آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید
امتیاز کاربران برای تور دبی نوروز 99 | امتیاز 5 از 5 (از 2401 رای)

سفر به شهر دیدنی دبی در ایام نوروز 99

سفر در ایام نوروز بهترین زمان برای سفر و گشت و گذار می باشد و مردم برای این ایام برنامه ریزی های، عالی در نظر می گیرند. کشور امارات در ایام نوروز یکی از بهترین مقاصد برای سفر می باشد و شما می توانید یک سفر هیجان انگیز را در شهرهای آن تجربه نمایید. دبی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در تعطیلات نوروز می باشد و گردشگران زیادی از ایران به این شهر پر جنب و جوش، سفر می کنند. دبی با ارائه بهترین امکانات تفریحی، تبدیل به یکی از قطب های اصلی گردشگری شده است. یکی از پیشنهاد های ویژه ی ما برای سفر در ایام نوروز، دبی می باشد که شما می توانید یک سفر هیجان انگیز را برای خود رقم بزنید.

تورهای دبی در عید نوروز 99

عید نوروز یکی از مهمترین و بزرگ ترین رویداد ایرانیان از زمان های قدیم تا امروز به شمار می رود، این میراث باستانی برای تمام ایرانیان با هر اعتقاد و عقیده و هر قومیتی یکی از زیباترین و خاص ترین رخدادها محسوب می شود. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفرهای داخلی و خارجی می باشد. برخی مقاصد گردشگری دنیا برای تمام فصول مناسب هستند ولیکن برخی از مقاصد محبوب توریستی جهان در فصل هایی مناسب هستند. نوروز و شروع فصل بهار می تواند بهترین زمان، برای سفر باشد، چرا که آب و هوای تمام دنیا بهاری و زیبا می شود و به همین دلیل مقاصد بسیاری را برای انتخاب خواهید داشت. به خاطره موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی، فصل بهار و تعطیلات نوروز زمان عالی برای سفر به دبی می باشد و شما می توانید یک سفر عالی را در این شهر جذاب و دیدنی در تور دبی برای خود رقم بزنید. 

قیمت تور دبی در تعطیلات نوروز 99

تعطیلات نوروز بهترین زمان سفر می باشد. سفر های خارجی در این ایام می تواند یک تجربه متفاوت را برای مسافران رقم بزنید. نوروز بهترین زمان برای سفر است چون نه هوا گرمایی تابستان را دارد و نه سرمای زمستان و مسافران در یک هوای معتدل و ایده آل می توانند یک سفر شگفت انگیز را تجربه کنند.
در ایام تعطیلات نوروز، بازار سفر بسیار داغ می باشد و مسافران زیادی به دلیل آب وهوای مناسب و تعطیلات طولانی مدت این ایام را برای سفر انتخاب می کنند. هزینه ها در این ایام با بقیه روز های سال متفاوت است البته این هزینه ها بسته به انتخاب پرواز شما(داخلی، خارجی)، خدمات، هتل انتخابی، متفاوت می باشد. البته دبی در کل کشور گرانی می باشد و شما باید علاوه بر هزینه های سفر، برای مخارج آن جا هم بودجه ای در نظر داشته باشید. البته این هم در نظر داشته باشید که هر چه دیرتر برای رزرو تور نوروز دبی 99 اقدام کنید، هزنیه ی بیشتری را باید پرداخت کنید همچننین به دلیل شلوغی، امکان اینکه توری هم نتوانید خریداری کنید وجود دارد. همین حالا برای رزرو تورهای نوروزی اقدام نمایید و یک سفر شگفت انگیز را برای خود رقم بزنید.

آب و هوای شهر زیبا دبی در تعطیلات بهار 99 

با فرا رسیدن فصل بهار، دما به طرز چشمگیری افزایش و بارش کاهش می یابد. آب وهوای سواحل این شهر بسیار عالی می شود و شما می توانید از تفریحات آبی این شهر نیز لذت ببرید. میانگین دما 24 درجه سانتی گراد و میانگین بارش 10 میلی متر می باشد. در کل شما باید قبل از سفر خود اطلاعات لازم را در مورد آب و هوا به طور دقیق بدست آورید تا بتوانید چمدان خود را برای سفر به دبی آماده کنید. دبی در کل یک شهر با آب و هوای گرم و خشک می باشد و اوایل فصل بهار و تعطیلات نوروز می تواند یک انتخاب عالی برای سفر باشد.

نظرات کاربران

ثبت امتیاز برای پکیج های این مسیر :
با سپاس!امتیاز شما برای این مسیر