021-88507190
هتل لونیسرا ریزورت هتل آلانیا
Lonicera Resort and Spa Hotel Alanya
درجه هتل:

هتل لونیسرا ریزورت هتل آلانیا | Lonicera Resort and Spa Hotel Alanya

لونیسرا ریزورت هتل آلانیا
هتل لونیسرا ریزورت اند اسپا خدمات All inclusive ارائه می دهد و در کنار ساحل معروف Incekum در خلیج فوگلا واقع شده است. این هتل ساحل اختصاصی شنی در کنار دریای مدیترانه دارد. همچنین یک استخر سرپوشیده ، 7 استخر روباز و 2 استخر تفریحی همراه با سرسره های آبی ، باغی وسیع و یک باغ وحش کوچک نیز در هتل لونیسرا ریزورت اند اسپا یافت می شود. اینترنت Wi-Fi نیز در این هتل به صورت رایگان در دسترس میهمانان هتل می باشد.

تمامی اتاق های این هتل مجهز به تلویزیون صفحه تخت و ماهواره ، تهویه کننده هوا و بالکن اختصاصی هستند. حمام اختصاصی هر اتاق دارای دوش ، سشوار و لوارم بهداشتی رایگان است. مینی بار نیز داخل اتاق ها قرار دارد.

صبحانه ، ناهار و شام به صورت بوفه سرو می شوند. میهمانان می توانند انواع غذاهای دریایی ، ایتالیایی و ترکی را در رستوران هتل میل کنند. در طول روز نیز می توانند انواع شیرینیجات و میوه را در هتل میل کنند.

در هتل لونیسرا ریزورت اند اسپا تفریحات و فعالیت های متنوعی می توان انجام داد. برنامه های نمایش شبانه در هفته 6 شب به صورت نمایش زنده اجرا می شود. همچنین زمین بازی تنیس در اختیار میهمانان قرار می گیرد ، انواع ورزش های آبی از جمله واترپلو یا رقص در آب نیز در این هتل انجام می شود. تفریحات دیگری نظیر تنیس روی میز ، دارت و والیبال ساحلی نیز در این هتل وجود دارد. برای کودکان نیز یک کلوب کوچک برای تفریح و بازی در نظر گرفته شده است.

میهمانان هتل می توانند در حمام ترکی ، سونا و حمام بخار هتل به ریلکس کردن بپردازند یا از امکانات ورزشی سالن بدنسازی مجهز این هتل استفاده کنند.

فرودگاه آنتالیا 105 کیلومتر از این هتل فاصله دارد. نزدیک ترین فرودگاه به هتل لونیسرا ریزورت اند اسپا ، فرودگاه قاضیپاشا آلانیا با فاصله 63 کیلومتر است.  LONICERA RESORT
امکانات و خدمات لونیسرا ریزورت هتل آلانیا ‌
تهویه مطبوع (اسپلیت) کتری الکتریکی تلویزیون تلفن یخچال کمد و قفسه بالکن
پارکینگ فروشگاه
اینترنت رایگان در کل هتل
رستوران بار کافه
ساحل اختصاصی اسپا باشگاه بدنسازی دارت سالن بازی کودکان اتاق بازی کلاب شبانه امکانات ساحلی (صندلی- چتر و ...)
سشوار حوله شوینده