صفحه اصلی
تور ترکیبی کوش آداسی بدروم
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور ترکیبی کوش آداسی بدروم

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور ترکیبی کوش آداسی بدروم

تور ترکیبی کوش آداسی بدروم【مشاهده قیمت تور ارزان و لحظه آخری】مهرپرواز

تور ترکیبی کوش آداسی بدروم لحظه آخری⏰ و ارزانترین قیمت تور ترکیبی کوش آداسی بدروم و بهترین هتل های کوش آداسی و بدروم را با آژانس مسافرتی مهرپرواز خرید و رزرو کنید.

پکیج تور ترکیبی کوش آداسی بدروم شامل چه مواردی است؟

کوش آداسی و بدروم هر دو از شهرهای ساحلی جذاب ترکیه هستند. پکیج تور ترکیبی کوش آداسی بدروم، شامل موارد زیر است:

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • هتل (6 یا 7 شب اقامت)
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی با پوشش کرونا
  • تور گشت شهری

سفر با تور ترکیبی کوش آداسی بدروم

تور ترکیبی کوش آداسی بدروم یکی از گزینه های عالی برای سفر است. زیرا در مدت اقامت خود در ترکیه، سفر به دو شهر ساحلی و زیبا را تجربه می کنید و محدود به یک شهر نیستید.

قیمت تور ترکیبی کوش آداسی بدروم چقدر است؟

قیمت تور ترکیبی کوش آداسی بدروم بستگی به نوع پرواز و هتل انتخابی شما دارد. به طور مثال سفر به شهرهای ساحلی ترکیه مانند کوش آداسی و بدروم در تابستان، گران تر است. همچنین هزینه سفر شما به تفریحاتی که در این دو شهر انتخاب می کنید نیز بستگی دارد. پیشنهاد ما به شما رزرو هتل های با کیفیت 5 ستاره و UALL و ALL است. در این صورت لذت بیشتری از سفر خود خواهید برد؛ اگرچه در این صورت قیمت تور برای شما بالاتر خواهد رفت.

تور ترکیبی کوش آداسی بدروم لحظه آخری

تور لحظه آخری کوش آداسی بدروم به این روش ارائه می شود که چند روز مانده به برگزاری تور، در صورت باقی ماندن ظرفیت خالی، آژانس ها اقدام به ارائه آفر تور با تخفیف بالا می کنند. در این صورت می توانید با قیمت ارزان تری همان تور را تهیه کنید. فقط بهتر است بدانید باید سریعا خود را آماده سفر کنید. چون آفر تورهای لحظه آخری در نزدیکی زمان تور ارائه می شود.

تور ارزان ترکیبی کوش آداسی بدروم

برای سفری کم هزینه تر با تور ارزان ترکیبی کوش آداسی بدروم توصیه می کنیم هتل های ارزان تر را این دو شهر رزرو کنید و در صورت امکان از پروازهایی که قیمت کم تری دارند برای سفر استفاده کنید. این دو شهر ساحلی هتل های ارزان هم دارند. اما به توصیه ما، ممکن است در هتل های ارزان سفر خوبی را تجربه نکنید. در هتل های با کیفیت می توانید امکاناتی مانند ساحل اخصاصی، استخر، تفریحات و غذاهای با کیفیت را تجربه کنید.