صفحه اصلی
تور امارات
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور امارات

در حال بارگزاری

تازه‌های مجله گردشگری

در حال حاضر مطلب مرتبطی برای این صفحه وجود ندارد.

هتل های پربازدید تور امارات

تور امارات【مشاهده قیمت تور امارات ارزان و لحظه آخری】مهرپرواز


تور امارات لحظه آخری⏰ و ارزانترین قیمت تور امارات و بهترین هتل های امارات را با آژانس مسافرتی مهرپرواز خرید و رزرو کنید. پشتیبانی 24 ساعته + ارزانترین نرخ تور


پکیج تور امارات

پکیج تور امارات در آژانس هواپیمایی مهرپرواز شامل خدمات زیر است:

  • بلیط رفت و برگشت
  • اقامت در هتل با صبحانه
  • ویزای توریستی
  • گشت شهری
  • بیمه کشور امارات


قیمت تور امارات

از آنجایی که امارات یک سرزمین زیبا و در عین حال نزدیک به ایران است در طول سال تورهای متعددی به مقصد کشور برگزار می شوند که هم از نظر کیفیت خدمات و هم از نظر قیمتی با هم متفاوت هستند. نکته اینجاست که ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز ارزانترین تور دبی و تور امارات از تهران را با بهترین امکانات و بالاترین کیفیت به همراه اقامت در هتل های 3، 4 و 5 ستاره به شما دوستداران سفر عرضه می کنیم. پس این نوید را می دهیم که به هیچ وجه نگرانی قیمت تور سفر به امارات را نداشته باشید.

تور لحظه آخری امارات

از دیگر تورهای ارزان دبی و یا ابوظبی، همین تورهای لحظه آخری امارات می باشند که در فاصله 2 روز تا چند ساعت مانده به زمان پرواز می توانید آن را از آژانس هواپیمایی مهرپرواز خریداری نمایید. لازم به ذکر است که این تورها از نظر فنی هیچ تفاوتی با تورهای معمولی ندارند و تنها اختلافی که میان آن ها وجود دارد که تورهای لحظه آخری امارات یا همان تورهای دقیقه نودی به صورت ارزان قیمت عرضه می شوند.

تور ارزان امارات

آژانس مسافرتی مهرپرواز با ارائه تور لحظه آخری امارات متحده عربی با بهترین قیمت شرایط را به نحوی برای مسافران ایجاد می نماید تا با کمترین هزینه، بیشترین لذت را تجربه کنند. آژانس مهرپرواز قیمت های متفاوتی برای تور ارزان امارات به مسافران خود ارائه می دهد که با توجه به بودجه و سلیقه مورد نظرشان، بهترین انتخاب را بتوانند داشته باشند. قیمت تور امارات متحده عربی با توجه به نوع ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات متغیر خواهد بود. 

سوالات متـداول

بیشتر مردم در امارات کجا اقامت دارند؟
کدام شهر در امارات متحده عربی دارای گرانترین اتاقهای هتل است؟