021-88507190

تور هانگزو

تور هانگزو


چرا تورهای هانگزو آژانس هواپیمایی مهرپرواز

هانگزو یکی از مهمترین و جذاب ترین شهرهای توریستی چین است. این شهر زیبا که به خاطر طبیعت زیبا و همین طور اماکن تاریخی منحصر به فرد مشهور شده است و امروزه به یک شهر مدرن تبدیل شده و یک شهر کاملا به روز در کشور چین محسوب می شود.  هانگزو شهری است که قدمت آن به بیش از 2200 سال پیش می رسد و از گذشته تا به امروز یک شهر مهم در چین بوده است. در واقع به خاطر اینکه هانگزو با گرند کانال یا همان کانال بزرگ چین به بانکوک متصل است، تا این اندازه پیشرفت کرده است و به همین خاطر هم در گذشته نقش مهمی در پیشرفت کشور چین داشته است.  ضمنا این شهر جاذبه های گردشگری بسیار جالبی را در خود جای داده است و از هر نظر یک شهر ایده آل برای گشت و گذار و تفریح محسوب می شود. لازم به ذکر است که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز ارزان ترین تورهای هانگزو را برای شما عزیزان برگزار می کنیم و پایین ترین قیمت تور چین هانگزو را به شما همراهان گرامی آفر می دهیم.

نوروزتان را در هانگزو جشن بگیرید

با توجه به طبیعت زیبایی که هانگزو دارد و البته اینکه هانگزو یکی از بهترین شهرهای چین برای خرید است، می توان گفت که سفر به هانگزو می تواند یک سفر نوروزی ایده آل باشد. چراکه شما در آن می توانید آغاز سال نو را در یک شهر زیبا، سرسبز و دیدنی جشن بگیرید و در عین حال تفریحات نوروزی و خرید نوروزی خودتان را هم در همین شهر تجربه کنید. نکته دیگر اینکه هانگزو در نزدیکی شانگهای واقع شده است و شما به راحتی می توانید بازدید از هر دو آن ها را در تور هانگزو نوروز انجام دهید و از تعطیلات نوروزی خود به این شکل استفاده بیشتری ببرید. 

بهترین قیمت تور هانگزو

خوب است این را بدانید که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز در تمامی ایام سال انواع تورهای ارزان هانگزو را برگزار می کنیم. در واقع قیمت تور هانگزو در آژانس مسافرتی مهر پرواز در کمترین حالت خودش برگزار می شود و این یعنی شما می توانید ارزانترین قیمت تور هانگزو با هتل 3 ستاره، 4 ستاره و 5 ستاره را از آژانس هواپیمایی مهرپرواز استعلام بگیرید. 

بهترین قیمت تور هانگزو تابستان


اگر به دنبال سفر ارزان تابستانی به چین هستید، به شما توصیه می کنیم که با ما تماس بگیرید تا قیمت ارزانترین تور تابستانی هانگزو را به شما اطلاع دهیم. مطمئن باشید که رزرو تور ارزان چین هانگزو ویژه تابستان بهترین تصمیمی است که شما می توانید برای گذراندن یک تابستان ایده آل و به یادماندنی بگیرید! چراکه این شهر هم برای تفریح، هم برای گشت و گذار و هم برای خرید شرایط بی نظیری دارد و در کل مقصد گردشگری خوب و ایده آلی برای سفر تابستانی محسوب می شود.

بهترین قیمت تور هانگزو نوروز 1400


معمولا همه ما دوست داریم که در ایام نوروز از تعطیلات نوروزی برای تجربه یک سفر خاص و متفاوت بهره ببریم. اما مشکل خیلی های مان این است که معمولا در فصل بهار قیمت تورهای نوروزی بالاتر از حد معمول می شود و معمولاً قیمت تور هانگزو نوروزی نیز به همین ترتیب بالا می رود. اما خبر خوب اینکه ما بهترین و همینطور ارزانترین قیمت تور هانگزو نوروز 1400 را برای شما اجرا میکنیم تا شما هم بتوانید به خواسته خود برای تجربه یک سفر به یادماندنی در شروع سال جدید آن هم سفر به کشور هیجان انگیز چین و شهر هانگزو برسید. 


سفری ارزان به هانگزو

یکی از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های سفر به هانگزو این است که به دنبال یک تور لحظه آخری هانگزو باشید. اگر نمی دانید تورهای لحظه آخری چه نوع تورهایی هستند، باید به شما بگوییم که قیمت تور لحظه آخری هانگزو از قیمت تورهای مشابه دیگر پایین تر است! می پرسید چرا؟ زیرا این تورها در روزهای آخر باقی مانده به سفر اعلام می شوند و علت آفر دادن آن ها این است که مسئولین آژانس های مسافرتی می خواهند که در روزهای آخر ظرفیت باقی مانده در تور را پر کنند و به همین دلیل قیمت هایشان را تا حد ممکن پایین می آورند. نکته اینجاست که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز همیشه تورهای لحظه آخری هانگزو را در تمامی ماه های سال برگزار می کنیم و اتفاقاً ارزانترین قیمت تور لحظه آخری هانگزو را به همراهانمان پیشکش میکنیم.

سفر تابستانی ارزان به هانگزو

یکی از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های سفر تابستانی به هانگزو این است که به دنبال یک تور لحظه آخری تابستانی هانگزو باشید. اگر نمی دانید تورهای لحظه آخری چه نوع تورهایی هستند، باید به شما بگوییم که قیمت تور لحظه آخری هانگزو تابستانی از قیمت هر تور تابستانی دیگری پایین تر است! می پرسید چرا؟ زیرا این تورها در روزهای آخر باقی مانده به سفر اعلام می شوند و علت آفر دادن آن ها این است که مسئولین آژانس های مسافرتی می خواهند که در روزهای آخر ظرفیت باقی مانده در تور را پر کنند و به همین دلیل قیمت هایشان را تا حد ممکن پایین می آورند و این مسئله فرصت مناسبی برای شما عزیزان است که با یک قیمت مقرون به صرفه به شهر هانگزو سفر کنید.  نکته اینجاست که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز همیشه تورهای لحظه آخری هانگزو ویژه تابستان را با ارزانترین قیمت ممکن برگزار میکنیم و شما میتوانید قیمت تورهای ارزان چین را از ما استعلام بگیرید.

سفر نوروزی ارزان به هانگزو

ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز برای کمک به شما برای تجربه یک سفر ارزان نوروزی به چین، همه ساله تورهای لحظه آخری نوروزی هانگزو را برگزار می کنیم. این یعنی شما می توانید با رزرو تورهای لحظه آخری هانگزو، هزینه های سفر خود را به مقدار قابل توجهی پایین بیاورید. البته این را هم بگوییم که تورهای نوروزی چین هانگزو بسیار محبوب هستند و معمولاً به دلیل داشتن طرفداران زیاد زود پر می شوند و کمتر پیش می آید که آفر لحظه آخری برای این تورها در نظر گرفته شود. همین باعث می شود که تنوع تورهای لحظه آخری نوروزی هانگزو کم باشد و انتخاب های شما برای تعیین تاریخ و نوع هتل پایین بیاید. به همین خاطر توصیه ما به شما این است که از قبل از تورهای ارزان چین هانگزو را رزرو کنید و منتظر تورهای دقیقه نودی نمانید! چراکه ما همه تورهای نوروزی هانگزو را با قیمت کم به شما آفر می دهیم و حتی اگر شما از اوایل اسفند با ما تماس بگیرید، یک قیمت مناسب را به شما برای سفر نوروزی به هانگزو پیشنهاد می دهیم.

هانگزو چگونه آب و هوایی دارد؟

هانگزو در سراسر سال آب و هوای گرم و معتدلی دارد. اما مساله ای که باید در نظر داشته باشید، این است که هانگزو دو فصل بارانی دارد که یکی از آن ها از اواخر خرداد شروع می شود و تا اواسط یا اواخر تیر به طول می انجامد و دومی از اواسط مرداد شروع می شود و تا اواسط مهر ادامه پیدا می کند. نکته دیگر اینکه در همه ایام سال احتمال بارش باران در این شهر وجود دارد.

هانگزو در تابستان چگونه آب و هوایی دارد؟

هانگزو تابستان های گرم و مرطوبی دارد و اصولا رطوبت هوا در آن بسیار زیاد است. در این فصل احتمال بارش باران در هانگزو زیاد است و احتمال اینکه بین 10 تا 15 روز از هر ماه در این فصل بارانی باشد، وجود دارد. نکته دیگر اینکه دمای هوای هانگزو در فصل تابستان بین 21 تا 34 درجه سانتیگراد است. البته شما باید این را در نظر داشته باشید که در کل احتمال بارش باران در هانگزو زیاد است و بارش های باران در آن فقط مربوط به فصل تابستان نمی شوند. 

هانگزو در بهار چگونه آب و هوایی دارد؟

میانگین دمای هانگزو در فصل بهار بین 16 تا 24 درجه سانتیگراد متغیر است. نکته دیگر اینکه معمولا 11 تا 13 روز از روزهای هر ماه بهاری در هانگزو بارانی هستند و در کل می توان گفت که هانگزو بهارهای مرطوب و بارانی دارد.

اماکن دیدنی هانگزو

دریاچه وست محبوب ترین و معروف ترین جاذبه توریستی هانگزو است که شما هم می توانید از آن در تور هانگزو ارزان قیمت دیدن کنید. ضمنا معابد بسیار زیبا و دلربایی در هانگزو وجود دارد که از جمله آن ها می توان به معبد یوفی و معبد لینگین اشاره کرد. حتی یک موزه بسیار خاص و جذاب به نام موزه ملی ابریشم چین در این شهر توریستی وجود دارد که مسلما بازدید از آن می تواند شما را بیشتر با فرهنگ مردم این شهر آشنا کند. شهر هانگزو طبیعت بسیار خیره کننده ای هم دارد و با این حساب باید بگوییم که جاذبه های طبیعی متعددی نیز در این شهر واقع شده اند. مثلا یک چشمه به نام چشمه ببر و یک کوه زیبا به نام کوه موگان در آن وجود دارد که بسیار زیبا هستند.  این شهر تاریخ و فرهنگ بسیار غنی هم دارد و شما می توانید با مراجعه به خیابان باستانی کینگ هفانگ حال و هوای تاریخی این شهر را درک کنید. این را هم بگوییم که یک مجموعه تاریخی و دیدنی به نام شهر بتکده های زیبا نیز در هانگزو وجود دارد که بازدید از آن خالی از لطف نیست. ضمنا در هانگزو کشتزارهای چای متعددی هم وجود دارد که بسیار سرسبز هستند و چشم اندازهای بسیار خاصی هم دارند. یک باغ گیاهشناسی نیز در هانگزو وجود دارد که بازدید از آن همیشه نظر توریستان را جلب می کند. علاوه بر این، پارک ملی تالاب شی شی نیز یکی دیگر از جاذبه های طبیعی هانگزو محسوب می شود. شهر آبی ووژن نیز در نزدیکی هانگزو واقع شده است و جزء جاذبه های گردشگری هانگزو محسوب می شود و قایق سواری در آن نیز تجربه بسیار خاص و منحصر به فردی است.ضمنا شهربازی پارادایس هانگزو نیز جزء جالب ترین اماکن تفریحی چین در هانگزو است که شما هم می توانید برای تفریح و سرگرمی به آن مراجعه کنید.  اگر شما هم می خواهید از این جاذبه های گردشگری که به شما معرفی کردیم، دیدن کنید بهتر است که ارزانترین تور لحظه آخری هانگزو در تهران را از ما رزرو کنید و با آن راهی چین شوید.

