021-88507190

آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی

سفر به آفریقای جنوبی

آفریقا سومین قاره بزرگ جهان است این قاره پر از شگفتی می باشد. آفریقا جنوبی یکی زیباترین و کشور ها می باشد. در این کشور زیبا می توانید یک سفر هیجان انگیز را تجربه کنید و هر لحظه آن لذت ببرید. احتمالا شما هم چیز های زیادی از آفریقای جنوبی شنیده اید و یک سری اطلاعات در مورد این کشور زیبا دارید. اما جالب است که بدانید بیشتر توریستان بعد از سفر به آفریقای جنوبی، میگویند که این کشور با تمام تصوراتشان متفاوت تر بوده است. اگر به دنبال یک سفر پر از غذا های جذاب، مناظر جادویی و طبیعت بکر هستید می توانید همه این ها را در سفر به  آفریقا جنوبی تجربه کنید.

ویژگی های رزرو تور آفریقا جنوبی با آژانس مسافرتی مهرپرواز

ما یعنی آژانس مسافرتی مهرپرواز تمامی تلاش خود را کردیم تا با ارائه تور لحظه آخری آفریقا جنوبی، تور ارزان قیمت آفریقا جنوبی، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور آفریقا جنوبی ویژه زمستان را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به نیاز و نیز بودجه خود بهترین تور را انتخاب کنید. قیمت تور لحظه آخری آفریقا جنوبی با توجه به ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده در تورها متغیر می باشد. 

تورهای لحظه آخری آفریقا جنوبی (Last Minute Tour)

در سال های اخیر واژه تور لحظه آخری در بین مسافران و گردشگران بسیار رونق پیدا کرده است. دلیل این اتفاق این است که آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور هستند، به میزان معین و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارند، اما به دلایلی تا زمان نزدیک به پرواز فروش نرفته است، بنابراین قیمت تور را تا حد بسیاری پایین می آورند تا مقدار باقی مانده نیز فروش برود. مسافران زیادی از این امر با خبر شده اند و ترجیح می دهند سفر خود را با تور لحظه آخری بروند تا هزینه کمتری را متقبل شوند. تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد. تور لحظه آخری آفریقا جنوبی نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما تور دقیقه آخری (Last Minute) را انتخاب نمایید هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید. با تورهای لحظه آخری (LastSecond) آفریقا جنوبی فرصتی پیش آمده تا آژانس مسافرتی مهرپرواز آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

تورهای آفریقا جنوبی زمستان 1402 و نوروز 1403 مهرپرواز 

سال نو یکی از مهمترین و بزرگ ترین رویداد ایرانیان از زمان های قدیم تا امروز به شمار می رود، این میراث باستانی برای تمام ایرانیان با هر اعتقاد و عقیده و هر قومیتی یکی از زیباترین و خاص ترین رخدادها محسوب می شود. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفرهای داخلی و خارجی می باشد. برخی مقاصد گردشگری دنیا برای تمام فصول مناسب هستند ولیکن برخی از مقاصد محبوب توریستی جهان در فصل هایی مناسب هستند. نوروز و شروع فصل بهار می تواند بهترین زمان سفر باشد، چرا که آب و هوای تمام دنیا بهاری و زیبا می شود و به همین دلیل مقاصد بسیاری را برای انتخاب خواهید داشت.
در تعطیلات نوروز 1403 بازار سفرهای داخلی و خارجی بسیار داغ می شودو شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید سال 1403 را با خاطره هایی خاص آغاز نمایید. سفر خود را با تورهای آفریقا جنوبی نوروز 1403 مهرپرواز تجربه نمایید تا خاطره ای بی نظیر و فوق العاده برای خود و خانواده خود بر جای بگذارید.

6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW