صفحه اصلی
تور ترکیبی استانبول آنتالیا
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور ترکیبی استانبول آنتالیا

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور ترکیبی استانبول آنتالیا

تور ترکیبی استانبول آنتالیا【مشاهده قیمت تور ارزان و لحظه آخری】مهرپرواز


تور ترکیبی استانبول آنتالیا لحظه آخری⏰ و ارزانترین قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا و بهترین هتل ها را با آژانس مسافرتی مهرپرواز خرید و رزرو کنید.


پکیج تور ترکیبی استانبول آنتالیا شامل چه مواردی است؟

استانبول و آنتالیا، هر دو از شهرهای پر گردشگر در ترکیه هستند. سفر به این دو شهر در کنار هم، قطعا جذاب خواهد بود. پکیج تور ترکیبی استانبول آنتالیا شامل موارد زیر است:

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • 6 یا 7 شب اقامت در هتل
  • ترانسفر فرودگاهی
  • تور لیدر فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی با پوشش کرونا
  • گشت شهری

سفر با تور ترکیبی استانبول آنتالیا

تور ترکیبی استانبول آنتالیا بهترین سفر شما به ترکیه خواهد بود. زیرا هر دوی این شهرها از توریستی ترین شهرهای ترکیه هستند. همچنین استانبول و آنتالیا هر دو، امکانات تفریحی و جاذبه های گردشگری فراوانی دارند. با برنامه ریزی برای سفر به این دو شهر به صورت ترکیبی، قطعا سفر جذابی خواهید داشت. در این نوع از تورها به طور معمول سه روز در استانبول و چهار روز در آنتالیا اقامت خواهید داشت.

قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا چقدر است؟

قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا تا حد زیادی به هتل های انتخابی شما و نوع ایرلاین انتخابی برای پرواز بستگی دارد. با این حال شما می توانید به هر دو صورت لاکچری و یا اقتصادی به ترکیه سفر کنید. ما در آژانس هواپیمایی مهرپرواز تمام تلاش خود را کرده ایم تا پکیج های متنوعی برای شما ارائه دهیم تا با توجه به هزینه و بودجه خود آن ها را انتخاب کنید. شما می توانید لیست بهترین قیمت تور ترکیبی استانبول آنتالیا را از ما بخواهید. قیمت این تور بستگی به زمان سفر نیز دارد. قیمت تور در زمان High Season و Low Season متفاوت است.

  • سفر در زمان High Season: در "های سیزن" مسافران زیادی در استانبول و آنتالیا حضور دارند بنابراین قیمت تور ترکیبی بیشتر خواهد بود.
  • سفر در زمان Low Season: در "لو سیزن" مسافران کم تری در استانبول و آنتالیا حضور دارند. بنابراین قیمت ها کم تر است.

تور ترکیبی استانبول آنتالیا لحظه آخری

اخیرا تور ترکیبی استانبول آنتالیا به صورت لحظه آخری در بین گردشگرانی که به ترکیه سفر می کنند بسیار طرفدار پیدا کرده است. دلیل این مورد این است که این تورها از تورهای عادی ارزان تر هستند. در فاصله زمانی کوتاهی که به برگزاری تور باقی مانده است، ممکن است ظرفیت تور تکمیل نشده باشد. بنابراین آفر تور لحظه آخری با قیمتی بسیار پایین تر از تور عادی ارائه می شود تا ظرفیت تور تکمیل شود. با تورهای لحظه آخری (Last Second) در آژانس مسافرتی مهرپرواز، از آفرها و خدمات تخفیف خورده می توانید استفاده کنید.

تور ارزان ترکیبی استانبول آنتالیا

برای اینکه سفری ارزان تر به استانبول و آنتالیا داشته باشید، می توانید هتل های ارزان تر و ایرلاین های ارزان تر را برای سفر انتخاب کنید. هتل های متنوعی در در استانبول و آنتالیا وجود دارند که می توانید ارزانترین آن ها را انتخاب کنید. توصیه ما انتخاب هتل های با کیفیت است زیرا به خصوص در آنتالیا ساحل اختصاصی هتل، استخر و امکانات تفریحی هتل ها می تواند به جذابیت سفر شما اضافه کند.

سوالات متـداول

برای سفر به ترکیه پاسپورت باید دارای چند ماه اعتبار باشد و آیا نیاز به اخذ ویزا دارد؟
آیا می توان در ایام کرونایی به شهرهای استانبول و آنتالیا در ترکیه سفر داشت؟
اگر در رزرو تور ترکیبی استانبول و آنتالیا سوالی ایجاد شد چه کاری باید انجام داد؟
آیا می‌توانم برای فرد دیگری تور استانبول و آنتالیا را رزرو کنم؟
اگر در تاریخ رزرو شده مسافری به هتل نرسد چه اتفاقی می افتد؟