از کدام جاذبه های هانگزو در تابستان دیدن کنیم؟

دریاچه وست محبوب ترین و معروف ترین جاذبه توریستی هانگزو است که شما هم می توانید از آن در تور هانگزو تابستانه ارزان قیمت دیدن کنید. ضمنا معابد بسیار زیبایی در هانگزو وجود دارد که از جمله آن ها می توان به معبد یوفی و معبد لینگین اشاره کرد. حتی یک موزه بسیار خاص به نام موزه ملی ابریشم چین در این شهر توریستی وجود دارد که مسلما بازدید از آن می تواند شما را بیشتر با فرهنگ مردم شهر هانگزو آشنا کند. شهر هانگزو طبیعت بسیار حیرت انگیزی هم دارد و با این حساب باید بگوییم که جاذبه های طبیعی متعددی نیز در این شهر واقع شده اند. مثلا یک چشمه به نام چشمه ببر و یک کوه زیبا به نام کوه موگان در آن وجود دارد که بسیار زیبا هستند.  این شهر تاریخ و فرهنگ بسیار غنی هم دارد و شما می توانید با مراجعه به خیابان باستانی کینگ هفانگ حال و هوای تاریخی این شهر را درک کنید. این را هم بگوییم که یک مجموعه تاریخی و دیدنی به نام شهر بتکده های زیبا نیز در هانگزو وجود دارد که بازدید از آن خالی از لطف نیست. ضمنا در هانگزو کشتزارهای چای متعددی هم وجود دارد که بسیار سرسبز هستند و چشم اندازهای بسیار خاصی هم دارند. یک باغ گیاهشناسی نیز در هانگزو وجود دارد که بازدید از آن همیشه نظر مسافران را جلب می کند. علاوه بر این، پارک ملی تالاب شی شی نیز یکی دیگر از جاذبه های طبیعی هانگزو محسوب می شود. شهر آبی ووژن نیز در نزدیکی هانگزو واقع شده است و جزء جاذبه های گردشگری هانگزو محسوب می شود و قایق سواری در آن نیز تجربه بسیار خاص و منحصر به فردی است.  ضمنا شهربازی پارادایس هانگزو نیز جزء جالب ترین اماکن تفریحی چین در هانگزو است که شما هم می توانید برای تفریح و سرگرمی به آن مراجعه کنید. اگر شما هم می خواهید از این جاذبه های گردشگری که به شما معرفی کردیم، دیدن کنید بهتر است که ارزانترین تور لحظه آخری هانگزو تابستان را از ما رزرو کنید و با آن راهی تور چین شوید.

از کدام جاذبه های هانگزو در نوروز دیدن کنیم؟

بهترین جاذبه های گردشگری که شما می توانید از آن ها در تور هانگزو بهاری دیدن کنید، جاذبه های طبیعی هانگزو هستند. چراکه هانگزو در فصل بهار طبیعت بسیار زیبایی دارد و با این حساب گشت و گذار در اطراف دریاچه غربی، چشمه ببر، کوه موگان، پارک ملی تالاب شی شی و همین طور کشتزارهای چای آن در ایام نوروز تجربه بسیار جالبی است. ضمنا شما در تور نوروزی هانگزو می توانید از اماکن دیدنی هانگزو مثل معبد یوفی و معبد لینگین و همین طور شهر بتکده های زیبا بازدید داشته باشید. ضمنا گشت و گذار در مراکز خرید هانگزو نیز از جالب ترین تجربه هایی است که شما می توانید در ایام نوروز در تور هانگزو ارزان قیمت نورزی کسب کنید.

اقامتی راحت در هتل های هانگزو

در شهر توریستی هانگزو هتل های 3 ستاره، 4 ستاره و 5 ستاره متعددی وجود دارد که در مناطق مختلف این شهر قرار گرفته اند و از نظر امکانات نیز با هم تفاوت هایی دارند. در بین همه هتل های هانگزو، هتل هایی مثل هتل دراگون، هتل گوئت و هتل جی دبلیو ماریوت از بقیه معروف تر و مشهورتر شده اند و شما هم می توانید در تور چین هانگزو در آن ها اقامت کنید. البته مشخص است که اگر هتل های 3 ستاره یا 4 ستاره را به جای این هتل های 5 ستاره در هانگزو انتخاب کنید، هزینه های سفرتان کمتر می شود.

در هانگزو از کدام مراکز، خرید کنیم؟

شهر هانگزو  به یک مکان ایده آل برای عاشقان خرید تبدیل شده است. این شهر مراکز خرید و مجتمع های تجاری مختلفی دارد که از میان آن ها، چند مرکز خرید شهرت بسیار خاصی کسب کرده اند و دلیل آن هم یا ارزانی اجناسشان است و یا تنوع آن ها! مرکز خرید میکس، مرکز خرید برج هانگزو و مرکز خرید این تایم ، چندتا از این مراکز خرید معروف هانگزو هستند. در این میان در هانگزو بازارها و خیابان های خرید مختلفی هم وجود دارد که از جمله آن ها می توان به بازار ابریشم، بازار شبانه مارک و خیابان خرید ریور اسکوئر اشاره کرد. ضمنا منطقه خرید هوبین نیز یک منطقه ایده آل برای پاساژگردی در هانگزو محسوب می شود. با این اوصاف اگر شما هم به دنبال سفر به چین برای خرید ارزان هستید، مسلما هانگزو و تور ارزان هانگزو نا امیدتان نمی کنند!

در نوروز سراغ کدام مراکز خرید هانگزو برویم؟

معمولا ما ایرانی ها دوست داریم که در ایام نوروز و در آغاز شروع سال نو یک سری لباس های نو هم برای خودمان بخریم. خبر خوب اینکه کسانی که در تور نوروزی هانگزو شرکت می کنند، این فرصت را بهتر از هر کس دیگری کسب می کنند که یک سری لباس های عید ارزان را از مراکز خرید ارزان هانگزو خریداری کنند. اگر شما هم به دنبال خرید لباس ارزان هستید، به شما توصیه می کنیم که در این شهر به خیابان خرید هفانگ و یا بازار لباس سیجی کینگ مراجعه کنید. اگر هم به دنبال خرید از مراکز خرید مدرن هستید، بهتر است که حتما در تور نوروزی هانگزو به مرکز خرید میکس و این تایم مراجعه کنید. در ضمن بازار چای وست لیک نیز برای خرید سوغاتی در هانگزو بسیار مناسب است.

در هانگزو به کدام مراکز خرید برویم؟

برای خرید تابستانی در هانگزو بهتر است که به منطقه خرید هوبین، خیابان هفانگ و یا بازار شبانه ووشان مراجعه کنید. در روزهای بارانی نیز می توانید در مراکز خرید سرپوشیده ای مثل مرکز خرید این تایم و یا مرکز خرید میکس خریدتان را انجام دهید و به این شکل انواع لباس های ارزان و با کیفیت را در تور تابستانی ارزان قیمت هانگزو تهیه کنید.

غذاهای محبوب هانگزو

همان طور که می دانید غذاهای هانگزو بسیار متنوع هستند. شما می توانید بهترین غذاهای چینی را در شهر باستانی و تاریخی هانگزو میل کنید. در این شهر می توانید غذاهای بسیار خوشمزه و منحصر به فردی مثل ماهی دریاچه غربی با سس ترش و شیرین، کیک ویکتوری و مرغ جیا اوهو را امتحان کنید.

سوغاتی های معروف در هانگزو

چای و ابریشم دو تا از معروف ترین سوغاتی های هانگزو هستند. البته به جز این ها شما می توانید سوغاتی های دیگری را هم در ارزانترین تور چین هانگزو تهیه کنید که از جمله آن ها می توان به لباس، لحاف های پنبه ای و لوازم آرایشی سنتی چینی اشاره کرد.

فرودگاه های بین المللی هانگزو

یک فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی هانگزو وجود دارد که در 27 کیلومتری شهر هانگزو قرار دارد و درست در جنوب رودخانه کیان تانگ قرار گرفته است. لازم به ذکر است که هانگزو حدودا دو ساعت با شانگهای فاصله دارد و امکان اینکه شما به فرودگاه شانگهای بروید و بعد از آنجا خودتان را با اتوبوس به هانگزو برسانید نیز وجود دارد.

تلفن های اضطراری در هانگزو

آتش نشانی در هانگزو : 119 •  اداره پلیس در هانگزو : 110 •  مرکز کمک های اولیه در هانگزو : 120 • پیشبینی آب و هوا در هانگزو : 121 • شماره تلفن بیمارستان ژجیانگ در هانگزو : 87987373

کدام هتل های هانگزو را در ایام نوروز انتخاب کنیم؟


شما می توانید در تور نوروزی هانگزو انواع تورهای 3 ستاره، 4 ستاره و 5 ستاره را برای خود رزرو کنید. گفتنی است که هتل دراگون (5 ستاره)، هتل ژجیانگ گرند (4 ستاره) و هتل فلاور این وست لیک (3 ستاره) از محبوب ترین هتل های هانگزو برای ایام نوروز هستند.

بیشتر
سوالات متداول
شما برای اینکه بتوانید به هانگزو سفر کنید، باید یک ویزای چین اخذ کنید و برای اینکه بتوانید برای اخذ ویزای چین اقدام کنید، باید یک پاسپورت معتبر با حداقل اعتبار 6 ماه و 10 روز داشته باشید.
خیابان نانشان سرزنده ترین خیابان هانگزو و معروف ترین خیابان این شهر برای تفریح است.
ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز پشتیبانی 24 ساعته رزرو تور هانگزو را برای شما عزیزان انجام می دهیم و شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکلی با ما با شماره تلفن 02143638 تماس بگیرید. 
بهترین زمان سفر به هانگزو فصل پاییز است. در این زمان هوای هانگزو خنک و خشک می شود و این یعنی شما می توانید از آب و هوای بهتری برای تفریح و خرید در این شهر زیبا در چین استفاده کنید.
بله هانگزو نیز مثل اکثر شهرهای بزرگ دیگر چین دارای مترو است و اتفاقاً باید این را هم بگوییم که مترو هانگزو یک وسیله حمل و نقل عمومی عالی برای تردد در این شهر محسوب می شود.
بله در صورتی که شما اطلاعات شناسایی کامل همسفران تان را داشته باشید، می توانید خودتان رزرو تور هانگزو همه آن ها را با هم انجام دهید.
ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز به شما هتل های ارزان قیمتی را در تور هانگزو نوروز آفر می دهیم و با این حساب بهتر است که نگران هزینه هتل های هانگزو در نوروز نباشید.
هتل ای بی او، هتل آمبر هاوس هانگزو و هتل ژجیانگ اینترنشنال از بهترین هتل های 4 ستاره هانگزو هستند.
بهترین منطقه برای اقامت در هانگزو، مرکز شهر آن است. چراکه اگر شما هم در مرکز شهر هانگزو اقامت کنید، می توانید راحت تر به جاذبه های توریستی این شهر و البته مراکز خرید آن دسترسی پیدا کنید. 
پرواز بین تهران تا هانگزو از 16 ساعت به بالا زمان می برد و تعیین زمان دقیق آن بستگی به محل توقف های هواپیما و همین طور ایرلاین مورد نظر شما برای سفر دارد.
تورهای نوروزی هانگزو معمولا از 7 شب و 8 روز به بالا شروع می شوند. البته یک سری از تورهای بهاری هانگزو به صورت تور ترکیبی برگزار می شوند و شما با آن ها می توانید از چند شهر دیگر چین نیز در کنار هانگزو دیدن کنید. لازم به ذکر است که این تورها معمولا 15 روزه هستند.
کرایه تاکسی های هانگزو معمولا به صورت یک کرایه اولیه (12 یوان) و کرایه مازاد به ازای هر کیلومتر (2.85 یوان) محاسبه می شود.
پکیج تور هانگزو شامل خدمات رزرو هتل و هواپیما و خدمات دیگر مثل تورلیدر فارسی زبان، بیمه مسافرتی و گشت شهری است و در ضمن خدمات اخذ ویزای چین را هم شامل می شود. در صورتی که کسی که به جای رزرو تور هانگزو اقدام به رزرو هتل و هواپیما به صورت جداگانه می کند، از خدمات دیگری به جز این دو مورد نمی تواند استفاده کند و در ضمن باید خودش ویزای چین را اخذ کند.
برای سفر با تور تابستانی هانگزو بهتر است که چمدانتان را پر از لباس های خنک با رنگ های روشن کنید و در صورت امکان یک چتر نیز با خودتان به این کشور ببرید تا در صورت بارش باران از آن استفاده کنید.
هر فصلی برای سفر به هانگزو زمان مناسبی است. چراکه هانگزو در سراسر سال آب و هوای معتدل و رو به گرمی دارد. اما نکته اینجاست که احتمال بارش باران در طول نوروز در هانگزو وجود دارد و شما باید آماده مواجه شدن با باران های نوروزی این شهر باشید. نکته دیگر اینکه هانگزو در فصل بهار با طبیعت زیبا و دریاچه جذابی دارد، زیباتر از همیشه می شود.
خدمات تور نوروزی هانگزو شامل رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت، رزرو هتل در هانگزو، خدمات گشت شهری، بیمه مسافرتی و البته لیدر فارسی زبان می شود.
بهترین راه این است که شما از ایران دلار تهیه کنید و بعد در صرافی های هانگزو به مقدار مورد نیاز دلارهای خودتان را به یوان تبدیل کنید.
6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW