صفحه اصلی
تور مالدیو
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور مالدیو

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور مالدیو

تور مالدیو【مشاهده قیمت تور مالدیو ارزان و لحظه آخری 】مهرپرواز

تور مالدیو لحظه آخری⏰ و ارزانترین قیمت تور مالدیو و بهترین هتل های مالدیو را با آژانس مسافرتی مهرپروازخرید و رزرو کنید .پشتیبانی 24 ساعته + ارزانترین نرخ تور

برای خرید تور مالدیو به نکات زیر توجه کنید:

پکیج تور مالدیو چیست؟

  • پرواز رفت و برگشت
  • رزرو هتل
  • ترانسفر فرودگاهی
  • بیمه مسافرتی
  • راهنمای انگلیسی زبان

مدت اقامت با تور مالدیو چگونه است

تور مالدیو در قالب 2 دو نوع برگزار می گردد و به همین دلیل اقامت ها متفاوت است:

  • تور مالدیو 5 شب و 6 روز
  • تور مالدیو 6 شب و 7 روز

قیمت تور مالدیو

قیمت تور مالدیو به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به قیمت بلیط هواپیما مالدیو، رزرو هتل و تعداد روزهایی که قصد دارید در این کشور بمانید بستگی دارد. با این حال اگر نگران هزینه سفر به مالدیو با تور هستید این مژده را می دهیم که دغدغه ای از این بابت نداشته باشید زیرا مهرپرواز از ارائه دهنگان بهترین و ارزان ترین تور مالدیو است.

ویژگی تور مالدیو لحظه آخری 

در سال های اخیر تور مالدیو خواهان زیادی داشته است و این خبر خوبی برای افرادی است که دنبال خرید تور ارزان مالدیو هستند توجه داشته باشید تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعاً بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد.

تور مالدیو ارزان قیمت

اگر به دنبال این هستید که ارزانتر و با خرج کمتری به مالدیو سفر کنید علاوه بر پیشنهاد ما مبنی بر خرید تور لحظه آخری مالدیو، این است که بجای هتل های لاکچری مخصوصا اقامتگاه های داخل اقیانوس اقمت در هاستل را انتخاب نمایید. هر چند که بخش اعظمی از لذت شما در سفر به مالدیو به اقامتتان در هتل های لوکس ساحلی آن بستگی دارد.

اخذ ویزای مالدیو چگونه است؟

خوشبختانه برای ورود به مالدیو مشکلی از نظر اخذ ویزا نخواهید داشت و می توان این را یک امتیاز مثبت برای ایرانیان در نظر گرفت. با این حال توجه کنید که به محض ورود به مجمع‌الجزایر مالدیو ویزای 30 روزه برایتان صادر می شود. برای این کار پس از فرود در فرودگاه بین‌المللی شهر ماله، پایتخت مالدیو، باید فرم مخصوص ویزای مالدیو را پر کنید و سپس هزینه کمی را برای اینکار پرداخت نمایید.


سوالات متـداول

آب و هوای مالدیو چگونه است؟
بهترین رستوران های مالدیو کدام هستند؟
بهترین تفریحات مالدیو کدام هستند؟
چرا باید به مالدیو سفر کنیم؟
در مالدیو چه کارهایی را انجام ندهیم