021-88507190

رستوران کروانسرای وان

رستوران کروانسرای وان

گشت و گذار در شهر زیبا و دیدنی وان 

وان یکی از بهترین شهر ها برای خرید و گشت و گذار می باشد و شما می توانید یک خرید عالی را در این شهر زیبا تجربه کنید. شهر زیبا وان یکی از نزدیک ترین شهرهای ترکیه، به ایران می باشد و گردشگران ایرانی زیادی برای خرید و تفریح به این شهر زیبا و دیدنی سفر می کنند. شهر وان مملو از جاذبه های گردشگری و مراکز خرید می باشد همچنین شما نباید از رستوران های خوب این شهر غافل شوید و باید عطر و طعم غذای های محبوب ترکی را در رستوران های این شهر، امتحان کنید. با هم یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های شهر وان را بررسی می کنیم.

آشنایی رستوران کروانسرای (Kervansaray Restaurant)

شهر وان به مراکز خرید و بازارهایش معروف می باشد و شما می توانید پس از یک خرید هیجان انگیز برای استراحت و صرف غذا به رستوران های این شهر بروید و یک غذای عالی را نوش جان کنید. یکی از بی نظیر ترین و معروف ترین رستوران های شهر وان، رستوران کروانسرای می باشد. یکی از مهم ترین نکات این رستوران این است که علاوه بر غذاهای محبوب و خوش عطر ترکی، غذا های کردی نیز ارائه می دهد و شما می توانید طعم لذیذ غذاهای کردی را نیز در این رستوران امتحان نمایید. رفتار کارکنان این رستوران خیلی دوستانه می باشد.
البته مهمان نوازی ترک ها زبان زد خاص و عام می باشد. قیمت غذا ها در این رستوران به شدت معقول می باشد و اصلا غذاها را با قیمت بالا به مسافران عرضه نمی کنند. قسمت هیجان انگیز این رستوران این می باشد که غذاهای خود را در ضروف مسی سرو می کند که بسیار زیبا و دوست داشتنی می باشد. این رستوران فضای دلنشینی نیز دارد که می توانید برای صرف شام یا ناهار در تور وان، به این رستوران مراجعه نمایید.

رستوران کروانسرای وان

جاذبه های گردشگری نزدیک به رستوارن کروانسرای شهر وان

شما می توانید بعد یا قبل از صرف غذا از جاذبه های گردشگری وان نزدیک این رستوران نیز بازدید نمایید و یک روز هیجان انگیز را برای خود رقم بزنید. نزدیک ترین جاذبه های به رستوران کروانسرای شهر وان می توان به :

  • قلعه وان
  • مسجد جامع وان
  • موزه شهر وان
  • منطقه توشپا
  • اسکله وان

اشاره کرد.

رستوارن کروانسرای در کجا قرار دارد

رستوارن کروانسرای در مرکز شهر زیبا وان، نزدیک به خیابان اصلی واقع شده است. این رستوران نزدیک بازار وان می باشد و درست روبه روی یکی از تفرجگاه ساحلی زیبا این شهر قرار دارد. با فضای دلنشینی که دارد می تواند یک انتخاب عالی برای صرف ناهار یا شام باشد.

غذای رستوران کروانسرای وان

شما می توانید در سفر به شهر زیبا وان، برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحات زیر نیز بازدید نمایید:

6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW