021-88507190

رستوران دنیز ازمیر

رستوران دنیز ازمیر

بازدید و گشت و گذار در شهر زیبا و دیدنی ازمیر

شهر زیبا و تماشایی ازمیر یکی از بهترین و محبوب ترین مقاصد برای سفر و گشت و گذار می باشد. شهر ازمیر نگین دریای اژه می باشد. همچنین این شهر از غربی ترین شهر های ترکیه محسوب می شود. این شهر خوش آب و هوا، چیزهای زیادی برای ارائه به شما مسافران گرامی دارد و شما می توانید به گشت و گذار در جاذبه های تاریخی و باستانی، طبیعت فوق العاده، مراکز تفریحی، خرید و گشت و گذار و.... اوقات خوشی را در این شهر زیبا سپری کنید و سفر بی نظیری را برای خود رقم بزنید. همان طور که همیشه بازگو می کنیم، خورد و خوراک یکی از مهم ترین نکات در سفر می باشد، خوشبختانه ازمیر رستوران های محلی و مدرن بی نظیری دارد و شما غذاهای عالی می توانید در رستوران های این شهر زیبا نوش جان کنید. باهم یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های شهر ازمیر را بررسی می کنیم.

رستوران دنیز ازمیر

آشنایی با رستوران دنیز ازمیر (Izmir deniz restaurant)

یکی از بهترین رستوران های شهر زیبا و ساحلی ازمیر می توان به رستوران دنیز (deniz) اشاره کرد. شما در این رستوران می توانید انواع و اقسام غذاهای دریایی، مدیترانه ای و ترکی را نوش جان کنید. این رستوران فوق العاده می باشد و خدمات عالی همراه با غذاهای خوشمزه به شما عزیزان ارائه می دهد. کارکنان بسیار مودب، خوش برخورد و مهمان نواز هستند و شما اوقات خوشی را می توانید در این رستوران سپری کنید. بی اقرار می توان گفت این رستوران جز بهترین و معروف ترین رستوران های شهر ازمیر می باشد و بسیار از آدم های معروف ترکیه را می توانید در این رستوران، اگر رفتید، ببینید. این رستوران گزینه ی عالی برای برگزاری جلسات، مهمانی های رسمی، شام دوستان و جشن های خودمانی می باشد. کیفیت غذایی رستوران دنیز عالی می باشد و شما گزینه های زیادی برای انتخاب از منوی بی نظیر این رستوران دارید. 

غذاهای رستوران دنیز ازمیر

رستوران دنیز ازمیر در کجا قرار دارد

این رستوران در منطقه آتاتورک ازمیر واقع شده است که جز محله های معروف و اصلی شهر زیبا و ساحلی ازمیر محسوب می شود. این منطقه جز مناطق اصلی گردشگری شهر می باشد و شما پس از بازدید از جاذبه های دیدنی و جذاب ازمیر می توانید خود را به صرف یک غذای خوشمزه در رستوران دنیز، دعوت نمایید و یک روز عالی را برای خود رقم بزنید. 
آدرس: Ataturk Caddesi, No:188/B Izmir Palas Oteli, Alsancak, Izmir 35220 Turkey

هزنیه ها و زمان رفتن برای صرف غذا به رستوران دنیز 

شما همه روزه از ساعت 11 صبح تا 23 شب می توانید برای صرف غذا به این رستوران بروید. ناگفته نماند این رستوران جز رستوران های لوکس و گران ازمیر می باشد، ولی به کیفیت و خدماتی که ارائه می دهد، یک بار امتحان آن در تور ازمیر می ارزد و شما می توانید یک روز عالی را برای خود رقم بزنید. 

نمای داخل رستوران دنیز ازمیر

شما می توانید در سفر به شهر زیبای ازمیر از صفحات زیر هم دیدن نمایید و اطلاعات لازم را در مورد این شهر کسب نمایید:

6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW