صفحه اصلی
تور ترکیبی استانبول دیدیم
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور ترکیبی استانبول دیدیم

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور ترکیبی استانبول دیدیم

تور ترکیبی استانبول دیدیم【مشاهده قیمت تور ارزان و لحظه آخری】مهرپرواز

تور ترکیبی استانبول دیدیم لحظه آخری⏰ و ارزانترین قیمت تور ترکیبی استانبول دیدیم و بهترین هتل ها را با آژانس مسافرتی مهرپرواز خرید و رزرو کنید.

پکیج تور ترکیبی استانبول دیدیم شامل چه مواردی است؟

استانبول و دیدیم از شهرهای جذاب کشور ترکیه هستند. پکیج تور ترکیبی استانبول دیدیم موارد زیر را شامل می شود:

  • 6 یا 7 شب اقامت در هتل
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • تور گشت شهری
  • بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

سفر با تور ترکیبی استانبول دیدیم

سفر با تورهای ترکیبی میتواند یک تیر و دو نشان باشد و شما می توانید یک سفر عالی را در این تور ها تجربه نمایید. اکثر این تور ها شش و هفت روز می باشد که سه روز در استانبول و چهار روز در دیدیم خواهید بود. خاطرات عالی را می توانید برای خود در تورهای ترکیبی استانبول و دیدیم رقم بزنید.

قیمت تور ترکیبی استانبول دیدیم چقدر است؟

قیمت تور انتخابی شما به هتل و ایرلاین پرواز بستگی دارد. آژانس هواپیمایی مهرپرواز لیست قیمت های متنوعی متناسب با بودجه شما ارائه می دهد. به صورت کلی ایرلاین های داخلی از ایرلاین های خارجی ارزان تر هستند که هنگام رزرو بهتر است به این نکته نیز توجه داشته باشید.

تور ترکیبی استانبول دیدیم لحظه آخری

شما با تور لحظه آخری امکان رزرو تور عادی با قیمت پایین تر را خواهید داشت. این آفر در نزدیکی زمان برگزاری تور ارائه می شود که در صورت ارائه بهتر است سریعا اقدام کنید. چنانچه شما تور دقیقه آخری (Last Minute) ترکیبی استانبول دیدیم را انتخاب نمایید هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید. با تورهای لحظه آخری (Last Second) فرصتی پیش آمده تا آژانس مسافرتی مهرپرواز آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

تور ارزان ترکیبی استانبول و دیدیم

برای داشتن سفری ارزان به این دو شهر می توانید از پروازهای چارتر و هتل های 3 ستاره قیمت کم تری دارند، استفاده کنید. آژانس هواپیمایی مهرپرواز مجری مستقیم تور ترکیه است و می توانید مقرون به صرفه ترین تورها را با بهترین قیمت از ما درخواست کنید.