تور بانکوک

 سفر با تور بانکوک

بانکوک پایتخت کشور تایلند است. بانکوک به معنی شهر فرشته‌هاست و لابد تنها از فرشته‌ها بر می‌آید که این همه جذابیت مدرن را در کنار شگفتی‌های سنتی یک سرزمین قرار دهند . بانکوک به دلیل داشتن معبدهایش، مجموعه کاخ پادشاهی ، مراکز خرید بزرگ و رستوران های فراوان ، دربین گردشگران تور لحظه آخری شهرت یافته است . بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین معبد بانکوک ، در نزدیکی کاخ پادشاهی قرار دارد اما مقدس‌ترین بودای تایلند ، بودای زمردین است که در همین کاخ پادشاهی قرار دارد و از سنگ یشم ساخته شده و داستان پرفراز و نشیبی را در طول سالیان دراز گذرانده تا به بانکوک رسیده ست. در 80 کیلومتری جنوب‌غربی بانکوک، بازاری وجود دارد که روی آب کانال شهر ساخته شده ست و زنان محلی، میوه و سبزیجات خود را در قایق‌های کوچک می‌فروشند.

چرا بهتر است که سفر خود را با تور انتخاب کنیم ؟

سفر با تور بهتر است چرا که اگر با تور سفر کنید شما قسمتی از استرس خود را از بین می برید و فقط از سفر خود نهایت لذت را خواهید برد . ما با ارائه تور لاکچری بانکوک میتوانیم خدماتی همچون بیمه مسافرتی ، گشت شهری ، ترانسفر فرودگاهی ، تور لیدر فارسی زبان و ... سفر پر خاطره ای را برای مسافرینی که سفر خود را با قیمت مناسب انتخاب کردند فراهم نماییم.

آب وهوای بانکوک

بانکوک شهری گرمسیری است و دارای دو فصل خشک و بارانی است . در بانکوک گرمترین ماه سال آوریل می باشد و در تابستان هوا خنک تر است و آنهم به دلیل پوشش مداوم ابرهاست . فصل خشک بانکوک را میتوان در بازه ی ماههای نوامبر تا آوریل نام برد و ماههای دسامبر و ژانویه هیچ گونه بارانی بر روی زمین نمی بارد . فصل بارانی بانکوک از ماه می تا اکتبر می باشد . و البته قابل توجه مسافران تور بانکوک پاییز 96  و آنهم اینکه بهترین زمان برای سفر به بانکوک بین ماههای دسامبر و ژانویه می باشد . 

جاذبه های بانکوک

کاخ بزرگ (Bangkok Grand Palace) ، معبد بودای خمیده (wat Pho)، وات آرون (Wat Arun ) ، معبد بودای طلایی ، آیوتایا ، جشنواره تایلندی ، موزه ملی و کاخ وانگ نا ، بازار شناور ،  خیابان خاوسان ، پارک لامپینی ، ترمینال 21 و ... می باشد و مورد توجه گردشگران تور بانکوک زمستان 96 می باشد .

هتل های بانکوک

از هتل های بانکوک که گردشگران پکیج تور بانکوک نوروز 97 در آنجا اقامت دارند میتوان مانتین بانکوک Mountain Bangkok ، پرنس پالاس Prince Palace ، استین بانکوک Eastin Bangkok ، مانتین ریور ساید Montien Riverside ، چیلاکس Chillax Resort ، بایوک اسکای Baiyoke Sky ، فروم پارک Forum Park،  رامادا پلازا Ramada Plaza ، لی مردین بانکوک Le Meridien Bangkok ، ماندارین Mandarin ، هپی لند Happy Land ، استین ماکاسان Eastin Makasan ، سنتر پوینت Center Point و ... نامبرد.

رستوران های بانکوک

رستوران مزالونا در هتل لبوا بانکوک ، رستوران سیامی ایسایا بانکوک ، رستوران لودو بانکوک ، رستوران ایت می بانکوک ، رستوران آتلیه دو ژوئل غوبوشون بانکوک ، رستوران بولان بانکوک ، رستوران المنتز در هتل اکورا پرستیژ ، رستوران گاگان بانکوک ، رستوران ناهم درهتل مدتروپوایتان ، رستوران سرابوآ می باشد که بسیار مورد توجه مسافران با آفرهای ویژه تور بانکوک می باشد.

مراکز خرید بانکوک
مسافران تور بانکوک فروردین 97 که قصد خرید در بانکوک را دارند میتوانند از مکان هایی چون Chatuchak، Asiatiqe the River Front ، میدان Siam ، After Dark Shopping ، Pantip Plaza ( مرکز خرید لوازم کامپیوتری ) Pratunam ، محله چینی ها ، بازار مواد غذایی Or Tor Kor ، بازار گل بانکوک خرید کنند و در هتل های بانکوک به استراحت بپردازند.