021-88507190

تور ترکیبی استانبول آنتالیا تابستان

تور ترکیبی استانبول آنتالیا تابستان

سفر به استانبول و آنتالیا با تورهای ترکیبی تابستان 1401


سفر با تورهای ترکیبی تابستان میتواند یک تیر و دو نشان باشد و شما می توانید یک سفر عالی را در این تور ها تجربه نمایید. اکثر این تور ها شیش و هفت روز می باشد که سه روز استانبول و چهار روز در آنتالیا طی می کنید. خاطرات عالی می توانید برای خود در تورهای ترکیبی استانبول و آنتالیا رقم بزنید.

سفر به استانبول در تور ترکیبی ترکیه تابستان 1401


اقامت شما در ترکیه در یک هتل عالی آغاز می شود. امروز اولین روز شما برای کشف استانبول است. شما می توانید سفر خود را از جاذبه های تاریخی این شهر آغاز نمایید. پیشنهاد ما مسجد صوفیا می باشد. مسجد صوفیا یکی از بزرگترین نمونه های باقیمانده از معماری بیزانس است و از لحاظ هنری بسیار ارزشمند است که با تزئینات داخلی آن با موزاییک و ستون های مرمر ساخته شده است. در نزدیکی خیابان صوفیا مسجد آبی قرار دارد که از شش مناره آن قابل تشخیص است، این مسجد بین سالهای 1609 تا 1616 ساخته شده است که سلطان احمد اول داخل را با 21.043 کاشی آن را تزئین کرده است. رنگ آبی غالب و به دلیل تزئینات داخلی با شکوه کاشی های آبی آن است. یکی از دلایلی اصلی که این مسجد را مسجد آبی صدا می کنند به این دلیل می باشد. 
سفر ما به کاخ توپکاپی ادامه خواهد یافت، این کاخ بزرگ از سده های 15-19 میلادی محل سلاطین عثمانی بوده و میزبان مجموعه نفیس چینی های سیرستال، نقره و چینی است، همچنین لباس هایی که توسط سلاطین پوشیده شده است و خانواده های آنها، جواهرات معروف خزانه داری امپریال، و مانتو مقدس. با یادگارهایی از پیامبر اسلام. در روز دوم شما می توانید از بازارهای معروف استانبول دیدن نمایید. یکی از قدیمی ترین و بزرگترین بازارهای سر پوشیده ی جهان با داشتن 61 خیابان تحت پوشش و بیش از 3،000 مغازه را در بازار بزرگ استانبول می توانید بیابید. از خیابان های دیدنی استانبول نمی توان چشم پوشی کرد حتما در سفر به استانبول در تور استانبول به پیاده روی بپردازید و از کوچه پس کوچه های آن لذت ببرید. کافه ها و رستوران های بی نظیر و غذای های خیابونی استانبول را فراموش نکنید.

سفر به آنتالیا در تور ترکیبی ترکیه تابستان 1401


ورود به آنتالیا ابتدا شما را از فرودگاه به هتل اقامت شما می رسانند تا بتوانید قبل از شروع گردش و تفریح در هتل استراحت کنید. گردش و تفریح خود را می توانید با گشت و گذار در ساحل آغاز نمایید. می توانید در  ساحل آنتالیا خود را به کافه های دیدنی برسانید و خود را مهمان یک فنجان قهوه ترکی نمایید یا می توانید در یکی از رستوان های آن غذا های معروف ترکی را نوش جان کنید. روز دوم وقت کاوش شهر می باشد می توانید با شهر کمر یا شهر قدیمی آنتالیا گشت و گذار خود را آغاز کنید یا به دیدنی مکان های تاریخی و معروف این شهر نظیر دروازه هادریان، آمفی تئاتر آسپندوس بروید.
روز بعد می توانید به خرید و گشت و گذار در مراکز خرید لوکس یا حتی بازارهای خیابانی انتالیا بروید و خرید های هیجان انگیزی را انجام دهید. پارک های آبی این شهر را فراموش نکنید شما می توانید کلی آدرنالین تخلیه کنید. البته اکثر هتل ها در آنتالیا خود پارک آبی دارند و شما قبل از سفر می توانید هتلی رزرو کنید که دارای پارک آبی باشد تا برای بازی نخواهید مسافتی طی کنید. شما می توانید سفر به این شهر زیبا را در تور آنتالیا، به صورت جداگانه نیز تجربه کنید و وقت بیشتری برای گشت و گذار در شهر داشته باشید.

تورهای لحظه آخری ترکیبی استانبول آنتالیا تابستان 1401


در سال های اخیر واژه تور لحظه آخری در بین مسافران و گردشگران بسیار رونق پیدا کرده است. دلیل این اتفاق این است که آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور هستند، به میزان معین و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارند، اما به دلایلی تا زمان نزدیک به پرواز فروش نرفته است، بنابراین قیمت تور را تا حد بسیاری پایین می آورند تا مقدار باقی مانده نیز فروش برود. مسافران زیادی از این امر با خبر شده اند و ترجیح می دهند سفر خود را با تور لحظه آخری بروند تا هزینه کمتری را متقبل شوند. تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد. تور لحظه آخری ترکیه نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما تور دقیقه آخری (Last Minute) ترکیبی استانبول آنتالیا را انتخاب نمایید هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید. با تورهای لحظه آخری (LastSecond) فرصتی پیش آمده تا آژانس مسافرتی مهرپرواز آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

بهترین قیمت تور تابستان ترکیبی استانبول آنتالیا با مهرپرواز


ما در آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور ارزان قیمت ترکیه، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا شما بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور ترکیبی استانبول آنتالیا را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به خواسته و نیاز و نیز بودجه خود، بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا با توجه به نوع ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده، در تورها متغیر می باشد. 

سوالات متداول
ایرانیان برای سفر به ترکیه نیازی به اخذ ویزا ندارند اما پاسپورت می بایست حداقل دارای 7 ماه اعتبار باشد.
بله. شما می توانید در تابستان نیز با ارائه برگه منفی آزمایش کرونا (تست PCR)، به کشور ترکیه و همه شهرهای آن سفر کنید.
درصورت بروز هرگونه سوال یا مشکلی می توانید با تماس با شماره 02143638 با کارشناسان تور ترکیبی ترکیه در آژانس هواپیمایی مهرپرواز در ارتباط باشید.
بله اما فراموش نکنید که در قسمت نام مسافر حتماً نام و مشخصات مسافر را وارد کنید.
قوانین هتل برای دیر رسیدن مسافر، پس از 12 ساعت این گونه است که هتل هزینه یک روز را حساب می نماید.