021-88507190
هتل سلکتوم فامیلی ریزورت هتل آلانیا آنتالیا
Selectum Family Resort Hotel Alanya Antalya
درجه هتل:

هتل سلکتوم فامیلی ریزورت هتل آلانیا آنتالیا | Selectum Family Resort Hotel Alanya Antalya

سلکتوم فامیلی ریزورت هتل آلانیا

هتل سلکتوم لاکچری ریزورت آنتالیا (Selectum Luxury Resort) یک هتل پنج ستاره در منطقه بلک آنتالیا در کشور ترکیه است که از تم پارک لند آف لجندز آنتالیا (سرزمین افسانه ها) ۵.۸ و از آناتولیا بازار آنتالیا ۱۵.۴ کیلومتر فاصله دارد.

هتل سلکتوم لاکچری ریزورت آنتالیا در ساحل بلک واقع شده و یکی از بهترین هتل‌های پنج ستاره واقع در شهر آنتالیا به شمار می‌رود. همانطور که از نام سلکتوم لاکچری ریزورت آنتالیا پیداست، با رزرو اتاقی در آن، اقامتی بسیار لوکس و خاطره‌انگیز خواهید داشت. این هتل در تور لحظه آخری آنتالیا نیز ارائه می شود.

اتاق‌های سلکتوم لاکچری ریزورت آنتالیا دارای فضای زیادی هستند. هر کدام دارای یک بالکن با چشم‌اندازی جذاب بوده و دارای یک حمام آب گرم است. این نوع حمام خواص درمانی داشته و استرس و درد را ذهن و بدن شما دور خواهد کرد. هتل سلکتوم لاکچری ریزورت آنتالیا دارای یک استخر سرباز با چشم‌اندازی به ساحل بلک است. علاوه بر استخر سرباز، یک استخر سرپوشیده نیز وجود دارد. در استخر آب گرم اینجا امکانات بیشتری در مقایسه با حمام آب گرم مجزای هر اتاق ارائه می‌شود. و دارای امکانات بیشتری نسبت به بقیه هتل ها است.

امکانات و خدمات سلکتوم فامیلی ریزورت هتل آلانیا ‌
تهویه مطبوع (اسپلیت) کتری الکتریکی تلویزیون تلفن یخچال
پذیرش 24 ساعته پارکینگ
اینترنت رایگان در کل هتل اینترنت رایگان فقط در محیط های عمومی هتل اینترنت غیر رایگان
رستوران اسنک بار کافه
ساحل اختصاصی استخر سر پوشیده استخر سر باز اسپا ماساژ باشگاه بدنسازی حمام ترکی امکانات ساحلی (صندلی- چتر و ...) مرکز سلامت
سشوار دستمال حوله دمپایی شوینده