باغ وحش ازمیر در دوغال یاشام واقع شده است. باغ وحش کاملاً خارج از شهر ازمیر قرار دارد. آسانترین راه برای رسیدن به باغ وحش، اتوبوس 777 است که از کارسایاکا ایسکلیس حرکت می کند و شما را از مقابل درب باغ وحش پیاده می کند. گزینه دیگر این است که مترو را انتخاب کنید شما باید به ایستگاه Halıli، بروید سپس با یک پیاده روی به ایستگاه اتوبوس برسید و با اتوبوس به 771 به Sasali بروید. البته با تاکسی هم می توانید به این باغ وحش بروید ولی هزینه بیشتری را باید پرداخت نمایید.

هزنیه و زمان بازدید از پارک حیات وحش ازمیر 

هزنیه ورودی به باغ وحش برای دانش آموزان 2 لیر و برای افراد عادی 5 لیر می باشد. برای کودکان زیر 6 سال ورود رایگان می باشد. باغ وحش به طور معمول از 9:00 تا 17:00 باز است اما در پاییز تا ساعت 18 باز است. 
مهرپرواز با ارائه بهترین خدمات گردشگری، رزرو تورهای نوروزی ازمیر، رزرو هتل های ازمیر و کلیه خدمات گردشگری در خدمت شما مسافران گرامی می باشد.

باغ وحش دوغال پاشا ازمیر

شما مسافران گرامی می توانید از این مقاصد نیز دیدن نمایید :