آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل
شما اینجا هستید
امتیاز کاربران برای تور دیدیم نوروز 99 | امتیاز 4.6 از 5 (از 2430 رای)

سفر به شهر زیبا دیدیم در ایام نوروز 99

سفر در ایام نوروز بهترین زمان برای سفر و گشت و گذار می باشد و مردم برای این ایام برنامه ریزی های، عالی در نظر می گیرند. کشور ترکیه در ایام نوروز یکی از بهترین مقاصد برای سفر می باشد و شما می توانید در شهر های زیبا آن تجربه های شگفت انگیزی را برای خود رقم بزنید.
شهر کوچک و ساحلی دیدیم می تواند یک انتخاب عالی برای سفرهای نوروزی باشد. این شهر کوچک و جذاب در استان آیدین قرار دارد. شهر دیدیم یکی از محبوب ترین مقاصد میان گردشگران می باشد. این شهر با ساحلی زیبا و آب وهوای مدیترانه ای و طبیعت بکر می تواند یک انتخاب عالی برای سفر در تعطیلات نوروز باشد.

تورهای دیدیم در نوروز 99

سال نو یکی از مهمترین و بزرگ ترین رویداد ایرانیان از زمان های قدیم تا امروز به شمار می رود، این میراث باستانی برای تمام ایرانیان با هر اعتقاد و عقیده و هر قومیتی یکی از زیباترین و خاص ترین رخدادها محسوب می شود. تعطیلات نوروز زمان بسیار مناسبی برای سفرهای داخلی و خارجی می باشد. برخی مقاصد گردشگری دنیا برای تمام فصول مناسب هستند ولیکن برخی از مقاصد محبوب توریستی جهان در فصل هایی مناسب هستند. نوروز و شروع فصل بهار می تواند بهترین زمان سفر باشد، چرا که آب و هوای تمام دنیا بهاری و زیبا می شود و به همین دلیل مقاصد بسیاری را برای انتخاب خواهید داشت.
در تعطیلات نوروز 99 بازار سفرهای داخلی و خارجی بسیار داغ می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید تا بتوانید سال 99 را با خاطره هایی خاص آغاز نمایید. سفر خود را با تور دیدیم نوروز 99 مهرپرواز تجربه نمایید تا خاطره ای بی نظیر و فوق العاده را برای خود و خانواده خود بر جای بگذارید.

قیمت تور دیدیم در تعطیلات نوروز 99

تعطیلات نوروز بهترین زمان برای سفر می باشد. سفر های خارجی در این ایام می تواند یک تجربه متفاوت را برای مسافران رقم بزنید. نوروز بهترین زمان برای سفر است چون نه هوا گرمای تابستان را دارد و نه سرمای زمستان و مسافران در یک هوای معتدل و ایده آل می توانند یک سفر شگفت انگیز را تجربه کنند.
در ایام نوروز تعداد مسافران به اوج خود می رسد. پیشنهاد ما برای شما شهر زیبا و ساحلی دیدیم می باشد. هزینه ها در شهر زیبا دیدیم نسبت به شهرهای ساحلی دیگر ترکیه پایین می باشد و شما می توانید یک سفر بی نظیر را برای خود رقم بزنید. البته در ایام نوروز هزینه ها کمی متفاوت تر از دیگر ایام می باشد همچنین انتخاب شما نیز برای هتل و تور دیدیم، تاثیر مستقیمی در قیمت و هزینه ها دارد ولی همه هزینه ها به تجربه کردن این سفر در ایام نوروز می ارزد البته آژانس ها نیز خدمات ویژه ای در این ایام ارائه می دهند.

آب و هوای شهر زیبا دیدیم در تعطیلات نوروز 99 

میانگین دما در شهر دیدم بسیار متفاوت است. با توجه به رطوبت، درجه حرارت معتدل و مرطوب می باشد، این شهر در تابستان گرم و در زمستان سرد است. باران و برف بسیار کم در این شهر می بارد. این منطقه در مقایسه با مقاصد گردشگری در سراسر جهان تا حدودی معتدل است.
در فصل بهار رطوبت و دما ترکیب می شوند تا این فصل معتدل به نظر برسد. حداکثر دما از 83.9 درجه فارنهایت (28.8 درجه سانتی گراد) و 61.8 درجه فارنهایت (16.6 درجه سانتیگراد) است. بارندگی باران در این فصل کم است. فصل بهار یکی از شلوغ ترین فصل ها برای سفر به این شهر زیبا می باشد. شما در تعطیلات نوروز می توانید یک سفر تکرار نشدنی را در آب وهوای بی نظیر در این شهر زیبا تجربه کنید.

نظرات کاربران

ثبت امتیاز برای پکیج های این مسیر :
با سپاس!امتیاز شما برای این مسیر