021-88507190

تور چین

تور چین

چرا تور چین آژانس هواپیمایی مهرپرواز 

چین که نام رسمی آن جمهوری خلق چین است، در شرق آسیا قرار گرفته است. این کشور بر اساس فهرست کشورها بر پایه جمعیت، پرجمعیت ترین کشور در دنیا به شمار می رود که توسط حزب کمونیست چین در قالب نظام تک حزبی اداره می شود. پایتخت این کشور، شهر پکن می باشد. جمهوری مردم چین با با حدود 9.6 میلیون کیلومتر مربع سومین یا چهارمین کشور وسیع دنیاست و همچنین دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی بدون احتساب آب های داخلی است. 
تمدن چین باستان یکی از قدیمی ترین و باستانی ترین تمدن های تاریخ است که در سواحل حاصلخیز رود زرد که در دشت شمال چین قرار دارد، پدید آمد و شکوفا شد. نظام سیاسی چین بیشتر از 6 هزار سال مبتنی بر سلطنت مطلقه موروثی بوده است. از هنگام اجرای اصلاحات اقتصادی در چین برای پی ریزی یک اقتصاد مدرن، چین یکی از سریع ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته است. این کشور امروزه بزرگترین صادرکننده و دومین واردکننده بزرگ کالا می باشد و همچنین دومین اقتصاد بزرگ دنیا بر پایه تولید ناخالصی داخلی را دارد. چین عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل و سازمان های چند جانبه ای همانند سازمان تجارت جهانی، اپک، گروه 20 و سازمان همکاری شانگهای است. این کشور به عنوان کشوری دارای سلاح هسته ای از بزرگترین ارتش دائمی دنیا و نیز دومین بودجه دفاعی بزرگ دنیا برخوردار می باشد. 

ما یعنی آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور لحظه آخری چین، تور ارزان قیمت چین، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور چین ویژه پاییزرا به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به نیاز و نیز بودجه خود بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور لحظه آخری چین با توجه به ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده در تورها متغیر می باشد. 

نوروزتان را در چین جشن بگیرید


جذابیت های چین آنقدر زیاد است که هرچه از آن بگوییم کم گفته ایم. از جاذبه های توریستی و شگفت انگیز که نه تنها شما را با تاریخ و تمدن چین آشنا می کند. تماشای دیوار عظیم چین می تواند شما را به گذشته ای ببرد که روزی مغولان قصد داشتن این سرزمین را تصرف کنند. حال که تصمیم گرفتید تا به این سرزمین پهناور سفر کنید پیشنهاد می کنیم حتما تورهای نوروزی چین مهرپرواز را در نظر داشته باشید. شما در این سفر از شهر ممنوعه ی پکن، دیوار چین، میدان تیان آمن، کاخ تابستانی، خیابان و بازار وانجینگ فونگ، محوطه ی بیرونی پارک المپیک، باغ یو، خیابان نانجینگ، بازار یویوآن و بسیاری دیگر از اماکن دیدنی در نقطه به نقطه این کشور دیدن خواهید کرد.

سفری جذاب به چین، سرزمین اژدها


چین از نظر تعداد گردشگر همیشه جزو 10 شهر برتر دنیا بوده است و آژانس مسافرتی مهرپرواز سعی دارد تا با تورهای پاییز 99 برای شما خاطراتی فراموش نشدنی را از سفر به چین برای شما بسازد. سالانه میلیون ها گردشگر از کشورهای مختلف سرتاسر دنیا برای دیدن جاذبه های گردشگری این کشور زیبا و عظیم به آن سفر می کنند. سفر به چین برای هر قشری با هر سلیقه ای مناسب است چرا که این کشور زیبا و پهناور ترکیبی از انواع جاذبه های گردشگری را در خود جای داده است. به طور حتم سفری پر از لذت و خاطره های به یادماندنی و خوب را با تور چین تجربه خواهید کرد. 

هزینه سفر به چین 


ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز انواع تورهای ارزان چین را برای شما برگزار می کنیم. پس کافبست با ما تماس بگیرید تا ارزانترین تور چین از تهران را به شما معرفی کنیم. توجه داشته باشید که قیمت تور چین در طول سال تغییراتی را به همراه دارد که این تغییرات حاصل از نرخ بلیط هواپیما، قیمت رزرو هتل و فصلی که می خواهید به آن جا سفر کنید، می باشد. 

