آژانس مسافرتی مهر پرواز، رزرواسیون خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

از شهر های ساحلی تایلند می توان پاتایا را نام برد که مقصد اصلی گردشگران تایلند تور پاتایا تابستان 97 می باشد. در فاصله 165 کیلومتری و در جنوب شرقی بانکوک می باشد و اما شهرت جهانی پاتایا بخاطر وجود کلاب های شبانه و  کاباره ها می باشد . تفریحاتی همچون شنا ، جت اسکی ، موج سواری ، اسکی روی آب ، قایق سواری و غواصی در سواحل پاتایا امکانپذیر است.

سفر با تور

سفر با تور پاتایا بسیار مقرون به صرفه است چرا که هم از هزینه و هم از استرس مسافرین محترم پکیج تور پاتایا کم می کند و فقط میتوانید ازسفر خود با خدماتی چون ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان و... نهایت لذت را ببرید و همچنین اگر خواهان تور پاتایا با قیمت مناسب می باشید می توانید از آفرهای ویژه خوب آژانس مهر پرواز و همچنین استفاده نمایید و همچنین می توانید با خرید آنلاین بلیط در وقت خود صرفه جویی نمایید .

آب و هوای پاتایا

آب و هوای پاتایا را میتوان اینگونه توصیف کرد که پاتایا دارای سه فصل با آب و هوای مرطوب و خشک می باشد و اما فصل گرم و خشک را میتوان از ماه های نوامبر تا فوریه با رطوبت 50 % و با درجه حرارت 20-30 سانتیگراد و رگبارهای کوتاه نام برد که بهترین زمان سفر به این شهر توریستی می باشد .

فصل گرم و مرطوب را نیز میتوان از مارس تا می با رطوبت 75 % و درجه حرارت 30-40 سانتیگراد و بارندگی های گهگاهی نام برد .

و فصل گرم و بارانی با رطوبت 90 % از ماههای ژوئن تا اکتبر و درجه حرارت 25-35 درجه سانتیگراد و بارندگی های شدید و طولانی را شامل می شود.

توصیه ما به شما مسافران تور پاتایا تعطیلات سال نو میلادی و کریسمس و همچنین ژانویه این است که قبل از سفر خود به پاتایا از چگونگی آب و هوای آنجا مطلع شوید.

جاذبه های گردشگری پاتایا

از بین جاذبه های فراوانی که در پاتایا قرار دارد می توان پارک سنگهای چند میلیون ساله پاتایا ، مزرعه کروکودیل ها درپاتایا ، مین سیام پاتایا ، جزیره مرجانی پاتایا ، باغ استوایی نانگ نوچ پاتایا ، باغ وحش ببر ها پاتایا ، موزه ریپلی پاتایا ، دنیای زیر آب پاتایا ، خانه مقدس حقیقت پاتایا ، موزه بطری های شیشه ای پاتایا ، کوه بودا پاتایا ، شوی آلکازار و تاتر آلانگ کارن پاتایا ، پارک پاتایا و پارک آبی آن پاتایا ، دهکده فیل ها پاتایا نام برد که بسیار مورد توجه مسافران تور پاتایا تابستان 97 می باشد .

هتل های پاتایا

از هتل های پاتایا که مسافران تور پاتایا لحظه آخری می توانند از آنها استفاده کنند می توان به سنترا گرند Centara Grand ، پاتایا هیل Pattaya Hill ، بالی های بای Bali HaiBai، گاردن Garden ، ایستین پاتایا Eastin Pattaya ، سان بیم Sun Beam ، هیلتون Hilton ، شرایتون پاتایا Sheraton Pattaya ، دوسیت ثانی پاتایا Dusit Thani Pattaya ، گلدن بیچ Golden Beach، رویال کلیف Royal Cliff و ... اشاره کرد .

خرید در پاتایا

مراکز خرید در پاتایا چون مراکز فستیوال پاتایا، مرکز خرید رویال گاردن پاتایا، بازارچه شناور پاتایا، مرکز خرید اتلت پاتایا، مرکز خرید میموزا پاتایا، سنترال سنتر پاتایا، مرکز خرید مایک پاتایا، فروشگاه اوتاپ پاتایا، بازار شبانه خیابانی تپرازیت پاتایا، بازار شبانه پاتایا وجود دارد و مورد توجه مسافران تور لوکس پاتایا می باشد.

رستوران های پاتایا

از معروفترین رستوران های پاتایا که میتوان از آن لذت برد رستوران پارسا پاتایا، رستوران منترا پاتایا، رستوران مون رو پاتایا، رستوران ولترا پاتایا، رستوران رویال کلیف روم پاتایا، رستوران کیپ دارا ریزورت پاتایا، رستوران ماتا هاری پاتایا، کافه کادیلاک پاتایا، رستوران شوگر هات پاتایا، کافه دس امیس پاتایا، رستوران کاسا پاسکال پاتایا را میتوان نام برد .