تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور سوئیس

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور سوئیس

 بازدید از کشور زیبا سوئیس

سوئیس یک کشور کوهستانی در اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور زیبا مملو از دریاچه ها، دهکده ها می باشد. همچنین این کشور توسط کوه بلند آلپ احاطه شده است. شهرهای این کشور دارای محله های قرون وسطایی، با مناظر دیدنی مانند برج ساعت برج Zytglogge Bern  و پل چوبی و... بسیار شناخته شده می باشد. همچنین این کشور به دلیل استراحتگاه یخی و اسکی، پیاده روی در میان کوه ها، شناخته شده است. سوئیس نیز یکی از کشور های موفق در صنعت و تجارت می باشد. برند های شکلات و ساعت آن به شدت میان جهان معروف می باشد.

ویژگی های رزرو تور سوئیس با آژانس مسافرتی مهرپرواز

ما یعنی آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور لحظه آخری سوئیس، تور ارزان قیمت سوئیس، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا بتوانید با کمترین سوئیس، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور سوئیس ویژه زمستان را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به نیاز و نیز بودجه خود بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور لحظه آخری سوئیس با توجه به ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده در تورها متغیر می باشد. 

تورهای سوئیس نوروز 1403 مهرپرواز 

سال نو یکی از مهمترین و بزرگ ترین رویداد ایرانیان از زمان های قدیم تا امروز به شمار می رود، این میراث باستانی برای تمام ایرانیان با هر اعتقاد و عقیده و هر قومیتی یکی از زیباترین و خاص ترین رخدادها محسوب می شود. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفرهای داخلی و خارجی می باشد. برخی مقاصد گردشگری دنیا برای تمام فصول مناسب هستند ولیکن برخی از مقاصد محبوب توریستی جهان در فصل هایی مناسب هستند. نوروز و شروع فصل بهار می تواند بهترین زمان سفر باشد، چرا که آب و هوای تمام دنیا بهاری و زیبا می شود و به همین دلیل مقاصد بسیاری را برای انتخاب، در تورهای نوروزی خواهید داشت.
در تعطیلات نوروز 1403 بازار سفرهای داخلی و خارجی بسیار داغ می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید سال 99 را با خاطره هایی خاص آغاز نمایید. سفر خود را با تور سوئیس نوروز 1403 مهرپرواز تجربه نمایید تا خاطره ای بی نظیر و فوق العاده را برای خود و خانواده خود بر جای بگذارید.