021-88507190

10 جای منحصر به فرد و دیدنی در کوش آداسی

گردشگری م.مقیمی 10 بهمن ، 1397 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
در ادامه این اماکن منحصر به فرد و دیدنی کوش آداسی را به شما معرفی می کنیم.

اماکن جذاب و دیدنی کوش آداسی

کوش آداسی یک شهر توریستی در ترکیه است که هر ساله توریستان زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند.گذشته از غذاهای خوش طعم دریایی وامکانات تفریحی جذابی که دارد، محیط سرزنده شهر نیز بر محبوبیت این شهر ترکیه ای افزوده است. اما بین همه جاذبه های گردشگری کوش آداسی، بعضی از آن ها مهمتر و دیدنی تر هستند و حیف است که بازدید از آن ها را از دست بدهید. در ادامه این اماکن منحصر به فرد و دیدنی کوش آداسی را به شما معرفی می کنیم.

1- جزیره پیگئون کوش آداسی

یک مسیر 350 متری  در بندرگاه کوش آداسی به جزیره زیبای پیگئون منتهی می شود قلعه های زیبای بیزانسی که قدمتشان به قرن 13 باز می گردد، در این جزیره تماشایی واقع شده اند. شما هم مثل دیگر توریستان کوش آداسی می توانید یک بعد از ظهر دل انگیز را در جزیره پیگئون به پیاده روی و یا نشستن در کافه جزیره اختصاص دهید. غروب آفتاب جزیره پیگئون به طرز حیرت انگیزی زیبا و نفس گیر است و به شدت به شما توصیه می کنیم که این غروب بی نظیر را در طول سفرتان به کوش آداسی از دست ندهید.
به هر حال جزیره پیگئون یکی از رومانتیک ترین جاهای کوش آداسی و همچنین از اماکن توریستی کوش آداسی است و به هیچ عنوان نباید بازدید از آن را فراموش کنید.
آدرس: ترکیه، کوش آداسی، بندرگاه کوش آداسی

جزیره پیگئون کوش آداسی

2- ساحل بانوان کوش آداسی

ساحل بانوان در دو کیلومتری شهر کوش آداسی واقع شده است. این ساحل یکی از پربازدیدترین سواحل کوش آداسی است و در آن می توانید ورزش های آبی مختلفی را امتحان کنید و یا در کافه های زیبای آن خودتان را به یک آبمیوه خوش طعم دعوت کنید. چترهای آفتاب گیر متعددی نیز در کنار ساحل قرار داده اند تا بتوانید به بهترین شکل از تعطیلات ساحلی خود استفاده کنید و در زیر آفتاب دل انگیز خورشید ساعاتی را به استراحت بپردازید. در روزهای وسط هفته این ساحل به شدت خلوت است، پس اگر دنبال آرامش هستید، همراه با تور کوش آداسی به ساحل بانوان کوش آداسی بوید که این ساحل  یکی از بهترین انتخاب هاییست که می توانید داشته باشید.
آدرس: ترکیه، کوش اداسی، کادینلار دنیزی

ساحل بانوان کوش آداسی

3- شبه جزیره دیلک کوش آداسی 

شبه جزیره دیلک یک پارک ملی با کوهستان های زیباست و چشم انداز بی نظیری به ساحل دارد. سواحل متعددی برای شنا و آفتاب گرفتن در شبه جزیره دیلک واقع شده اند که خیلی ساده می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید و یک روز عالی را در آن سپری کنید.غار زئوس نیز در گوشه ای از شبه جزیره دیلک واقع شده است و جذابیت دیلک را دوچندان کرده است. 
آدرس: ترکیه، کوش آداسی

شبه جزیره دیلک کوش آداسی

4- افسوس کوش آداسی

یکی از زیباترین شهرهای باستانی جهان، افسوس در ترکیه واقع شده است و فاصله چندانی با کوش آداسی ندارد. این شهر باستانی که در 10 قرن پیش از میلاد ساخته شده است، محل قرارگیری بعضی از بهترین آثار باستانی موجود است. برای مثال کتابخانه سلسوس، معبد آرتمیس و اماکن دیدنی دیگری در افسوس واقع شده اند. متاسفانه بخشی از افسوس در طی زلزله سال 614 میلادی تخریب شده است، اما هنوز که هنوزه جذابیت خودش را حفظ کرده است و هر ساله توریستان زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند.
آدرس: ترکیه، ایالت ازمیر، سلچوک

افسوس کوش آداسی

5- پارک آبی فانتاسی کوش آداسی

پارک آبی فانتاسی در سلچوک واقع شده است و بین کودکان و بزرگترها از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. این محبوبیت به خاطر ورزش های آبی و سرسره های مهیج و امن آن است. کافه های متعددی در کنار استخرهای پارک آبی فانتاسی واقع شده است و والدین می توانند همزمان با ریلکس کردن در آن ها مواظب کودکانشان نیز باشند و چشم از آن ها برندارند. یک هتل زیبا نیز در مجموعه پارک آبی فانتاسی واقع شده است که می توانید در آن اقامت داشته باشید و یا از خدمات ماساژ آن بهره ببرید. بازدید از مجموعه پارک آبی فانتاسی یکی از باحال ترین و جالب ترین کارهاییست که می توانید در کوش آداسی انجامش دهید و هربار از به یاد آوری خاطراتش لبخند را روی لبانتان احساس کنید.
آدرس: ترکیه، سلچوک، ساحل افسوس

پارک آبی فانتاسی کوش آداسی

6- بازار کوش آداسی کوش آداسی

قدم زدن شبانگاهی در خیابان های بازار کوش آداسی از آن تجربه هاییست که به هیچ عنوان نباید در کوش آداسی از دستش بدهید. در بازار کوش آداسی می توانید یک دل سیر با قیمت های مناسب خرید کنید و از لباس های متنوع و قالیچه های زیبای ترکی در آن ها دیدن کنید. بازار کوش آداسی یکی از زیباترین اماکن دیدنی کوش آداسی است که می توانید در طول شب از آن بازدید داشته باشید.
آدرس: ترکیه، کوش آداسی

بازار کوش آداسی کوش آداسی

7- کافه سینز کارائوک کوش آداسی

بعد از سپری کردن یک روز کامل به بازدید از اماکن دیدنی کوش آداسی و بازدید از جاذبه های گردشگری کوش آداسی، احتمالا نیاز پیدا می کنید که در یک کافه زیبا استراحت کیند و ریلکس کنید. کافه سینز کارائوک یکی از بهترین کافه های کوش آداسی است که می توانید ساعات خوشی را در آن سپری کنید.
آدرس: ترکیه، کوش آداسی، خیابان اصلی بازار

8- مسجد عیسی بی کوش آداسی

همان طور که می دانید جاذبه های گردشگری متعددی در کوش آداسی واقع شده اند، اما مسجد (عیسی بی) با همه آن ها تفاوت دارد. مسجد عیسی بی نمایانگر زیباترین معماری قرن 14 است. ساختمان مسجد عیسی بی تلفیقی زیبا از سبک اسلامی با سبک آناتولی است که فقط با بازدید از آن می توانید زیبایی واقعی آن را درک کنید.
آدرس: ترکیه، ساحل دریای اژه، سلچوک

مسجد عیسی بی کوش آداسی

9- موزه کاملیک کوش آداسی

یکی از جذاب ترین و البته غیر عادی ترین جای دیدنی کوش آداسی، موزه کاملیک است. موزه کاملیک بزرگترین موزه ریل قطار ترکیه است. بازدید از این موزه به شدت برای کودکانتان و البته برای خودتان جذاب خواهد بود. این موزه در سال 1997 تاسیس شده است و در ایالت ازمیر ترکیه واقع شده است و از کوش آداسی به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
آدرس: ترکیه، سلچوک، دهکده کاملیک

موزه کاملیک کوش آداسی

10- باسیلیکای سنت جان کوش آداسی

بازدید از بقایای باستانی یکی از مهمترین تفریحاتیست که در کوش آداسی می توانی داشته باشید. بایسیلکیای سنت جان که بر روی بقاییای ساختمان دیگری ساخته شده است، تاریخ یونانی را برایتان بازگو می کند. ستون های سفید رنگ باسیلیکای سنت جان هر ساله توریستان زیادی را به کوش آداسی دعوت می کند. باسیلیکای سنت جان یکی از بهترین اماکن دیدنی کوش آداسی در ماه اکتبر است! چراکه در این ماه یک جشن زیبا در آن برگزار می شود و حتما شرکت در آن برایتان جالب خواهد بود.
آدرس: ترکیه، سلچوک 
اگر شما هم قصد سفر به کوش آداسی و دیدن آثار باستانی فوق العاده زیبایش را دارید، برای رزرو یک تور ارزان کوش آداسی با همکاران ما در آژانس هواپیمایی مهرپرواز تماس بگیرید.

باسیلیکای سنت جان کوش آداسی

مقالات پربازدید
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW