021-88507190

تور مجارستان

تور مجارستان

بازدید و گشت و گذار در کشور زیبا مجارستان 

مجارستان یک کشور بدون مرز در اروپای مرکزی است. پایتخت آن، بوداپست که توسط رودخانه دانوب احاطه شده است. شهری با منظره ای زیبا و معماری قرون وسطایی، ساختمان های بزرگ نئوکلاسیک، پل های بزرگ با منظره ی بی نظیر از رودخانه ی دانوب و... تبدیل به یک مقصد جذاب میان گردشگران شده است. این کشور مردمی با فرهنگ و زبان خاص خودشان دارد که باعث می شود سفر کردن و ارتباط برقرار کردن با مردمان این کشور، کمی دشوار باشد. ولی با همه این ها شما می توانید یک سفر شگفت انگیز را در این کشور زیبا برای خود رقم بزنید.

ویژگی های رزرو تور مجارستان با آژانس مسافرتی مهرپرواز

ما یعنی آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور لحظه آخری مجارستان، تور ارزان قیمت مجارستان، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور مجارستان ویژه زمستان را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به نیاز و نیز بودجه خود بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور لحظه آخری مجارستان با توجه به ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده در تورها متغیر می باشد. 

تورهای مجارستان نوروز 99 مهرپرواز 

سال نو یکی از مهمترین و بزرگ ترین رویداد ایرانیان از زمان های قدیم تا امروز به شمار می رود، این میراث باستانی برای تمام ایرانیان با هر اعتقاد و عقیده و هر قومیتی یکی از زیباترین و خاص ترین رخدادها محسوب می شود. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفرهای داخلی و خارجی می باشد. برخی مقاصد گردشگری دنیا برای تمام فصول مناسب هستند ولیکن برخی از مقاصد محبوب توریستی جهان در فصل هایی مناسب هستند. نوروز و شروع فصل بهار می تواند بهترین زمان سفر باشد، چرا که آب و هوای تمام دنیا بهاری و زیبا می شود و به همین دلیل مقاصد بسیاری را برای انتخاب، در تورهای نوروزی خواهید داشت.
در تعطیلات نوروز 99 بازار سفرهای داخلی و خارجی بسیار داغ می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید سال 99 را با خاطره هایی خاص آغاز نمایید. سفر خود را با تور مجارستان نوروز 99 مهرپرواز تجربه نمایید تا خاطره ای بی نظیر و فوق العاده را برای خود و خانواده خود بر جای بگذارید.