صفحه اصلی
تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی

تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی【مشاهده قیمت تور ارزان و لحظه آخری】مهرپرواز

تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی لحظه آخری⏰ و ارزانترین قیمت تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی و بهترین هتل ها را با آژانس مسافرتی مهرپرواز خرید و رزرو کنید.

پکیج تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی شامل چه مواردی است؟

شهر زیبای ازمیر و کوش آداسی به دلیل اینکه به هم نزدیک هستند، بهتر است در کنار هم از آن ها بازدید کنید. پکیج تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی شامل موارد زیر است:

  • هتل (6 یا 7 شب اقامت)
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی با پوشش کرونا
  • تور گشت شهری

سفر با تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی

شهر ازمیر و کوش آداسی دو شهری هستند که در ساحل دریای اژه در غرب ترکیه قرار دارند. با بازدید همزمان از این دو شهر می توانید از ترکیب جاذبه های تاریخی، سواحل و طبیعت جذاب در کنار هم لذت ببرید. این دو شهر نزدیک هم هستند. در واقع تور ترکیبی بهترین گزینه برای سفر است. در این سفر، سه روز در ازمیر و چهار روز در کوش آداسی اقامت خواهید داشت. زیرا هزینه بلیط هواپیما به این ناحیه را پرداخت کرده اید و اقتصادی نیست که دوباره در آینده برای سفر به شهر مجاور آن هزینه بلیط دیگری بپردازید.

قیمت تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی چقدر است؟

به صورت کلی، قیمت تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی به نوع هتل انتخابی، ایرلاین پرواز شما و زمان سفرتان بستگی دارد. آژانس هواپیمایی مهرپرواز با ارائه پکیج های متنوع امکان سفر با بودجه ها و هزینه های مختلف فراهم می کند.

تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی لحظه آخری

تور ترکیبی ازمیر کوش آداسی لحظه آخری به این شکل برگزار می شود که در فاصله زمانی کوتاه مانده به برگزاری تور، برای تکمیل ظرفیت تخفیف های زیادی اعمال می شود به شرطی که مسافران بتوانند خود را به سفر برسانند. این نوع از تو، طرفدارهای خاص خود را دارد. زیرا با قیمت پایین تر، همان خدمات تور عادی را دریافت خواهید کرد.

تور ارزان ترکیبی ازمیر کوش آداسی

بریا سفر ارزان به ازمیر و کوش آداسی، این امکان برای شما فراهم شده است که هتل های ارزان و 3 ستاره را برای خود انتخاب کنید. در این صورت سفر ارزانی خواهید داشت. اما ممکن است از هتل انتخابی خود راضی نباشید. بنابراین پیشنهاد می کنیم یک هتل مناسب و کیفیت را برای خود در نظر بگیرید تا از امکانات تفریحی مانند ساحل اختصاصی، استخر و غذای با کیفیت بهره مند شوید.