021-88507190

هزینه و مخارج سفر به آفریقای جنوبی چقدر است؟

راهنمای سفر م.مقیمی 27 فروردین ، 1398 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه
اگر شما هم قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید، احتمالا در حال برنامه ریزی برای بودجه سفرتان هستید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید نرخ حدودی از هزینه های سفر به آفریقای جنوبی را در ذهن برآورد کنید.

در این مقاله می‌خوانید

[ نمایش ]

  هزینه های سفر به آفریقای جنوبی 
  اگر شما هم قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید، احتمالا در حال برنامه ریزی برای بودجه سفرتان هستید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید نرخ حدودی از هزینه های سفر به آفریقای جنوبی را در ذهن برآورد کنید. 

   سفر به آفریقای جنوبی

  هزینه بلیط های هواپیما به مقصد آفریقای جنوبی
  شما برای سفر به آفریقای جنوبی دو انتخاب پیش رو دارید. می توانید بلیط خود را به مقصد کیپ تاون بگیرید و یا به مقصد ژوانسبورگ. البته اگر بخواهید همراه با تور ترکیبی آفریقای جنوبی سفر کنید، باید مطابق برنامه سفر تور مورد نظرتان عمل کنید. بلیط هواپیماها در هر بازه از زمان بسته به ماه انتخابی شما برای سفر و نرخ ارز متفاوت است. در هر حال می توانید برای اطلاع از بهترین نرخ های هواپیمایی با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید تا بتوانید با بهترین نرخ به این کشور جذاب و توریستی سفر کنید.

   سفر به آفریقای جنوبی

  هزینه تردد در آفریقای جنوبی
  برای تردد در آفریقای جنوبی و بازدید از شهرهای مختلف آن چهار انتخاب پیش رو دارید که هزینه های هر کدام با دیگری متفاوت است.
  اولین راه و راحت ترین راه اجاره یک ماشین در آفریقای جنوبی است. با این کار آزادی عمل بسیار زیاد پیدا خواهید کرد و خیلی راحت می توانید از هر قسمت از آفریقای جنوبی بازدید داشته باشید. اگر قرار است که به صورت گروهی به آفریقای جنوبی سفر کنید، هزینه اجاره ماشین برایتان بسیار به صرفه تمام می شود. برای مثال اجاره یک ماشین برای سه هفته حدود 350 یورو است که اگر بین دو نفر تقسیم شود، هزینه تردد و حمل و نقلتان برای مدت 3 هفته تنها 175 یورو خواهد بود که به نسبت زمان استفاده از آن، هزینه معقولی تلقی می شود. البته اگر زمان اقامتتان در آفریقای جنوبی کمتر است و یا تعداد افراد گروهتان بیشتر است، مسلما قیمت اجاره ماشین برایتان کمتر تمام می شود. البته این را هم بگوییم که برای هر بار بنزین زدن به ماشینتان باید حدود 30 یورو را در نظر بگیرید.
  دومین راه برای تردد در آفریقای جنوبی و سفرهای بین شهری در آن این است که از کمپانی باز اتوبوس بگیرید. البته این اتوبوس ها کمی گران هستند، اما همراهی با آن ها بسیار لذت بخش است. چراکه این اتوبوس ها بسیار راحت هستند و بین بیش از 200 هتل در 40 شهر آفریقای جنوبی تردد می کنند. این اتوبوس ها از کیپ تاون حرکت می کنند و بعد از جاده گاردن و ساحل وایلد به دوربان می روند و بعد به ژوهانسبورگ می رسند. جالب است که بدانید شما می توانید بلیط این اتوبوس ها را به صورت زمانی پرداخت کنید. بدین معنی که برای مثال به مدت 1 ماه بتوانید به صورت نامحدود سوار این اتوبوس ها شوید و نیاز به پرداخت هزینه مجدد نداشته باشید. البته بلیط های یک مسیره برای این نوع اتوبوس ها نیز وجود دارد که کرایه کمترین آن ها 157 یورو است. 
  سومین راه برای تردد در آفریقای جنوبی استفاده از اتوبوس های بین شهری است. این اتوبوس ها بین بیشتر شهرهای بزرگ آفریقای جنوبی تردد می کنند و از نظر امنیت و راحتی خوب به نظر می رسند. تنها مشکل این نوع اتوبوس ها این است که گاهی اوقات دیروقت (برای مثال 4 صبح) شما را به مقصد می رسانند و شاید از این نظر برای اقامت در هتلتان به مشکل بر بخورید. 
  چهارمین راه این است که یک تور ترکیبی آفریقای جنوبی رزرو کنید و بدون داشتن دغدغه برای رفت و آمد بین شهرها، همراه با تور و تورلیدر فارسی زبان از شهرهای دیدنی آفریقای جنوبی بازدید داشته باشید.در این صورت نیاز به پرداخت هزینه اضافه برای تردد بین شهری نخواهید داشت و از این نظر نیز خیالتان راحت خواهد بود.