هزینه سفر به چین در نوروز


از آنجایی که تورهای نوروزی چین طرفداران زیادی دارند و از طرفی این موقع از سال اصطلاحا فصل high season نامیده می شود، معمولا قیمت تور چین ویژه نوروز کمی بالاتر می باشد. اما ما در آژانس هواپیمایی مهر پرواز این اطمینان را می دهیم که با ارائه پکبج های تور چین نوروز 1400 دست شما را باتوجه به شرایطتان برای رزرو و خرید آن باز بگذاریم و در نتیجه با انتخاب بهترین آن سفری بی نظیر و خاطرع انگیز را تجربه نمایید.

 

هزینه ی سفر به چین در تابستان

ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز انواع تورهای ارزان چین تابستان را برای شما برگزار می کنیم. پس کافبست با ما تماس بگیرید تا ارزانترین تور چین از تهران را به شما معرفی کنیم. 

سفر در لحظه آخر با تور چین ارزان قیمت 


در سال های اخیر واژه تور لحظه آخری در بین مسافران و گردشگران بسیار رونق پیدا کرده است. دلیل این اتفاق این است که آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور هستند، به میزان معین و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارند، اما به دلایلی تا زمان نزدیک به پرواز فروش نرفته است، بنابراین قیمت تور را تا حد بسیاری پایین می آورند تا مقدار باقی مانده نیز فروش برود. مسافران زیادی از این امر با خبر شده اند و ترجیح می دهند سفر خود را با تور لحظه آخری بروند تا هزینه کمتری را متقبل شوند. تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد. تور لحظه آخری چین نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما تور دقیقه آخری (Last Minute) چین را انتخاب نمایید هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید. با تورهای لحظه آخری (LastSecond) چین فرصتی پیش آمده تا آژانس مسافرتی مهرپرواز آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

سفر نوروزی با تور ارزان چین

اگر به دنبال آن هستید تا با هزینه کم تر و در قالب تور چین ارزان قیمت به سرزمین اژدها سفر کنید تور لحظه آخری چین نوروز 1400 پیشنهادی از جانب مهرپرواز به شما عزیزان می باشد. در رزرو تورهای لحظه آخری چین سعی کنید هوشیارانه عمل کنید زیرا ممکن است چند ساعت دیگر زمان پرواز به مقصد چین باشد.

سفر در لحظه آخر با تور چین ارزان قیمت 

در سال های اخیر واژه تور لحظه آخری در فصل تابستان بین مسافران و گردشگران بسیار رونق پیدا کرده است. دلیل این اتفاق این است که آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور هستند، به میزان معین و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارند، اما به دلایلی تا زمان نزدیک به پرواز فروش نرفته است، بنابراین قیمت تور را تا حد بسیاری پایین می آورند تا مقدار باقی مانده نیز فروش برود. مسافران زیادی از این امر با خبر شده اند و ترجیح می دهند سفر خود را با تور لحظه آخری بروند تا هزینه کمتری را متقبل شوند. تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد. تور لحظه آخری چین نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما تور دقیقه آخری (Last Minute) چین را انتخاب نمایید هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید. با تورهای لحظه آخری (LastSecond) چین فرصتی پیش آمده تا آژانس مسافرتی مهرپرواز آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

وضعیت آب و هوایی چین 

کشور چین دارای فصل های متنوع با آب و هوای متغیر می باشد. به عبارتی اکثر قسمت های چین معتدل، برخی قسمت ها به ویژه بخش جنوبی آن گرمسیری و نیمه گرمسیری و همچنین بخش شمالی آن بسیار سرد است. چنانچه قصد سفر به کشور چین را دارید، بهتر است در هر فصل میانگین دمای منطقه را بدانید و متناسب با آن چمدان خود را ببندید.
بهار: یکی از بهترین زمان های سفر به چین است زیرا دمای هوا بسیار مطلوب است و شکوفه های بهاری منظره ای بی نظیر را پدید می آورند. (10-22 درجه سانتیگراد)
تابستان: فصل پرگردشگر و شلوغ گردشگری است ولیکن تابستان های چین گرم و سوزان است. (22 درجه سانتیگراد و بیشتر)
پائیز: این فصل یکی دیگر از بهترین زمان های سفر به چین می باشد و آب و هوای مناسب و مطلوبی دارد. (10-22 درجه سانتیگراد)
زمستان: زمستان در چین آب و هوای سردی را به ارمغان می آورد و لباس ها گرم و ضخیم مورد استفاده قرار می گیرند. (10 درجه سانتیگراد و کمتر) 

وضعیت آب و هوای چین در تابستان


تابستان در چین از ژوئن تا آگوست است و دارای آب و هوای گرم و مرطوب همراه با دمای بالا و روزهای بارانی در سراسر چین در تابستان به جز فلات Qinghai-Tibet، به دلیل آب و هوای موسمی تفاوت زیادی بین شمال و جنوب چین وجود ندارد. در بیشتر مناطق در ماه جولای بیش از 30 درجه است.

وضعیت آب و هوای چین در نوروز


با فرا رسیدن فصل بهار شمال چین کم کم گرمتر می شود و برف بیش از آنچه که باقی بماند ذوب می شود. با این حال، هنوز هم بسیار سرد است. پکن در مارس گاهی اوقات سرد همراه با وزش باد است. اختلاف دما بین روز و شب تقریبا 18 درجه است.

بهترین زمان سفر به چین


طبق نظرسنجی ها و آمارگیری های مختلف، از نظر بیشتر مسافران بهترین زمان سفر به چین اوایل پائیز یعنی ماه آبان (اکتبر) می باشد. پیاده روی در دیوار چین، تورهای کروز روی آبهای رودخانه لی و تورهای عکاسی گزینه های جذابی برای سفر در این زمان هستند. دمای هوا با وجود اینکه گرم است، ولیکن بسیار مطلوب و دلپذیر می باشد. 
اردیبهشت الی خرداد (آوریل - مه) نیز یکی دیگر از زمان های بسیار مناسب برای سفر به چین محسوب می شود. در این بازه زمانی با وجود اینکه هوا رو به گرمی می رود، شکوفه ها و گل های بهاری منظره ای تماشایی و حیرت انگیز را به وجود می آورند. 
ماه سپتامبر هم از دیگر زمان های مناسب برای سفر به چین به شمار می رود زیرا می توانید سفری مقرون به صرفه ای را تجربه کنید. البته در ماه سپتامبر نسبت به ماه اکتبر هوا گرمتر و بارانی می باشد. 

لیست هتل های چین


چین به دلیل اینکه یکی از برترین مقاصد گردشگری دنیا محسوب می شود، دارای هتل ها و اقامتگاه های بسیاری می باشد که مسافران تور چین با خرید پکیج تور چین می توانند از هتل های چین استفاده نمایند، هتل های چین به قدری متنوع و زیاد هستند که خیلی راحت می شود از نظر قیمت و کیفیت و امکانات در دسته های مخلف قرارشان داد. از هتل های چهار و پنج ستاره گرفته تا هتل های بسیار لوکس و خاص همگی در این کشور پهناور قرار گرفته اند. از بهترین هتل های چین می توان به هتل بیجینگ ماریوت سیتی وال (Beijing Marriott Hotel City Wall)، هتل جی دبلیو ماریوت شانگهای (JW Marriott Shanghai)، هتل هیلتون بیجینگ (Hilton Beijing Hotel)، هتل شانگریلا گوانگجو (Shangri-La Hotel Guangzhou)، کراون پلازا سان پالاس بیجینگ (Crowne Plaza Sun Palace Beiging) و هتل استار سیتی گوانگجو (Star City Hotel) اشاره کرد. مسافران با تهیه بلیط چین می توانند در این هتل های لوکس و مجهز اقامت آرام و دلنشینی را داشته باشند. 

برترین مکان های گردشگری چین


چین به عنوان یکی از قدیمی ترین و پهناورترین کشورهای دنیا شناخته شده است و هر ساله گردشگران بسیار زیادی از سرتاسر کره زمین برای گردش و بازدید از این کشور زیبا و پهناور به چین سرازیر می شوند و از بازدید تمدن و فرهنگ و آداب و رسوم مشرق زمین و این همه عظمت و شکوه و زیبایی وصف ناشدنی متحیر و ذوق زده می شوند و این تمدن و فرهنگ تاریخی و باستانی را ستایش می کنند. جاذبه های گردشگری چین و جاذبه های تاریخی چین به قدری زیاد هستند که قطعاً در یک سفر نمی توانید همه آنها را مشاهده نمایید. تنوع و گوناگونی آنها به قدری بسیار است که هر سلیقه ای را راضی می کند. نمونه های آثار باستانی که در چین وجود دارند و مربوط به 5000 سال پیش می باشند را هیچ کجای دنیا نمیتوانید بیابید. غارهای ژیجین، شهر لی جیانگ، راه آهن چینگهای تبت، شهر گویلین، دیوار بزرگ چین و شهر ممنوعه چین تنها بخش کوچکی از مناطق گردشگری و توریستی چین را تشکیل می دهند. 

