021-88507190

تور ترکیبی استانبول آلانیا تابستان

تور ترکیبی استانبول آلانیا تابستان

سفر به استانبول و آلانیا تابستان


سفر با تورهای ترکیبی تابستان میتواند یک تیر و دو نشان باشد و شما می توانید یک سفر عالی را در این تور ها تجربه نمایید. اکثر این تور ها شیش و هفت روز می باشد که سه روز استانبول و چهار روز در دیدیم طی می کنید. خاطرات عالی می توانید برای خود در تورهای ترکیبی استانبول و آلانیا رقم بزنید.

سفر به استانبول در تور ترکیبی ترکیه تابستان


سفر شما در استانبول با اقامت در یک هتل عالی آغاز می شود. شما می توانید تفریحات و گشت و گذار در شهر را با پیاده روی در شهر آغاز نمایید و در کوچه ها و خیابان های زیبا آن را بالا و پایین کنید و در آخر می توانید در کافه های دوست داشتنی آن دسر ها و غذا های خوشمزه ترکیه را نوش جان نمایید. در روز بعد می توانید جاذبه های دیدنی و دوست داشتنی آن را رصد کنید، از بازدید از کاخ های معروف آن نظیر کاخ توپکاپی، کلیسای چورا و... دیدن نمایید.  یکی از قدیمی ترین و بزرگترین بازارهای سر پوشیده ی جهان را می توانید در استانبول پیدا کنید. همچنین استانبول دارای یکی از بهترین اوت لت ها در جهان می باشد که حتما در سفر به استانبول برای یک خرید عالی از آن دیدن کنید. شما در تورهای استانبول وقت بیشتری برای گشت و گذار دارید تا تور های ترکیبی، ولی اگر برنامه ریزی خوبی داشته باشید می توانید یک سفر شگفت انگیز را برای خود رقم بزنید.

سفر به آلانیا در تور ترکیبی ترکیه تابستان


رفتن به تعطیلات همیشه به خصوص هنگام رفتن به آلانیا بسیار هیجان انگیز است. در این شهر به سادگی می توانید آنچه را که دوست دارید بپوشید و از گشت و گذار در این شهر لذت ببرید. سواحل آلانیا عمومی است. می توانید در هر مکانی روی ماسه بنشینید و از آفتاب بی نظیر آن در کنار ساحل لذت ببرید. توصیه می کنیم قبل از سفر به آلانیا حتما بیمه مسافرتی خود را خریداری کنید. گشت و گذار در شهر را می توانید با جاذبه های تاریخی آن آغاز کنید یکی از زیباترین و جذاب ترین این جاذبه های تاریخی، بازید از قلعه معروف آلانیا می باشد که پیشنهاد می کنم حتما از آن دیدن نمایید. 
گشت و گذار از ساحل کلئوپاترا را فراموش نکنید، این ساحل یکی از زیباترین ساحل های ترکیه و شهر زیبا آلانیا می باشد. شما قبل از سفر به این شهر می توانید در مورد فرهنگ و آداب و رسوم مردم این شهر تحقیق نمایید. از رویداد های مهم که در این شهر برگزار می شود، اطلاعات کسب نمایید تا بتوانید تور آلانیا خود را زمانی خریداری نمایید که این جشنواره های در حال برگزاری می باشد تا بتوانید تجربه بی نظیری در این شهر تجربه کنید. امتحان کردن خوشمزه های آن را فراموش نکنید آلانیا رستوارن ها و کافه های عالی دارد که می توانید برای صرف یک غذای عالی و یا دسر و قهوه های معروف آن، به این کافه و رستوارن ها مراجعه نمایید.

تورهای لحظه آخری ترکیبی استانبول آلانیا تابستان

در سال های اخیر واژه تور لحظه آخری تابستان در بین مسافران و گردشگران بسیار رونق پیدا کرده است. دلیل این اتفاق این است که آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور هستند، به میزان معین و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارند، اما به دلایلی تا زمان نزدیک به پرواز فروش نرفته است، بنابراین قیمت تور را تا حد بسیاری پایین می آورند تا مقدار باقی مانده نیز فروش برود. مسافران زیادی از این امر با خبر شده اند و ترجیح می دهند سفر خود را با تور لحظه آخری بروند تا هزینه کمتری را متقبل شوند. تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد. تور لحظه آخری ترکیبی استانبول آلانیا نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما تور دقیقه آخری (Last Minute) ترکیبی استانبول آلانیا را انتخاب نمایید هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید. با تورهای لحظه آخری (LastSecond) فرصتی پیش آمده تا آژانس مسافرتی مهرپرواز آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

بهترین قیمت تور ترکیبی تابستان استانبول آلانیا با مهرپرواز


ما در آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور ترکیبی استانبول آلانیا، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا شما بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور ترکیبی استانبول آلانیا را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به خواسته و نیاز و نیز بودجه خود، بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور ترکیبی استانبول آلانیا با توجه به نوع ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده، در تورها متغیر می باشد. 

6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW