صفحه اصلی
درباره ما

درباره ما

صاحب امتیاز : آقای ارسلان حسینقلی زاده
خدمات ارائه شده: خدمات تورهای گردشگری و مسافرتی

آژانس مسافرتی مهرپرواز، از سال  1390 با شماره ثبت 409060 به مدیریت آقای ارسلان قلی زاده و کادری مجرب بالغ بر 35 نفر که شامل دو مدیر تور، یک مدیر داخلی، تیم IT، تیم رزرواسیون، دپارتمان ویزای آمریکا و شنگن، دپارتمان تورهای داخلی و کانترهای فروش خارجی می باشد در تهران آغاز به فعالیت نموده است و در طی این سال ها سعی در جلب رضایت و خشنودی مسافران داشته  و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو  از جمله راه اندازی سامانه رزرواسیون آنلاین سعی در تسهیل ارائه خدمات به همکاران و مسافران عزیز داشته تا به ساده ترين شكل و در سريع ترين زمان ممکن، بتوانند از امکانات متمایز مانند رزرو آنلاین تور، هتل و... این مجموعه استفاده نمایند.
این آژانس مسافرتی در زمینه های فروش تور به مقاصد داخل کشور، فروش تور خارجی، اخذ ویزا، رزرو هتل، برگزاری تور گردشگری به خارج از ایران فعالیت می نماید و دارای گواهینامه بند ب می باشد.
با توجه به درخواست های متعدد و استقبال مسافران عزیز به سرعت مسیرهای پروازی در طی این سال ها گسترش پیدا کرده به طوری که امروزه مهرپرواز اکثر مسیرهای توریستی مهم از جمله استانبول، آنتالیا، کوش آداسی، بدروم، تایلند، مالزی، گرجستان، ارمنستان، هند و ده ها مسیر دیگر را به مسافران عزیز ارائه می دهد.
از جمله خدمات دیگر این مجموعه ، امکان فروش آنلاین تور و ویزای تک برای مسافران عزیز و همچنین امکان استرداد آنلاین در هر لحظه از شبانه روز برای مسافران و آژانس های همکار می باشد.
با آرزوی داشتن سفری آرام و پر از خاطرات شیرین همواره آماده خدمتگزاری و مشاوره در زمینه تورهای گردشگری به شما عزیزان می باشیم.