در نوروز از کدام جاذبه های توریستی چین دیدن کنیم؟

اینکه به شما بگوییم از کدام اماکن دیدنی چین در این موقع از سال دیدن کنید بستگی به این دارد که به وسیله تور چین نوروز 1400 قصد دارید به کدام شهر سفر داشته باشید. دیوار بزرگ چین، پل مارکوپولو، برج ناقوس پکن، میدان تیان آنمن، و رصدخانه باستانی پکن تعدادی از جاذبه های گردشگری پکن به شمار می آیند اما اگر خواستید به شهر همیشه روشن شانگهای بروید حتما از باغ یویوآن، برج شانگهای و موزه شانگهای دیدن نمایید.

نوروز را در کدام هتل های چین اقامت داشته باشیم؟


اگر قصد دارید به سرزمین پهناور چین با استفاده از تور چین نوروز 1400 سفر کنید نگرانی از بابت اقامت خود نداشته باشید. هتل های چین اعم از 3 ستاره، 4 ستاره و یا 5 ستاره در این ایام آماده خدمت رسانی به شما مسافران می باشند. 

بهترین هتل های پکن

هتل جی دبلیو ماریوت بیجینگ (JW Marriott Hotel Beijing)
هتل شانگری لا کری (Shangri-La Kerry Hotel)
هتل گرند میلنیوم بیجینگ (Grand Millennium Beijing)
هتل سان ورد داینستی بیجینگ (Sunworld Dynasty Hotel Beijing)
هتل پرزیدنتال بیجینگ (The Presidential Beijing) 

بهترین هتل های شانگهای

هتل سنت رجیس شانگهای (The St. Regis)
هتل فِیرمونت پیس شانگهای (Fairmont Peace)
هتل پریموس رزیدنس شانگهای (Primus Residence)
هتل گرین کورت شانگهای (Green Court)
هتل گرین کورت رزیدنس شانگهای(Green Court Residence)

غذاهای محبوب چین


چین کشور پهناوری است که غذاهای متنوعی با طعم های گوناگونی را در خود جای داده است. علاوه بر اینها غذاهای محلی هر ناحیه از این کشور به کلی متفاوت هستند. برای مثال می توان گفت غذای محلی شانگهای شیائو لانگ بائو به عبارتی سوپ کوفته است در حالی که در پکن اردک پکنی غذای محبوب محلی به شمار می رود. غذاهای چینی بر خلاف چیزی که برای ما جا افتاده بسیار لذیذ هستند البته صرف نظر از خوراک های خیابانی که به فروش می رسند. بنابراین چنانچه همراه تور ارزان لحظه آخری چین آژانس مسافرتی مهرپرواز به این کشور وسیع سفر کنید، می توانید این غذاهای لذیذ و خوش طعم را تجربه کنید. اگرکه تمایل دارید در رستوران های بسیار شیک و گران قیمت وعده غذایی نوش جان کنید و یا خواهان تور لوکس چین هستید، می توانید از تور لاکچری ما استفاده نماییدو سفری با خاطرات بسیار خوب داشته باشید، بنابراین همین الان اقدام کنید و زمان را از دست ندهید و رزرو تور چین را انجام دهید. 

بهترین زمان برای خرید در چین


در چین فروشگاه ها و مراکز خرید بسیاری وجود دارد که روز به روز در حال افزایش هستند، فروشگاه هایی که همه نوع جنس با قیمت های مختلفی دارند، بنابراین هر زمانی برای خرید در چین مناسب است ولیکن در فصل های شلوغ گردشگری هم قیمت ها کمی بیشتر می شود و هم مراکز خرید و فروشگاه ها پر ازدحام هستند. پس بهتر است زمان کم گردشگر به چین سفر کنید تا از قیمت های کمتر استفاده نمایید و نیز دیگر در شلوغی گیر نکنید.     

بیشتر
سوالات متداول
برای سفر به چین پاسپورت شما میبایست حداقل دارای 6 ماه اعتبار باشد.
بله، برای سفر به این کشور باید اقدام به اخذ ویزای توریستی چین کنید.
در صورت اشکال در رزرو تور چین می توانید با کارشناسان ما با شماره تلفن 02143638 تماس بگیرید.

از بهترین هتل های 4 ستاره چین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Jingshan Garden Hotel  
Pullman Zhuhai
Hilton Dali Resort & SPA
Marriott Hotel
Sofitel Xining


6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW