021-88507190

تور ترکیبی استانبول بدروم تابستان

تور ترکیبی استانبول بدروم تابستان

سفر به استانبول و بدروم تابستان


سفر با تورهای ترکیبی میتواند یک تیر و دو نشان باشد و شما می توانید یک سفر عالی را در این تور ها تجربه نمایید. اکثر این تور ها شیش و هفت روز می باشد که سه روز استانبول و چهار روز در بدروم طی می کنید. خاطرات عالی می توانید برای خود در تورهای ترکیبی استانبول و بدروم رقم بزنید.

سفر به استانبول در تور ترکیبی ترکیه تابستان


سفر خود به استانبول را برنامه ریزی می کنید؟ چقدر هیجان انگیز! شما کافی است یک بار به استانبول سفر کنید تا به یکی از مقصد مورد علاقه ی شما تبدیل شود و دلتان بخواهد بارها و بارها به این شهر سفر کنید. هر بار که به این شهر سفر می کنید احساس می کنید اولین بار است به این شهر آمده اید. این شهر چیز های زیادی برای ارائه به شما دارد. استانبول یک مقصد رویایی می باشد که در حاشیه اروپا واقع شده است که شرق در آن با غرب ملاقات می کند. این شهر با اتصال به دو قاره، لایه هایی از تاریخ، فرهنگ، رنگ ها و رایحه ها را پنهان می کند. معماری، غذا، همه چیز در استانبول داستانی را روایت می کند.
 این شهر مملو از گردشگر می باشد و در همه ی فصل سال یکی از شهر های شلوغ  ترکیه می باشد، این شهر هرگز متوقف نمی شود. همیشه یک باغ زیبا، یک خانه چای کوچک یا یک مسجد وجود دارد که می توانید در آن بنشینید و از آن لذت ببرید. زیبایی های استانبول و مردم آن شما را مسحور خواهند کرد. هرچه شهر را بیشتر کشف کردید بیشتر عاشق استانبول خواهید شدید. برای گشت و گذار در این شهر شما بیش از پنج روز نیاز دارید تا بتوانید بخشی از شهر را کاوش کنید ولی وقتی با تور های ترکیبی سفر می کنید با اینکه وقت شما محدود تر از تورهای استانبول می باشد، ولی می توانید با یک برنامه خوب از جاذبه های بی نظیر آن دیدن کنید و به گشت گذار بپردازید.
نظر ما به شما این است که در بالای لیست خود جاذبه های تاریخی آن را قرار دهید. بازار بزرگ استانبول از دست ندهید شما می توانید تاریخ را در این بازار مشاهده کنید و یک خرید خوب خود را دعوت نمایید البته مراکز خرید استانبول در سرتاسر شهر یافت می شود و شما می توانید خرید های هیجان انگیزی در این شهر انجام دهید. اگر عاشق طبیعت هستید، پارک های ملی استانبول را از دست ندهید واقعا طبیعت بکر و بی نظیری دارند و شما در یک فضای عالی و زیبا می توانید یک تفریح عالی را تجربه کنید. استانبول در مقایسه با شهر های دیگر ترکیه، یک مقصد ارزان است. با یک برنامه ریزی سفر خوب، من اطمینان دارم که شما از سفر خود به استانبول با کمترین هزینه ها لذت خواهید برد. 

سفر به بدروم در تور ترکیبی ترکیه تابستان


آماده یک سفر هیجان انگیز هستید؟! آماده اید سفر خود به یکی از زیباترین شهرهای ترکیه را آغاز کنید ؟! 
بدروم یک شهر ساحلی زیبا و دارای خانه های سفید معروف آن است. بندر بدروم یک اقامتگاه مسافرتی در تمام طول سال است. بدروم بسیار بیشتر از خورشید، شن و ماسه و دریا است و امروزه این شهر یکی از مهمترین مراکز تجارت، هنر و سرگرمی است. این شهرک ساحلی جذاب نمونه ای کامل از زندگی سنتی و مدرن است که شما می توانید دو فرهنگ را به بهترین شکل در این شهر زیبا مشاهده نمایید.
شبه جزیره بدروم در انتهای جنوبی سواحل اژه ترکیه شناخته می شود، بازدید از شهر قدیمی، ویرانه های باستانی که یکی از هفت عجایب جهان محسوب می شوند، همچنین قلعه سنت پیتر، قلعه صلیبی که اکنون به عنوان مهمترین موزه آثار باستان زیر آب جهان شناخته می شود را، از دست ندهید. شما در بدروم می توانید هم هتل های بی نظیر را برای خود رزرو نمایید و هم در اطراف شهر یک کلبه ساحلی زیبا رزرو کنید و اوقات عالی را در این شهر بگذرانید. رستوان های بدورم را فراموش نکنید، شما می توایند در این رستوان ها غذا های دریایی و ترکی معروفی را نوش جان نمایید. خرید جزء کار هایی است که هیچ وقت نمی توان از آن صرف نظر کرد. خوشبختانه بدورم مراکز خرید عالی برای ارائه به شما دارد و شما می توانید از یک خرید هیجان انگیز لذت ببرید. بدروم همچنین به دلیل داشتن زندگی شبانه پرشور و مشهور است و شما می توانید تفریحات شگفت انگیزی را تجربه نمایید. البته برنامه ریزی را در سفر را فراموش نکنید وقت شما محدود تر از تورهای بدورم است و شما باید از تک تک لحظه ها بهترین استفاده را کنید.

تورهای لحظه آخری ترکیبی استانبول بدروم تابستان


در سال های اخیر واژه تور لحظه آخری در بین مسافران و گردشگران بسیار رونق پیدا کرده است. دلیل این اتفاق این است که آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور هستند، به میزان معین و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارند، اما به دلایلی تا زمان نزدیک به پرواز فروش نرفته است، بنابراین قیمت تور را تا حد بسیاری پایین می آورند تا مقدار باقی مانده نیز فروش برود. مسافران زیادی از این امر با خبر شده اند و ترجیح می دهند سفر خود را با تور لحظه آخری بروند تا هزینه کمتری را متقبل شوند. تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد. تور لحظه آخری ترکیبی استانبول بدروم نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما تور دقیقه آخری (Last Minute) ترکیبی استانبول بدروم را انتخاب نمایید هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید. با تورهای لحظه آخری (LastSecond) فرصتی پیش آمده تا آژانس مسافرتی مهرپرواز آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

بهترین قیمت تور ترکیبی تابستان استانبول بدروم با مهرپرواز


ما در آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور ترکیبی استانبول بدروم، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا شما بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور ترکیبی استانبول بدروم را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به خواسته و نیاز و نیز بودجه خود، بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور ترکیبی استانبول بدروم با توجه به نوع ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده، در تورهای ترکیه متغیر می باشد.

6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW