آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

 سفر به بانکوک

بانکوک پایتخت کشور تایلند است. بانکوک به معنی شهر فرشته‌هاست و لابد تنها از فرشته‌ها بر می‌آید که این همه جذابیت مدرن را در کنار شگفتی‌های سنتی یک سرزمین قرار دهند . بانکوک به دلیل داشتن معبدهایش، مجموعه کاخ پادشاهی ، مراکز خرید بزرگ و رستوران های فراوان ، دربین گردشگران تور لحظه آخری شهرت یافته است . بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین معبد بانکوک ، در نزدیکی کاخ پادشاهی قرار دارد اما مقدس‌ترین بودای تایلند ، بودای زمردین است که در همین کاخ پادشاهی قرار دارد و از سنگ یشم ساخته شده و داستان پرفراز و نشیبی را در طول سالیان دراز گذرانده تا به بانکوک رسیده ست. در 80 کیلومتری جنوب‌غربی بانکوک، بازاری وجود دارد که روی آب کانال شهر ساخته شده ست و زنان محلی، میوه و سبزیجات خود را در قایق‌های کوچک می‌فروشند.

چرا بهتر است که سفر خود را با تور انتخاب کنیم ؟

سفر با تور بهتر است چرا که اگر با تور سفر کنید شما قسمتی از استرس خود را از بین می برید و فقط از سفر خود نهایت لذت را خواهید برد . ما با ارائه تور لاکچری بانکوک و همچنین خرید آنلاین بلیط میتوانیم خدماتی همچون بیمه مسافرتی ، گشت شهری ، ترانسفر فرودگاهی ، تور لیدر فارسی زبان و ... سفر پر خاطره ای را برای مسافرینی که سفر خود را با قیمت مناسب انتخاب کردند فراهم نماییم.

آب وهوای بانکوک

بانکوک شهری گرمسیری است و دارای دو فصل خشک و بارانی است . در بانکوک گرمترین ماه سال آوریل می باشد و در تابستان هوا خنک تر است و آنهم به دلیل پوشش مداوم ابرهاست . فصل خشک بانکوک را میتوان در بازه ی ماههای نوامبر تا آوریل نام برد و ماههای دسامبر و ژانویه هیچ گونه بارانی بر روی زمین نمی بارد . فصل بارانی بانکوک از ماه می تا اکتبر می باشد . و البته قابل توجه مسافران تور بانکوک پاییز 96  و آنهم اینکه بهترین زمان برای سفر به بانکوک بین ماههای دسامبر و ژانویه می باشد . 

جاذبه های بانکوک

کاخ بزرگ (Bangkok Grand Palace) ، معبد بودای خمیده (wat Pho)، وات آرون (Wat Arun ) ، معبد بودای طلایی ، آیوتایا ، جشنواره تایلندی ، موزه ملی و کاخ وانگ نا ، بازار شناور ،  خیابان خاوسان ، پارک لامپینی ، ترمینال 21 و ... می باشد و مورد توجه گردشگران تور بانکوک زمستان 96 می باشد .

هتل های بانکوک

از هتل های بانکوک که گردشگران پکیج تور بانکوک نوروز و بهار 97 در آنجا اقامت دارند میتوان مانتین بانکوک Mountain Bangkok ، پرنس پالاس Prince Palace ، استین بانکوک Eastin Bangkok ، مانتین ریور ساید Montien Riverside ، چیلاکس Chillax Resort ، بایوک اسکای Baiyoke Sky ، فروم پارک Forum Park،  رامادا پلازا Ramada Plaza ، لی مردین بانکوک Le Meridien Bangkok ، ماندارین Mandarin ، هپی لند Happy Land ، استین ماکاسان Eastin Makasan ، سنتر پوینت Center Point و ... نامبرد.

رستوران های بانکوک

رستوران مزالونا در هتل لبوا بانکوک ، رستوران سیامی ایسایا بانکوک ، رستوران لودو بانکوک ، رستوران ایت می بانکوک ، رستوران آتلیه دو ژوئل غوبوشون بانکوک ، رستوران بولان بانکوک ، رستوران المنتز در هتل اکورا پرستیژ ، رستوران گاگان بانکوک ، رستوران ناهم درهتل مدتروپوایتان ، رستوران سرابوآ می باشد که بسیار مورد توجه مسافران با آفرهای ویژه تور بانکوک تعطیلات سال نو میلادی و کریسمس و همچنین ژانویه می باشد.

مراکز خرید بانکوک
مسافران تور بانکوک فروردین 97 که قصد خرید در بانکوک را دارند میتوانند از مکان هایی چون Chatuchak، Asiatiqe the River Front ، میدان Siam ، After Dark Shopping ، Pantip Plaza ( مرکز خرید لوازم کامپیوتری ) Pratunam ، محله چینی ها ، بازار مواد غذایی Or Tor Kor ، بازار گل بانکوک خرید کنند و در هتل های بانکوک به استراحت بپردازند.