   سفر به آفریقای جنوبی

  هزینه اقامت در آفریقای جنوبی
  اقامت در آفریقای جنوبی به نسبت ارزان است. در این کشور مهمان خانه های زیادی وجود دارد که هزینه اقامت در آن ها بسیار پایین است. جالب است که بدانید امکانات بعضی از این مهمان خانه ها به اندازه هتل های آفریقای جنوبی هستند و شما به راحتی می توانید با صرف هزینه کم از امکانات خوبی استفاده کنید.
  هزینه اجاره یک تخت در مهمان خانه های آفریقای جنوبی به ازای هر شب 9 یا 10 یورو است و در بهترین مهمانخانه در کیپ تاون، این رقم به 26 یورو می رسد. برای اجاره یک اتاق شخصی برای دو نفر نیز باید حدود 21 دلار برای هر شب هزینه کنید. البته این هزینه در فصل توریستی سال در شهر کیپ تاون به 70 یورو نیز می رسد. در واقع قیمت های اتاق ها در ماه های دسامبر و ژانویه چند برابر می شود.
  اگر بخواهیم هزینه های اقامت در آفریقای جنوبی را جمع بندی کنیم، باید بگوییم که برای اقامت در خوابگاه های آفریقای جنوبی باید نفری 15 دلار به ازای هر شب اجاره یک تخت کنار بگذارید و اگر می خواهید که اتاق شخصی داشته باشید، باید بالای 30 یورو هزینه کنید. البته این هزینه ها مختص مهمان خانه ها است و هزینه اقامت در هتل های آفریقای جنوبی به نسبت بالاتر است.

   سفر به آفریقای جنوبی

  هزینه تفریحات در آفریقای جنوبی
  انواع امکانات رفاهی در آفریقای جنوبی وجود دارد و این تفریحات به قدری مهیج، جذاب و وسوسه انگیز هستند که احتمالا شما هم بیشتر بودجه سفرتان را به تفریح اختصاص دهید.در آفریقای جنوبی می توانید هر لحظه از اقامتتان را با تفریحات هیجان انگیزی مثل پریدن از هواپیما، غواصی، پاراگلایدینگ و دیگر تفریحات مهیج سپری کنید و هر لحظه تجربه های جدیدی کسب کنید. البته همه این ها بستگی به این دارد که چقدر برای این تفریحات بودجه در اختیار داشته باشید!
  هزینه تفریحاتی مثل اسکای دایوینگ (پرش از هواپیما)، پاراگلایدینگ و غواصی با کوسه های سفید بیش از 100 یورو است. البته این را هم بگوییم که هزینه اسکای دایوینگ در آفریقای جنوبی به نسبت دیگر کشورها بسیار ارازن تر است و در واقع آفریقای جنوبی ارزان ترین جای دنیا برای تجربه این تفریح متفاوت و نفس گیر است! یکی دیگر از تفریحات جذاب آفریقای جنوبی پرواز با هلیکوپتر شخصی است که هزینه آن به ازای هر سه نفر 221 یورو است و در واقع برای هر نفرتان 80 یورو تمام می شود.
  هزینه سفرهای قایقی و تماشای وال کوسه ها حدود 35 یورو است. شنا و اسنورکلینگ (غواصی کم عمق) با سیل ها حدود 55 یورو است و هزینه بانجی جامپینگ برایتان 61 یورو تمام می شود.
  البته تفریحات ارزان تری در تور آفریقای جنوبی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موج سواری و اسکی روی شن اشاره کرد که هر کدام از آن ها حدود 20 یورو تا 40 یورو هزینه خواهند داشت.
  خبر خوب اینکه یک سری تفریحات رایگان در آفریقای جنوبی نیز وجود دارد که از جمله آن ها می توان به کوهنوردی و تفریح در سواحل اشاره کرد. مناظر آفریقای جنوبی بسیار زیبا هستند و شما برای استفاده از آن ها نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

   سفر به آفریقای جنوبی

  هزینه خورد و خوراک در آفریقای جنوبی
  با اقامت در مهمان خانه های آفریقای جنوبی این امکان را خواهید داشت که خودتان غذایتان را بپزید و به این گونه در هزینه های سفر به آفریقای جنوبی صرفه جویی کنید.اما اگر حوصله آشپزی در سفر را ندارید، می توانید برای غذا خوردن به رستوران مراجعه کنید. قیمت غذاهای آفریقای جنوبی به نسبت کشورهای دیگر پایین است، به شکلی که شما با پرداخت تنها 5 یورو می توانید یک استیک خوشمزه و لذیذ میل کنید. بیشتر مهمان خانه های آفریقای جنوبی رستوران هایی دارند که با بهترین قیمت و کیفیت معقول، غذاهایی مثل برگر و پیتزا را به مهمانان آفر می دهند. از طرفی می توانید انواع غذاهای سنتی آفریقای جنوبی را مبلغ کمتر از 5 یورو میل کنید.
  اگر برای خوردن همه غذاهایتان به رستوران های مهمان خانه ها مراجعه کنید، می توانید در هزینه های خورد و خوراکتان به شدت صرفه جویی کنید. تا جایی که با پرداخت 2 یا 3 یورو می توانید صبحانه تان را میل کنید و با پرداخت 4 تا 5 یورو ناهار و شامتان را سفارش دهید. در این صورت می توایند مبلغ 10 تا 12 یورو را برای غذای یک روز هر نفرتان در نظر بگیرید. 
  اما اگر قصد رستوران گردی و خوردن غذاهای رستوران ها را دارید، باید برای هر وعده غذایی هر نفرتان، حداقل مبلغ 10 یورو را کنار بگذارید. 
  امیدواریم که این مقاله توانسته باشد به شما برای برآورد هزینه های سفر به آفریقای جنوبی کمک کند. پیشنهاد ما به شما تور ارزان آفریقای جنوبی است. برای رزرو تورهای خارجی می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی مهر پرواز تماس بگیرید.

   سفر به آفریقای جنوبی

  مقالات پربازدید
  6LevyWwaAAAAACvsDAeoacI8mALHICnfAPlFXLgW