021-88507190

راهنمای خرید در تور ازمیر

راهنمای سفر م.مقیمی 16 دی ، 1398 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
ازمیر هم مثل هر شهر دیگری در ترکیه، شهر خوبی برای خرید است. در این شهر می توانید انواع و اقسام لباس های برندهای مختلف را خریداری کنید.

راهنمای خرید در تور ازمیر

ازمیر هم مثل هر شهر دیگری در ترکیه، شهر خوبی برای خرید است. در این شهر می توانید انواع و اقسام لباس های برندهای مختلف را خریداری کنید. خوشبختانه باید بگوییم که چه به دنبال خرید از برندهای لوکس و غربی باشید و چه دلتان بخواهد از برندهای با کیفیت ترکیه ای خرید کنید، در هر صورت از بازدید از بازارها و مراکز خرید ازمیر نا امید نخواهید شد و با دستانی پر ازمیر را ترک خواهید کرد. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال خرید از برندهای بین المللی هستید، به مراکز خرید محله برنوا بروید و اگر دلتان می خواهد که خرید ارزانی در ازمیر داشته باشید، راهی بازارهای محلی ازمیر شوید. با ما همراه باشید تا شما را با بهترین بازارهای ازمیر و بهترین مراکز خرید ازمیر آشنا کنیم تا بتوانید تجربه بهتری از خرید در تور ازمیر داشته باشید.

راهنمای خرید در تور ازمیر

بازار کمرالتی

بازار کمرالتی یک بازار تاریخی در ازمیر است که حال و هوای بسیار سرزنده و جالبی دارد. این بازار برای خرید اجناس ارزان و سوغاتی، بازار بی نظیری در ازمیر است. در این بازار می توانید انتظار خرید لباس ها و زیورآلات قیمت مناسب را داشته باشید، البته به شرطی که چانه زدن و تخفیف گرفتن را بلد باشید و به خوبی از مهارت های خود برای تخفیف گرفتن استفاده کنید. به شما توصیه می کنیم که بازدیدتان از بازار کمرالتی را از میدان کوناک آغاز کنید و از خیابان آنافارتالار پایین بیایید و یک به یک از فروشگاه های بازار کمرالتی دیدن کنید. جالب است که بدانید در کیزلاراگاسی هان که بخشی از بازار کمرالتی است، انواع و اقسام صنایع دستی سنتی مثل سفال و قالیچه های دست بافت به فروش می رسد و می توان گفت که این بخش از بازار کمرالتی شبیه به ورژن کوچکتر بازار بزرگ استانبول است و حال و هوایش مشابه به آن است. 

فروشگاه های منطقه آلسانجاک ازمیر

اگر حوصله شلوغی بازار ازمیر را ندارید، بهتر است که به خیابان های منطقه آلسانجاک بروید و یک به یک از فروشگاه ها و بوتیک های آن ها دیدن کنید. فروشگاه های این منطقه از ازمیر برای خرید لباس های شیک مناسب هستند و شما می توانید انتظار خرید انواع و اقسام لباس های مد روز دنیا را از فروشگاه های منطقه آلسانجاک ازمیر داشته باشید. در خیابان های این منطقه، انواع برندهای غربی مثل منگو و زارا شعبه دارند و تا دیروقت هم معمولا باز هستند. نکته جالب دیگر در مورد خرید از این منطقه این است که در فروشگاه های آن انواع و اقسام لباس های عروس فروخته می شود و به همین دلیل هم معمولا کسانی که عروسیشان نزدیک است، شیفته فروشگاه های این منطقه در ازمیر می شوند. 

فروشگاه های منطقه آلسانجاک ازمیر

مراکز خرید منطقه بورنووا

دو تا از بزرگترین مراکز خرید ازمیر در منطقه بورنووا واقع شده اند. این دو مرکز خرید، مرکز خرید فروم بورنووا و مرکز خرید پارک بورنووا نام دارند. مرکز خرید اولی، مرکز خریدی است که در آن انواع و اقسام لوازم خانگی فروخته می شود و امکانات تفریحی خوبی هم دارد. از آن طرف مرکز خرید دومی، مرکز خریدی است که بزرگترین مرکز خرید اوت لت ازمیر تلقی می شود و در آن لباس های ارزان و تخفیف خورده به فروش می رسد. از طرفی این مرکز خرید یک سینما، یکسالن بولینگ و یک مرکز تفریحی را در خود جای داده است و از نظر امکانات تفریحی هم مرکز خرید خوبی به شمار می آید. جالب است که بدانید در مرکز خرید پارک بورنووا انواع و اقسام برندهای لباس بین المللی و ترکیه ای شعبه دارند و خوشبختانه باید بگوییم که قیمت اجناس آن پایین تر از حد معمول است. از این ها گذشته، هر چهارشنبه و یکشنبه یک سری بازار در این محله از ازمیر برپا می شود که در آن ها انواع لباس، سبزیجات، لباس، ظرف و ظروف و صنایع دستی به فروش می رسد. این بازارها در نوع خودشان جالب هستند و توصیه ما به شما این است که اگر در روزهای یکشنبه و چهارشنبه در ازمیر اقامت داشتید، از این بازارهای جذاب در منطقه بورنووا ازمیر بازدید داشته باشید.

مرکز خرید آگورا

مرکز خرید آگورا با داشتن 29،400 متر مربع فضای سرپوشیده و 89،000 متر مربع فضای روباز، بزرگترین مرکز خرید ازمیر به حساب می آید و همه چیز از لباس گرفته تا اکسسوری لباس، وسایل آرایشی بهداشتی، لوازم خانگی، پارچه و منسوجات، کتاب، وسایل الکترونیکی و اسباب بازی در آن به فروش می رسد. با این حساب، می توانیم بگوییم که محال است شما به دنبال خرید یک کالای خاص باشید و آن را نتوانید در این مرکز خرید وسیع پیدا کنید. جالب است که بدانید در مرکز خرید آگورا 178 فروشگاه وجود دارد که هر کدامشان متعلق به یک برند بین المللی یا ترکیه ای هستند. حتی تعداد زیادی رستوران هم در این مرکز خرید وجود دارد که انواع غذاهای بین المللی و ترکیه ای در آن ها سرو می شود. گذشته از این ها، یک مرکز تفریحی بزرگ هم در این مرکز خرید برای کودکان تعبیه شده است تا کودکان نیز بتوانند اوقات مفرحی را در این مرکز خرید جذاب در تور ازمیر سپری کنند. 

مرکز خرید آگورا

مقالات پربازدید
به این صفحه امتیاز دهید
امتیاز کاربران برای این صفحه | امتیاز 5 از 5 (از 1202 رای)