021-88507190

معرفی بهترین پارک های آبی تور کوش آداسی

گردشگری م.مقیمی 17 دی ، 1398 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
کوش آداسی یک شهر ساحلی جذاب در ترکیه است که معمولا کسانی که به دنبال کسب آرامش و تفریحات ساحلی هستند، به آن سفر می کنند. سفر به کوش آداسی سفر جذاب و هیجان انگیزی است.

معرفی پارک های آبی کوش آداسی

کوش آداسی یک شهر ساحلی جذاب در ترکیه است که معمولا کسانی که به دنبال کسب آرامش و تفریحات ساحلی هستند، به آن سفر می کنند. سفر به کوش آداسی سفر جذاب و هیجان انگیزی است و دلیلش هم این است که امکان تجربه انواع و اقسام تفریحات ساحلی در آن وجود دارد و از این گذشته، پارک های آبی خوبی هم دارد. با ما همراه باشید تا شما را با بهترین پارک های آبی کوش آداسی آشنا کنیم تا بتوانید اوقات مفرح تری را در تور کوش آداسی سپری کنید و از امکانات تفریحی کوش آداسی به بیشترین میزان ممکن بهره ببرید.

معرفی پارک های آبی کوش آداسی

پارک آبی آدالند کوش آداسی

پارک آبی آدالند جذاب ترین پارک آبی کوش آداسی است. در این پارک آبی انواع و اقسام امکانات تفریحی تعبیه شده است. این پارک آبی با ماشین حدود 15 دقیقه با کوش آداسی فاصله دارد و فاصله اش با ازمیر، چیزی حدود 80 کیلومتر است. به همین خاطر شما می توانید چه در تور کوش آداسی و چه در تور ازمیر به این پارک آبی جذاب در کوش آداسی مراجعه کنید و از امکانات تفریحی آن استفاده کنید. این پارک آبی معمولا نظر کسانی را به خودش جلب می کند که عاشق هیجان هستند و از استرس ها و هیجان های شیرین بازی های آبی لذت می برند. این پارک آبی به گونه ای طراحی شده است که همه افراد با هر سن و سالی که داشته باشند، می توانند یک روز عالی را در آن سپری کنند. خوبی پارک آبی آدالند کوش آداسی این است که چه شما به دنبال گذراندن یک روز هیجان انگیز باشید و چه بخواهید در جایی ریلکس کنید و مشغول تفریحات آرامش بخش تر شوید، در هر صورت شیفته اش می شوید. جالب است که بدانید این پارک آبی در زمینی به مساحت 100،000 متر مربع ساخته شده است و فضای بسیار خوب و گسترده ای برای گذراندن یک روز شاد و مهیج دارد. با همه این ها می توانیم به شما قول دهیم که اگر به پارک آبی آدالند کوش آداسی بروید، می توانید بهترین ساعات سفرتان را سپری کنید و سوار سریع ترین سرسره های آبی زندگیتان شوید! یادتان باشد که پارک آبی آدالند کوش آداسی بزگترین پارک آبی اروپا است و از مراکز تفریحی کوش آداسی است و مشخص است که تا چه اندازه فضای جالب و مهیجی برای تفریح و سرگرمی دارد.

پارک آبی آدالند کوش آداسی

پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی

پارک آبی آکوا فانتزی یا به عبارتی پارک آبی آکوا فانتاسی یکی از جالب ترین پارک های آبی کوش آداسی است که حدودا 20 دقیقه با مرکز شهر کوش آداسی فاصله دارد. قیمت بلیط ورودی پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی 20 یورو است و در روزهای بین 15 می تا 14 ژوئن (26 اردیبهشت تا 25 خرداد) از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و در روزهای بین 15 ژوئن تا 30 سپتامبر (26 خرداد تا 9 مهر) بین ساعات 10 صبح تا 7 شب باز است.این پار آبی پر از سرسره های آبی، استخر های موج، آبشارهای جذاب و سرسره های آبی مهیج است و هیچ کم و کاستی از نظر امکانات تفریحی ندارد. جالب است که بدانید یکی از محبوب ترین سرسره های آبی این پارک آبی در کوش آداسی، سرسره ای است که با نام سرسره آبی مسابقه ای شناخته می شود و شما باید در آن با دوستانتان به رقابت بپردازید و ببینید که کدامتان سریع تر به پایین سرسره آبی می رسید. از این گذشته، یک رودخانه نیز در سراسر پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی ساخته شده است که شما می توانید با یک تیوب روی آن ریلکس کنید. در این پارک آبی، یک محوطه بازی مخصوص کودکان هم تعبیه شده است که در آن چندین و چند استخر کم عمق وجود دارد و برای بازی کودکان مناسب است. از این ها گذشته، امکان تجربه بازی هایی مثل والیبال ساحلی، واترپلو، والیبال آبی و ژیمناستیک در آب نیز در این پارک آبی جذاب در کوش آداسی مهیا شده است. از این هم جالب تر اینکه در طول روز، مسابقات هیجان انگیزی مثل فوتبال در این پارک آبی برگزار می شود تا فضای پارک آبی، مهیج تر و جذاب تر بشود. یک سری کافه ساحلی و رستوران نیز دور تا دور پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی ساخته شده است تا اگر کسی گرسنه اش شد، بتواند غذا و یا خوراکی محبوبش را در یکی از آن ها میل کند و دوباره به بازیش ادامه دهد.برای رزرو تور کوش آداسی نوروز 99 می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید.

پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی

مقالات پربازدید
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW