صفحه اصلی
تور ترکیبی پوکت پاتایا
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور ترکیبی پوکت پاتایا

در حال بارگزاری

تازه‌های مجله گردشگری

در حال حاضر مطلب مرتبطی برای این صفحه وجود ندارد.

هتل های پربازدید تور ترکیبی پوکت پاتایا


سفر به پوکت پاتایا با آژانس مسافرتی مهر پرواز

چرا تور پوکت و پاتایا ؟

مقایسه تور پوکت و تور پاتایا نتیجه ی مشخصی ندارد و هرکدام از آنها در بخشی با نقاط قوت گردشگری بر دیگری برتری میابد و نمیتوان گفت کدام بهتر است. با توجه به اینکه هردو شهر در قسمت جنوبی تایلند قرار گرفته اند از نظر سواحل و جاذبه های طبیعی مشابه هم هستند و توسط پروازهای داخلی تایلند به راحتی قابل ارتباط می باشند؛ روزانه سه پرواز از پاتایا به پوکت و بالعکس وجود دارد که حدود 1ساعت و 20دقیقه طول میکشد.

برای مسافرانی که میخواهند از جاذبه های توریستی تایلند در یک سفر چند روزه بازدید کنند، تور پوکت پاتایا بهترین گزینه است، چون علاوه بر شلوغی و زندگی پرهیجان پاتایا میتوانند از آرامش پوکت نیز لذت ببرند. هزینه ی سفر به شهرهای تایلند بسته به هتل ها و پروازها متغیر است اما در مجموع قیمت ها در پوکت کمی بیشتر از پاتایا است. مهمترین ویژگی در تور ترکیبی پوکت و پاتایا ، صرفه جویی در هزینه هاست؛ با استفاده از این پکیج میتوان با یک تیر به دو نشان زد و به جای صرف هزینه و زمان زیاد در سفرهای جداگانه، در طول اقامت از بهترین های هر شهر لذت برد.


جاذبه های گردشگری تور پوکت و پاتایا

با بیش از 32میلیون گردشگر تور تایلند در سال، این کشور به یکی از کشورهای مطرح در گردشگری برای هر نوع سلیقه ای تبدیل شده است. در سفر با تور پوکت و پاتایا جاذبه های گردشگری خاطره انگیزی برای تجربه کردن وجود دارند، از بناهای تاریخی و سنت های اصیل تا جزایر و سواحل بینظیر. علاوه بر اماکن دیدنی، مراسم و جشنوارههای ملی و سنتی متنوع در تایلند بر جذابیت شهرها می افزایند؛ این فستیوال ها ممکن است ریشه مذهبی، فرهنگی و تاریخی داشته باشند یا اینکه صرفا برای سرگرمی انجام شوند. از مهمترین جاذبه های تور پوکت و پاتایا میتوان موارد زیر را نام برد:

پوکت

-         جاذبه های گردشگری : خلیج فانگ انگا Phang Nga Bay، جزایر فی فی، خیابان بنگلا و ساحل پاتونگ، مجسمه بودای بزرگ، جزایر سیمیلان، آکواریوم و باغ وحش پوکت، آبشار تونسای، معبد وات چالونگ و شهر قدیمی پوکت .

-         فستیوال ها : کارناوال پاتونگ، جشنواره گیاه خواری، جشن شهر قدیمی، فستیوال Loy Krathong، هفته دوچرخه پوکت، جشنواره بین المللی نمایش قایق ها، جشن سال نو چینی و تایلندی Songkran.


پاتایا

-          جاذبه های گردشگری : واکینگ استریت، خانه مقدس حقیقت، جزیره مرجانها، آبشار اراوان، مراکز خرید مدرن و بازارهای شناور پاتایا، کوه بودای بزرگ، شوی الکازار، تپه های کائو، ساحل جامتین، دنیای زیر آب، مینی سیام، پارک آبی و باغ گرمسیری نونگ نوچ .

-          فستیوال ها : کارناوال پاتایا، ماراتن، جشنواره بادبادک ها، فستیوال موسیقی مایا، Songkran ، تعطیلات یک روزه جزیره Ko Samet، مسابقات بوفالوها و فستیوال میوه .