آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

آنکارا

دومین شهر بزرگ ترکیه و پایتخت آن می باشد . همچنین مرکز سیاسی استان آنکارا به شما می رود. از مراکز دیدنی آنکارا میتوان به آرامگاه آتاتورک و برج گردان خردی آتاکوله اشاره کرد.

چرا سفر با تور

سفر با تور بهتر و مناسب تر است و خدماتی دراختیار مسافران عزیز تور آنکارا فرودین 97 قرار میگیرد همچون گشت شهری ، بیمه مسافرتی ، تور لیدر فارسی زبان و ... میباشد و همچنین کسانی که به دنبال پکیج های خوب با قیمت مناسب و ارزان تور آنکارا میباشند آژانس مهرپرواز با پکیج ها و آفرهای ویژه تور آنکارا و تور لحظه آخری آنکارا در خدمت مسافران خوب می باشد و همچنین با آژانس مهر پرواز می توانید در قسمت رزرو آنلاین بلیط در وقت خود صرفه جویی نمایید .

جاذبه های توریستی آنکارا

از جاذبه های گردشگری آنکارا که بسیاری از توریست ها را به سمت خود می کشاند می توان به قلعه آنکارا ، موزه Cengelhan-Rahimi  و موزه تمدن آناتولی ، موزه مردم شناسی ، موزه هنر و تجسم ، مسجد حاجی بایرام ، سلت اولوس ، معبد آگوستوس ، حمام های رومی ، منطقه تاریخی اولوس ، برج آتاکوله ، مسجد کجا تپه ، مسجد حاجی بایرام ، محله تاریخی هامامونو ، موزه هنر و مجسمه سازی ، موزهCer Modern ، موزه هوانوردی ، موزه تمدن آناتولی ، موزه جنگ استقلال ، آکواریوم آکوا وگا ، معبد آگوستوس ، قلعه آنکارا ، دریاچه موگان اشاره کرد. 


آب و هوای آنکارا

آب و هوای آنکارا قاره ای با زمستان های سرد و تابستان های گرم و خشک می باشد . بیشتر میزان بارندگی در آنکارا در دو فصل بهار و پاییز می باشد که مسافران تور آنکار نوروز 97 قبل از سفر خود باید در جریان آب و هوای آنکار در فصل بهار قرار گیرند . آنکارا به واسطه آب و هوایش مرکز گردشگری ترکیه شده و بسیاری از مسافران تور لاکچری ترکیه را به سمت خود می کشاند و نیز به واسطه آب و هوایش بسیاری از تفریحات ترکیه در آنکارا واقع شده و مسافران تور آنکارا پاییز 96 که میخواهند به آنکارا سفر کنند باید در مورد آب و هوای آنکارا توجه ویژه ای داشته باشند تا بتوانند از سفر خود لذت ببرند.

مراکز خرید آنکارا

تفرحی که بسیار مورد توحه مسافران می باشد خرید کردن است آنهم در مراکز خرید خوب آنکارا از این دست میتوان به منطقه چیکریکچیلار (صنایع دستی ) ، مرکز خرید کیزیلای آنکارا (مرکز خرید ارزان پوشاک ) ، مرکز خرید آرمادا در آنکارا ، مرکز خرید فروم در آنکارا ، مرکز خرید گالریا در آنکارا اشاره کرد.

تفریحات آنکارا

در آنکارا تفریحات بیشماری وجود دارد که می توان به پارک شادی سنسلیک آنکارا ، پارک جنگی آتاتورک آنکارا ، دریاچه گولباشی درآنکارا ترکیه ، کوه الما داغ آنکارا ترکیه ، منطقه اینجک آنکارا ترکیه، سد زیبای کوباک آنکارا اشاره کرد. و مسافران خوب تور انکارا زمستان 96 می توانند از تفریحات خوب این شهر زیبا لذت ببرند.

هتل های آنکارا

لیست هتل های 3 ستاره آنکارا

گولد هتل آنکارا ، هتل اوزیلهان آنکارا ، هتل بویوک ارشان آنکارا ، هتل سیمن آنکارا ، هتل الیت آنکارا

لیست هتل های 4 ستاره آنکارا

هتل ایوب اوغلو آنکارا ، هتل دیوان آنکارا ، هتل رمادا آنکارا ، هتل هاستون آنکارا ، هتل نوا پالاس آنکارا ، هتل آلدینو آنکارا ، هتل تونالی آنکارا ، هتل میداس آنکارا ، هتل ددمان آنکارا ، هتل هیلتون آنکارا ،

لیست هتل های 5 ستاره آنکارا

هتل آنکارا هیلتون ، هتل گرند ریکسوس آنکارا ، هتل شرایتون آنکارا ، هتل کراون پلازا ، مگا رزیدنس آنکارا

 رستوران های آنکارا

رستوران های انکارا که مسافرین تور آنکار تعطیلات سال نو میلادی و کریسمس و همچنین تعطیلات ژانویه می توانند از غذاهای آن لذت ببرند شامل :رستوران تریلیه آنکارا به سرو غذاهای دریایی میپردازد

رستوران بالیکچیکوی آنکارا به سرو ماهی های ترش می پردازد.

رستوران واشنگتن آنکارا

رستوران فیگه آنکارا به سرو غذاهای آسیایی ، ترکیه ای و بین المللی

رستوران بویا سیزاده کوناگی آنکارا

رستوران زنگر پاشا گوناگی آنکارا

رستوران چنگل هان براسریه آنکارا

رستوران آنکارا یلکان کولوبو

رستوران لمان کولتور آنکارا