021-88507190

تور ترکیبی استانبول دیدیم تابستان

تور ترکیبی استانبول دیدیم تابستان

سفر به استانبول و دیدیم تابستان


سفر با تورهای ترکیبی میتواند یک تیر و دو نشان باشد و شما می توانید یک سفر عالی را در این تور ها تجربه نمایید. اکثر این تور ها شیش و هفت روز می باشد که سه روز استانبول و چهار روز در دیدیم طی می کنید. خاطرات عالی می توانید برای خود در تورهای ترکیبی استانبول و دیدیم رقم بزنید.

سفر به استانبول در تور ترکیبی ترکیه تابستان


آماده سفر به استانبول هستید؟! برنامه ریزی برای سفر به این شهر باورنکردنی دارید؟! 
چیز های زیادی هست که باید در سفر به استانبول تجربه کنید. استانبول یکی از شهر هایی است که هربار به آن سفر کنید، باز هم وقت کم می آورید برای اینکه بتوانید از جاذبه های گوناگون آن دیدن نمایید باید وقت زیادی صرف کنید و با سه چهار روز یا حتی یک هفته هم نمی توانید همه ی جاذبه های و دیدنی های جذاب آن را ببینید. هربار که به این شهر سفر می کنید، دوست دارید این سفر را بارها تکرار نمایید. استانبول یک مقصد رویایی می باشد.
این شهر با اتصال به دو قاره، لایه هایی از تاریخ، فرهنگ، رنگ ها و رایحه ها را پنهان می کند. معماری، غذا، همه چیز در استانبول داستانی را روایت می کند. زیبایی های استانبول و مردم آن شما را مسحور خواهند کرد. هرچه شهر را بیشتر کشف کردید بیشتر عاشق این شهر خواهید شد. 
بهتر است گشت و گذار در استانبول را با بازدید از مسجد ها و نماد های معروف آن آغاز نمایید. مسجد ایا صوفیه و مسجد آبی از معروف ترین و زیباترین مساجد در ترکیه و جهان کی باشد. بازدید از خلیج شاخ طلایی را از دست ندهید. البته کاخ های بی نظیر که میزبان امپراتوری عثمانی از قدیم بوده اند را نیز نباید از دست بدهید. پیشنهاد ما بازدید از کاخ بیلربیی استانبول و کاخ ییلدیز استانبول می باشد. خرید که جز گزینه های مهم و فراموش نشدنی سفر می باشد و مگر می شود به استانبول سفر کنید و به مراکز و بازار های آن نروید. استانبول دارای بهترین مراکز خرید و بازارها می باشد که حتما باید از آن ها در تورهای استانبول دیدن نمایید. شما می توانید با یکی برنامه ریزی عالی سفر بی نظیری برای خود در تورهای استانبول رقم بزنید.

سفر به دیدیم در تور ترکیبی ترکیه تابستان


آماده یک سفر شگفت انگیز هستید؟! آماده اید سفر خود به یکی از زیباترین شهرهای ساحلی ترکیه را آغاز کنید ؟! 
شهر ساحلی کوچک دیدیم یک استراحتگاه کامل برای تعطیلات آرام  در ترکیه را فراهم می کند. در مقایسه با جو گردشگری حاک بر شهر های ترکیه، دیدیم  یکی از ساکت ترین و آرام ترین شهرهای ترکیه می باشد است. دیدیم دارای آب وهوای بی نظیری می باشد و در طول سال گرم می باشد. شما می توانید تفریحات آبی هیجان انگیزی را در سفر به دیدیم تجربه کنید. ساحل فیروزه ای آن یکی از زیباترین سواحل ترکیه می باشد. اگر حال و هوای ماجراجویی را دارید، می توانید یکی قایق اجاره کنید و به تفریح و گشت و گذار بپردازید. رستوران های دیدیم را فراموش نکنید، رستوران های دیدیم از کیفیت و تنوع بی نظیری برخوردار هستند و خدمات عالی به شما ارائه می دهند.
 غذاهای دریایی را در سفر به دیدیم حتما امتحان نمایید، هر چند نباید غذا های ترکی را از برنامه خود حذف کنید. جوری برنامه ریزی نمایید تا بتوانید تمام تفریحات جذاب دیدیم را تجربه کنید. همچنین یک روز را اختصاص دهید تا بتوانید از جاذبه های تاریخی آن نظیر معبد آپولو، شهر باستانی میلتوس و... دیدن نمایید. این شهر چیز های زیادی برای ارائه دارد که شما می توانید از در تورهای دیدیم وقت بیشتری صرف نمایید تا بتوانید نقطه به نقطه ی این شهر را رصد کنید.  

تورهای لحظه آخری ترکیبی استانبول دیدیدم تابستان


در سال های اخیر واژه تور لحظه آخری در بین مسافران و گردشگران بسیار رونق پیدا کرده است. دلیل این اتفاق این است که آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور هستند، به میزان معین و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارند، اما به دلایلی تا زمان نزدیک به پرواز فروش نرفته است، بنابراین قیمت تور را تا حد بسیاری پایین می آورند تا مقدار باقی مانده نیز فروش برود. مسافران زیادی از این امر با خبر شده اند و ترجیح می دهند سفر خود را با تور لحظه آخری بروند تا هزینه کمتری را متقبل شوند. تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد. تور ترکیه لحظه آخری نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما تور دقیقه آخری (Last Minute) ترکیبی استانبول دیدیم را انتخاب نمایید هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید. با تورهای لحظه آخری (LastSecond) فرصتی پیش آمده تا آژانس مسافرتی مهرپرواز آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

بهترین قیمت تور ترکیبی تابستان استانبول دیدیم با مهرپرواز


ما در آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور ترکیبی استانبول دیدیم، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا شما بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور ترکیبی استانبول  دیدیم را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به خواسته و نیاز و نیز بودجه خود، بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور ترکیبی استانبول دیدیم با توجه به نوع ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده، در تورها متغیر می باشد.