صفحه اصلی
تور ترکیبی استانبول کوش آداسی
تورهای ویژه
تورهای اقساطـی
تورهای دارای ظرفیت

تور ترکیبی استانبول کوش آداسی

در حال بارگزاری
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

تازه‌های مجله گردشگری

هتل های پربازدید تور ترکیبی استانبول کوش آداسی

تور ترکیبی استانبول کوش آداسی【مشاهده قیمت تور ارزان و لحظه آخری】مهرپرواز

تور ترکیبی استانبول کوش آداسی لحظه آخری⏰ و ارزانترین قیمت تور ترکیبی استانبول کوش آداسی و بهترین هتل ها را با آژانس مسافرتی مهرپرواز خرید و رزرو کنید.

پکیج تور ترکیبی استانبول کوش آداسی شامل چه مواردی است؟

استانبول و کوش آداسی هردو از شهرهای عالی برای سفر به ترکیه هستند. پکیج تور ترکیبی استانبول کوش آداسی شامل موارد زیر است:

  • هتل (6 یا 7 شب اقامت)
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • ترانسفر فرودگاهی
  • راهنمای فارسی زبان
  • تور گشت شهری
  • بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

سفر با تور ترکیبی به استانبول و کوش آداسی

در این نوع از تورها شما، فرصت بازدید از از دو شهر پر طرفدار را با یک سفر خواهید داشت. این تور ترکیبی ترکیه به شما امکان بازدید از جاذبه های گردشگری استانبول مانند مسجد ایاصوفیه، میدان تکسیم، کاخ دولما باغچه و... را به همراه طبیعت گردی و استراحت در سواحل کوش آداسی را خواهد داد. با رزرو این تور از طریق تماس با مهرپرواز، سه روز را در استانبول و چهار روز را در کوش آداسی خواهید گذراند.

قیمت تور ترکیبی استانبول کوش آداسی

قیمت تور ترکیبی استانبول و کوش آداسی تا حد زیادی به نوع سفر شما بستگی دارد. این که قصد دارید لاکچری سفر کنید یا می خواهید به صورت اقتصادی سفر خود را بگذرانید. در هر کدام از این حالت ها، آژانس هواپیمایی مهرپرواز پکیج های متنوعی را به شما ارائه خواهد داد تا با توجه به بودجه خود، تور ایده آل خود را رزرو کنید. نوع هتل و خدمات آن، ایرلاین مورد نظر و زمان سفر در قیمت تور ترکیبی استانبول کوش آداسی تاثیر دارند.

تور ترکیبی استانبول کوش آداسی لحظه آخری

تور لحظه آخری به این شکل است که در نزدیکی زمان تور آفر ویژه با تخفیف های بالا ارائه می شود. علت این است که آژانس های هواپیمایی قصد نکمیل ظرفیت تور خود را در لحظات آخر پرواز دارند. با رزرو این نوع از تورها قیمت ارزانی را تجربه خواهید کرد اما باید به زودی بعد از رزرو، سفر خود را شروع کنید. این تورها با تورهای عادی تفاوت دیگری ندارند.

تور ارزان ترکیبی استانبول کوش آداسی

برای خرید تور ارزان ترکیبی استانبول کوش آداسی می توانید هتل های ارزانتری را رزرو کنید. با این کار بخشی از هزینه های سفر خود را کاهش خواهید داد. اما توصیه می کنیم برای سفر خود به خصوص در شهر کوش آداسی از هتل های با کیفیت استفاده کنید. زیرا کوش آداسی به سواحل آرامش بخش آن معروف است و با رزرو هتل های گران تر، فرصت استفاده از ساحل اخصاصی با امکانات ویژه را خواهید داشت.