021-88507190

آیا ازمیر برای خرید خوب است؟

گردشگری م.مقیمی 08 تیر ، 1399 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
بعد از استانبول و آنکارا، ازمیر بزرگترین شهر ترکیه محسوب می شود! پس جای تعجبی ندارد اگر بگوییم که ازمیر نیز به عنوان یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه شناخته می شود و جدا از جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی و اماکن تفریحی متعددی که دارد، مراکز خرید خوبی هم دارد

آیا ازمیر برای خرید خوب و به صرفه است؟

بعد از استانبول و آنکارا، ازمیر بزرگترین شهر ترکیه محسوب می شود! پس جای تعجبی ندارد اگر بگوییم که ازمیر نیز به عنوان یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه شناخته می شود و جدا از جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی و اماکن تفریحی متعددی که دارد، مراکز خرید خوبی هم دارد. البته این یک واقعیت است که در صدر بهترین شهرهای ترکیه برای خرید، شهر استانبول جای دارد و مسلما تنوع مراکز خرید استانبول از ازمیر و هر شهر دیگری در ترکیه بیشتر است. اما به هر حال در ازمیر نیز مراکز خرید و بازارهایی وجود دارد که مطمئنا نظر شما را هم به خودشان جلب می کنند و پاسخگوی نیاز شما برای خرید در تور ازمیر هستند و با وجود آن ها، شما هیچ کم و کاستی را برای خرید در ازمیر احساس نمی کنید. به هر حال یادتان باشد که صنعت پوشاک صنعت ترکیه است و شما به هر شهری در ترکیه سفر کنید، می توانید لباس های مورد علاقه تان را در مراکز خرید آن شهر پیدا کنید. با ما همراه باشید تا با هم گشتی در ازمیر بزنیم و با چند تا از معروف ترین مراکز خرید ازمیر آشنا شویم تا شما هم دید بهتری به ازمیر و مراکز خرید ازمیر پیدا کنید. با ما همراه باشید.  

آیا ازمیر برای خرید خوب و به صرفه است

مرکز خرید فروم برنوا ازمیر

مرکز خرید فروم برنوا ازمیر یک مرکز خرید بزرگ و جذاب است که هم فضاهای سرپوشیده و هم فضاهای روباز دارد. این مرکز خرید به شکل یک محله طراحی و ساخته شده است و خیابان هایی دارد که شما می توانید با قدم زدن در آن ها از فروشگاه های مختلف و همین طور کافه ها و رستوران های جذاب دیدن کنید. با این اوصاف می توانیم بگوییم که بازدید از مرکز خرید فروم برنوا ازمیر علاوه بر اینکه منجر به خرید لباس ها و وسایل جذاب می شود، یک تفریح جالب هم در تور ازمیر محسوب می شود. خوبی این مرکز خرید در ازمیر به این است که در آن همه نوع برندی پیدا می شود و شما می توانید با بازدید از آن از برندهای معروفی مثل زارا و پولو خرید کنید. نکته ای که باید درباره مرکز خرید فروم برنوا ازمیر بدانید، این است که این مرکز خرید بیشتر به فروش لباس اختصاص دارد، اما با این حال وسایل دیگری از جمله وسایل الکترونیکی نیز در آن موجود است.

مرکز خرید کوناک پیر ازمیر

مرکز خرید کوناک پیر ازمیر یک مرکز خرید خیلی خاص در ازمیر است و دلیل این خاص بودن هم این است که این مرکز خرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین مراکز خرید ازمیر است. البته این مرکز خرید از اول به این شکل نبوده است و در گذشته یک بازار ماهی فروشی بوده است! اما الان در آن انواع و اقسام لباس فروشی ها، کتاب فروشی ها، کافه ها و رستوران ها وجود دارد و دیگر خبری از بازار ماهی در آن نیست! به هر حال توصیه ما به شما این است که برای خرید در تور ازمیر حتما به مرکز خرید کوناک پیر ازمیر هم سر بزنید و حتما از فروشگاه های لباس آن در تور ازمیر دیدن کنید. 

مرکز خرید کوناک پیر ازمیر

دیگر مراکز خرید ازمیر

بدون شک معروف ترین منطقه خرید ازمیر، خیابان کارسیاکا چارشی است که خیابان اصلی نزدیک به منطقه حومه کارسیاکا محسوب می شود. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال خرید ارزان در ازمیر هستید، حتما از فروشگاه های این بازار در ازمیر دیدن کنید. التبه در خود شهر ازمیر نیز بازارهای متعددی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به بازار کمرالتی ازمیر و بازار کیزلاراگاسی هان که در آن همه نوع عتیقه جات و صنایع دستی از ظرف و ظروف قدیمی مسی گرفته تا جعبه های چوبی و بافتنی های کار دست فروخته می شود. 
در آخر می توان گفت که شما چه اهل خرید لباس و پوشاک برند دار در ازمیر باشید و چه دلتان بخواهد که در بازارهای سنتی در ازمیر خریدتان را انجام دهید، در هر صورت از سفر به ازمیر پشیمان نمی شوید! برای رزرو و اطلاع از قیمت تور ازمیر می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید. 

دیگر مراکز خرید ازمیر

مقالات پربازدید
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW